Бибер-анонимер• 28 января 2023
Чому медичні заклади на своїх сторінках часто не вказує адресу? Бісить.
Вискакує реклама в тому ж фб і немає вказаної адреси , навіщо так робити? Це щоб мене базу внести, якщо напишу, або подзвоню за уточненням. Я завжди шукаю в своєму районі, нащо мені клініка у Броварах чи на іншому березі. Ті хто пишуть одразу розумію підходить чи ні і все. Так бісить коли не пишуть а треба питати наче це якась тайна.
Поддакиваю иногДА• 28 января 2023
Бо їх сторінки ведуть якісь профани.
Я зазвичай, навпаки, відштовхуюсь від розташування закладу, а потім шукаю їх сторінки в мережі та відгуки про них.
Бо в ФБ може виявитись, що той медзаклад знаходиться в квартирі у Галі, яка коле ботокс на кухні.
Мавка• 28 января 2023
Ответ дляПолуничка
Ни разу с таким не сталкивалась
И я. Если бы увидела страницу клиники без адреса, решила бы, , что это шарашкина контора
Бибер-анонимер
• 28 января 2023
Ответ дляМамзелькин
А загуглити по назві?
Можна. Просто не розумію чому одразу не вказати в рекламному пості де акції, чи на сторінках того ж фб.
Мамзелькин• 28 января 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ви як маленька. Саме для того, щоб ви їм дзвонили, шукали в інтернеті. А чому не написати ціну в оголошенні в інсті чи фб, а писати в особисті? Кліки, рейтинг
Бибер-анонимер
• 28 января 2023
Ответ дляМамзелькин
Так я це розумію просто бісить. Я з тих хто не вказано ціну, значить не хоче продати, якщо не вказано адресу то я не буду шукати. Кліки і рейтинг то добре, але мабуть же треба щоб клієнти приходили. Зараз люди більше цінують свій час, а пошуки це час, і шукають поруч з домом чи роботою. Я ж не поїду чорти куди тільки тому що там дешевше на 100грн.
Мамзелькин• 28 января 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ви судите зі своєї особистої бульбашки і поширюєте її на всіх інших