Жена сантехника• 27 января 2023

Чи можуть примусово мобілізувати чоловіка в якого 3 дітей?

Але одному з 3-х дітей 18 років. Студент денної форми навчання.
Чоловік не служив, військової кафедри не було.
Вік47років.
Девушка Прасковья• 27 января 2023
Сейчас могут всё!

ТАЗератти• 27 января 2023
Конечно.
Пленница SexShop-а!• 27 января 2023
Ребенок 18 лет уже не считается. Только дети до 18 лет
любименькая• 27 января 2023
Да, 18 лет, неважно где учится. Студента нет, отца да
Аноним ФЕЯ• 27 января 2023
Да, у вас один из детей уже не ребенок
Kidstaff Bot• 27 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Гл@ша• 27 января 2023
по закону він уже не багатодітний батько, так що так, можуть

Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Считается, если продолжает учиться

До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, - до закінчення закладів освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років (стаття 1 Закону України ’Про охорону дитинства’).

https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Багатодітна...
_RedGirl_• 27 января 2023
Можуть викликати у військомат та чинити моральний тиск. Із моїм знайомим таке робили, щоб добровільне підписав, але він відмовився.
Троє малих дітей у нього
witch writter• 27 января 2023
Могкт все, Конституцию, законы и права человека во внимание не берут.
witch writter• 27 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Троє малих дітей у нього
Нет цензурных слов, что творится
Жули-ули• 27 января 2023
Згідно з закону - так
_RedGirl_• 27 января 2023
Ответ дляwitch writter
Нет цензурных слов, что творится
Там в селі вже нема кого брати, п’яниць позбирали, дяку повістку дали
ОленаЯ• 27 января 2023
В нього вже 2 дітей, 18 річний не рахується. Для підстраховки ще потрібно народити.
Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляЖули-ули
Згідно з закону - так
По какому закону?

НЕ выдумывайте!

Я привела выше закон - НЕ имеют права, потому что он считается многодетным!
Lilija945• 27 января 2023
Батько 3 неповнолітніх дітей до 18 років не підпадає під мобілізацію. 18 років- це вже повнолітня дитина.
МДТ• 27 января 2023
Якщо старший навчається, то обов´язково треба продовжити термін дії свідоцтва про багатодітну сім´ю. Кожні 6 місяців.
МДТ• 27 января 2023
Ответ дляLilija945
Старший навчається.
ОленаЯ• 27 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
По какому закону?

НЕ выдумывайте!

Вже ні.

Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Вже ні.
Доказательства?

Я вам привела закон.

А вы привели только свои слова, ни на чем не основанные.
МДТ• 27 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Вже ні.
З якого дива ні?
ОленаЯ• 27 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
Доказательства?

Я вам привела закон.

Можливо щось змінилося зараз.
Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Можливо щось змінилося зараз.
НИЧЕГО не менялось. Это и раньше так было. Если самый старший ребенок учится на дневной форме обучения, то до 23 лет этого ребенка семья считается многодетной.
ОленаЯ• 27 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
Тоді все гуд.
Lilija945• 27 января 2023
Ответ дляМДТ
Старший навчається.
Я розумію. Просто в законі про мобілізацію чітко прописано не підпадають багатодітні батьки 3х і більше НЕ повнолітніх дітей. Про те що один повнолітній , але вчиться ні слова. Можливо до закону десь є роз´яснення.
Uebersetzerin• 27 января 2023
Ответ дляLilija945
Многодетные - это имеющие удостоверение многодетной семьи.

Если у него есть такое удостоверение и оно действительно на данный момент, то никто не будет смотреть на то, сколько ребенку лет.

Потому что по закону никто вам это удостоверение просто так НЕ выдаст и НЕ продлит, если нет на то оснований.
Lilija945• 27 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
Доказательства?

Я вам привела закон.

По цьому закону він може рахуватись і мати довідку багатодітного батька, але батьком 3 неповнолітніх дітей, про яких зазначено в законі про мобілізацію, він не стане.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Не мобілізують лише чоловіків в яких 3 і більше НЕПОВНОЛІТНІХ дітей. В вас старшому 18. По закону повнолітня особа, незалежно від навчання чи працевлаштування
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
Считается, если продолжает учиться

До чого тут цей закон. Пільги визначені лише для батьків з неповнолітніми дітьми. Повноліття в нас наступає з 18 років
Lilija945• 27 января 2023
Ответ дляUebersetzerin

´´Також не залучаються до мобілізації чоловіки та жінки, які є батьками та займаються вихованням дітей.

Багатодітні чоловіки та жінки. Йдеться про тих батьків, на вихованні яких – троє та більше неповнолітніх дітей.’

Він може рахуватись і мати посвідчення багатодітного, але не рахується батьком 3 неповнолітніх дітей.