Жена сантехника• 27 января 2023
Чи можуть примусово мобілізувати чоловіка в якого 3 дітей?
Але одному з 3-х дітей 18 років. Студент денної форми навчання.
Чоловік не служив, військової кафедри не було.
Вік47років.
Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Ребенок 18 лет уже не считается. Только дети до 18 лет
Считается, если продолжает учиться
До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, - до закінчення закладів освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років (стаття 1 Закону України ’Про охорону дитинства’).
witch writter• 27 января 2023
Могкт все, Конституцию, законы и права человека во внимание не берут.
witch writter• 27 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Можуть викликати у військомат та чинити моральний тиск. Із моїм знайомим таке робили, щоб добровільне підписав, але він відмовився.
Троє малих дітей у нього
Нет цензурных слов, что творится
Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляЖули-ули
Згідно з закону - так
По какому закону?
НЕ выдумывайте!
Я привела выше закон - НЕ имеют права, потому что он считается многодетным!
НЕ выдумывайте!
Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Вже ні.
Доказательства?
Я вам привела закон.
А вы привели только свои слова, ни на чем не основанные.
Я вам привела закон.
Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Можливо щось змінилося зараз.
НИЧЕГО не менялось. Это и раньше так было. Если самый старший ребенок учится на дневной форме обучения, то до 23 лет этого ребенка семья считается многодетной.
Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляLilija945
Я розумію. Просто в законі про мобілізацію чітко прописано не підпадають багатодітні батьки 3х і більше НЕ повнолітніх дітей. Про те що один повнолітній , але вчиться ні слова. Можливо до закону десь є роз´яснення.
Многодетные - это имеющие удостоверение многодетной семьи.
Если у него есть такое удостоверение и оно действительно на данный момент, то никто не будет смотреть на то, сколько ребенку лет.
Потому что по закону никто вам это удостоверение просто так НЕ выдаст и НЕ продлит, если нет на то оснований.
Ответ дляUebersetzerin
Доказательства?
Я вам привела закон.
По цьому закону він може рахуватись і мати довідку багатодітного батька, але батьком 3 неповнолітніх дітей, про яких зазначено в законі про мобілізацію, він не стане.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Не мобілізують лише чоловіків в яких 3 і більше НЕПОВНОЛІТНІХ дітей. В вас старшому 18. По закону повнолітня особа, незалежно від навчання чи працевлаштування
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
Считается, если продолжает учиться
До чого тут цей закон. Пільги визначені лише для батьків з неповнолітніми дітьми. Повноліття в нас наступає з 18 років
Ответ дляUebersetzerin
´´Також не залучаються до мобілізації чоловіки та жінки, які є батьками та займаються вихованням дітей.
Багатодітні чоловіки та жінки. Йдеться про тих батьків, на вихованні яких – троє та більше неповнолітніх дітей.’
Він може рахуватись і мати посвідчення багатодітного, але не рахується батьком 3 неповнолітніх дітей.