Видящие_помогите• 28 января 2023
Якась аппатія, у кого ще?
Дівчата, у мене останнім часом якась аппатія з´явилась до усього. Все почалось із мого схуднення, 2 тижні нормально, спорт, правильне харчування. Потім після спорту відчула упадок сил. Списала на знижений тиск. А зараз взагалі нічого не хочеться, ні гуляти, ні працювати, їсти - то так. Що це може бути?
Брынза• 28 января 2023
Уверены, что ваш спорт правильный? Много такого спорта, который гробит только здоровье
Говорящая галограмма Чингисхана.• 28 января 2023
В мене така апатія і без спорту. Просто неспокійно. Хочеться лежати і нічого не робити. Не хочу нічого готувати, ні нових речей, ні приємних емоцій
Трактор Вика• 28 января 2023
Я зараз сіла на дієту, ненавиджу просто всіх) і треба воно мені з такими нервами.. зайвий шматочок не з’їсти..
Видящие_помогите
• 28 января 2023
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Так я вже почала їсти нормально, але поки не попускає 😔
Думаю, що це бракує акихось вітамінів.
Видящие_помогите
• 28 января 2023
Ответ дляТрактор Вика
Теж саме🫨
Люблю_джаз• 28 января 2023
Ходить на улицу не хочу вообще, если б не надо было покупать продукты сидела бы постоянно
Видящие_помогите
• 28 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
И я такая сейчас, хотя недавно было наоборот 😒
Видящие_помогите
• 28 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Почніть з вітамінів групи В і вітаміну Д
Вітамін Д пью вже 3 місяці
Мир Мир Мир!• 28 января 2023
Ответ дляТрактор Вика
Пойдемте всех убивать на пару

Детские_Будут?• 28 января 2023
Тоже так. Прям ноги не несут, руки не поднимаются. Ничего не хочется
Моя улюблена страшко• 28 января 2023
А ск вам лет,что ничего не хочется? У меня тож так, ищу причину и не нахожу. Может в отсутствии отношений, подруг тож нет((