Я натуралка• 27 января 2023

Змішане навчання: чи має право вчитель виставляти "1" за невоконаний онлайн-тест

6 клас, діти ходять в школу на 2 зміну, 4 уроки офлайн, решат в класрумі. Вчитель математики, в досить зрілому віці, стала сама робити тести онлайн, там немає варіантів відповіді, відповідь потрібно вводити самому, і вона чутлива до формату. Перший раз дитина зробила тест, правильні відповіді було зараховано як неправильні, отримав 4 бали. Цього разу зробили тест тільки 3 дитини, решта отримали одиниці. Чи має право вчитель за д/з онлайн ставити 1? І взагалі за д\З? Ця вчителька майже не була протягом минулого семестру, оцінки, які діти отримали за онлайн-тести, що давала вчителька, яка її заміняла, взагалі в журнал не пішли.
Нагайна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Завтра підключимося.
Подключаться должен только не истеричный родитель вроде вас
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляНагайна
Почему нет?
В классе сына из 28 человек имели оценку 6+ только 5 человек.
У остальных 1-5.
З усіх предметів?
КараПузовна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Завтра підключимося.
Будете говорити, що діти навмисно не виконали тест?
Нагайна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Значить, за невиконана робота не повина оцінюватися. А за що 1 бал, який потрібно заробити...
Не сдал работу - 1.
Нагайна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
З усіх предметів?
Сейчас же речь о математике, верно?
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляНагайна
Сейчас же речь о математике, верно?
А розширити тему не можна? Якщо з одного предмета всі трієчники, то теж питання до педагога.
Нагайна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Естественно к педагогу, ни в коем случае, не к ребёнку 😄😄😄😄
КараПузовна• 27 января 2023
Слухайте. Я побачила. Класрум? Так там же прямий зв’язок з вчителем. Хоч особистий коментар, хоч на весь клас пиши.
Ви не знали? Це секунда діла.
Нагайна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
А если дети систематически не делают дз, не пишут классные работы, не хотят учиться.
Тоже учитель виноват?
Нагайна• 27 января 2023
Ответ дляКараПузовна
Ви не знали? Це секунда діла.
Я больше чем уверена, что тема выдуманная
КараПузовна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Завтра підключимося.
У суботу?
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляНагайна
Тоже учитель виноват?
Так. Якщо це тільки з одного предмета - однозначно.
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляКараПузовна
Ви не знали? Це секунда діла.
Знала. На ці коментарі ніхто не відповідає.
Нагайна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
😂😂😂😂
С вами все понятно
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляНагайна
😂😂😂😂
С вами все понятно
Дзеркально. Не можуть бути тупими всі учні в класі. Це очевидно.
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляКараПузовна
У суботу?
В понеділок, що це міняє?
КараПузовна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Ви на ходу вигадуєте чи що?
Так чому коли діти в школі не можуть уточнити у вчителя?
КараПузовна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
В понеділок, що це міняє?
Звичайно міняє.
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляКараПузовна
Ви на ходу вигадуєте чи що?
Уже я писала вище.
КараПузовна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
У вас не тупі учні - у вас навпаки дуже розумні. Не здаємо роботи і кажемо, що винний вчитель, не навчив.
Нагайна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Если у них тупые родители, то могут.
Для результата надо работать, а не винить учителя в том, что деточка не учится
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляНагайна
Если у них тупые родители, то могут.
Ну так, 20 тупих дітей і ще 40 тупих батьків, і того 60 тупих людей і тільки пані вчителька - розумна. І чому? Бо вона вчителька, тож апріорі. Оце так стаистика!
КараПузовна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
ви репетируєте промову на понеділок?
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляКараПузовна
ви репетируєте промову на понеділок?
А ви репетируєте свої промови? Експромтом не виходить? Щось на кшталт Вальдорфської школи?
КараПузовна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
По суті відповіді немає?
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляКараПузовна
По суті відповіді немає?
Ви ж мені на попереднє питання не відповіли по суті, ви непослідовна. Я запитала, чи можуть буди 60 людей тупих, а 1 розумний тільки тому, що займає певну посаду. А ви мені - про репетицію промови.
КараПузовна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Про тупих в цілому - я відповіла. А запитання про 60 людей і т.д. було не до мене.
Будьте уважні та послідовні.
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляКараПузовна
Будьте уважні та послідовні.
Ця тема була для того, щоб отримати пораду, а не гризтися з анонімами, тож сидіти і уважно відслідковувати, хто який анонім - не бачу сенсу витрачати далі час.
КараПузовна• 27 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Нє, ну нормально. Спочатку звинувачуєте, що я вам не відповіла, а тепер на ходу придумали ще це. Я вас що, примушувала слідкувати? Не слідкуйте. І аноніми тут до чого? Ви ж самі під анонімом і тему таку самі створили.
Ви викручуєтеся і шукаєте виправдання, не визнаєте своїх помилок, не допускаєте, що ви не праві.
Точно так,як з тими одиницями за тест. Всі винні - окрім дітей.
автор Я натуралка • 27 января 2023
Ответ дляКараПузовна
Будьте уважні та послідовні.
Ви, до речі, теж втрутилися в мій діалог з іншою порадницею. І не потрудились нічого відслідковувати.