Жена сантехника• 27 января 2023

Чи можуть примусово мобілізувати чоловіка в якого 3 дітей?

Але одному з 3-х дітей 18 років. Студент денної форми навчання.
Чоловік не служив, військової кафедри не було.
Вік47років.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляМДТ
Старший навчається.
І шо? В законі чітко зазначено віком до 18 років
ДО 18 а не і більше при умові.

Rtyu-92ee• 27 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
Доказательства?

Я вам привела закон.

А вы привели только свои слова, ни на чем не основанные.
Не прокатывает , не в военное время , тоже так думали , дочке 19 студент ,приехали на границу не пустили
МДТ• 27 января 2023
Ответ дляLilija945
По цьому закону він може рахуватись і мати довідку багатодітного батька, але батьком 3 неповнолітніх дітей, про яких зазначено в законі про мобілізацію, він не стане.
Це все гра слів. Вважається багатодітним, але не являється. Ну, таке. В наших військоматах біс усі ноги поламає, тому чекати звідти адекватне роз´яснення не варто. А от у юриста проконсультуватись потрібно.
Моєму чоловіку з 5 дітьми і з дитиною інвалідом виписали повістку, прийшов здаватись, попав на притомного капітана, той плечима знизав, штамп клацнув і відпустив.
Mary_MMS• 27 января 2023
Тобто у кого двоє дітей або одна дитина, то норм, а як наклепав троє і більше то захищати країну вже не потрібно? Спочатку плодяться як кролі, а потім не несуть відповідальності. Ще й за спинами дітей ховаються.
МДТ• 27 января 2023
Ответ дляMary_MMS
Ще одна причина ненавидіти багатодітних.
Mary_MMS• 27 января 2023
Ответ дляМДТ
Багатодітні якщо вирішили мати багато дітей мають нести відповідальність за свої дії не більше і не меньше інших. А про ненавидіти ви самі придумали і самі образились.
МДТ• 27 января 2023
Ответ дляMary_MMS
Хай так)) миру Вам!

Mary_MMS• 27 января 2023
Ответ дляМДТ
Хай так)) миру Вам!
І Вам того ж!
Марія-22c6• 27 января 2023
Можуть до вже 1 дитині є 18
Якби було б 3 дитини до 18 тоді б не могли
Lilija945• 27 января 2023
Ответ дляМДТ
До чого тут гра слів? По закону про багатодітних, він може подовжити довідку, що багатодітний. А по закону про мобілізацію він підпадає, бо там чітко прописано, що не підпадають не всі багатодітні, а багатодітні з 3 і більше НЕ повнолітніми дітьми.
A B C Demon• 27 января 2023
18 уже не ребенок. папка вместе с сыном может пойти .
Жули-ули• 27 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
По какому закону?

НЕ выдумывайте!

Я привела выше закон - НЕ имеют права, потому что он считается многодетным!
Почитайте
Одній дитині 18 вже!
Він вже не багатодітний
Зимняя_Вишня• 27 января 2023
Ответ дляЖули-ули
Почитайте
Одній дитині 18 вже!
Він вже не багатодітний
Ви помиляєтесь. Перечитайте пост 8. У нас така сама ситуація і кожні півроку ми продовжуємо термін посвідчення по багатодітності.