Найщасливіша• 28 января 2023

Доброго дня! Хто знає як швидко оплачує зараз соцстрах лікарняні дородові?

Пішла на лікарняний в кінці грудня в зв´язку з пологами.Як швидко на даний час приходять виплати за 130 днів?Дякую.
Malina-66 fa• 28 января 2023
Я ушла 7 декабря , ещё ничиге нет
Звонила сказали в феврале будет выплата

автор Найщасливіша • 28 января 2023
Ответ дляMalina-66 fa
Я ушла 7 декабря , ещё ничиге нет
Звонила сказали в феврале будет выплата
Ви дзвонили на Вашу роботу чи куди?
Крутышка-Пышка• 28 января 2023
Місяця через три після подачі заяви в фсс. Але зараз це все переклали на пенсійний, то напевно довше буде
автор Найщасливіша • 28 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Дякую за відповідь!
Козачка• 28 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Взагалі всі заявки, що були подані до фсс в зв’язку з змінами повинні були профінансувати до 31 грудня
автор Найщасливіша • 28 января 2023
Ответ дляКозачка
Ні, виплат не було, на жаль.Гола зарплата була.
Козачка• 28 января 2023
І те, що ви автор пішли на лікарняний в кінці грудня ніяк не значить, що бухгалтерія ваша вже передала розрахунок лікарняного до фсс або пф

Козачка• 28 января 2023
Ответ дляНайщасливіша
Заявку вже ваше підприємтсво подало?
Ля-ля-ля• 28 января 2023
За 5 жовтня я отримала десь в середині грудня.
Вони інколи тут друкують профінансовані дати
https://t.me/socialfund
автор Найщасливіша • 28 января 2023
Ответ дляКозачка
Я так і зрозуміла, що не факт, дякую.
автор Найщасливіша • 28 января 2023
Ответ дляКозачка
Заявку вже ваше підприємтсво подало?
Наша організація ще та контора, нічого не можна запитати, шито- крито.
Джавеліна• 28 января 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
https://t.me/socialfund
Тобто гроші прийшли майже перед самими пологами?
Ля-ля-ля• 28 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Ні, через місяць після. У мене лікарняний був з 1 вересня, але документи прийняті 5 жовтня (я ФОП і мій бухгалтер не одразу правильний список документів підготувала)
Джавеліна• 28 января 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Ох) В минулий раз мені гроші прийшли на наступний день після пологів. Але я тоді не працювала.
Зараз я офіційно працевлаштована і думала, що отримаю їх раніше.

Добре, що натрапила на цю тему. Не буду навіть сподіватися на ці гроші)
Ля-ля-ля• 28 января 2023
Ответ дляДжавеліна

Зараз (після Нового року) наче немає затримок. Можливо і вчасно отримаєте, якщо підприємство одразу подало документи
Джавеліна• 28 января 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Я ще не в декреті, через місяць тільки маю йти.
Можливо і буде приємний бонус)
Хвець-тець• 28 января 2023
Наприкінці грудня це коли? Якщо ваша бухгалтерія встигла подати в грудні заявку до ФСС, то може бути довго. В мене весною декретчиця чекала 2,5 місяці поки профінансують. Якщо в січні заявка до ПФ, то кажуть дуже швидко приходять кошти. Не бійтеся тих бухгалтерів, просто запитайте.
Стекловыжималка• 28 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Не придумывайте. Сейчас финансирование в день подачи заявки или на следующий день
Стекловыжималка• 28 января 2023
Ответ дляMalina-66 fa
Я ушла 7 декабря , ещё ничиге нет
Звонила сказали в феврале будет выплата
Врут они вам.Сейчас мгновенно финансируют. Последнюю заявку я подала по декретчице, больничный которой с 16 января, готовий до сплати он стал 24 января, 25 я подала заявку в 15-40, в 18 часов уже пришли деньги в тот же день.

Тихомандражная• 28 января 2023
Зараз швидко. Після подачі заяви розрахунку. На наступний день приходять кошти на підприємства
автор Найщасливіша • 28 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Нічого собі!
автор Найщасливіша • 28 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Ми говоримо про лікарняні 126 днів чи ті, які оплачують після народження дитини організація?
Стекловыжималка• 28 января 2023
Ответ дляНайщасливіша
Больничный по беременности и родам на 126 дней, чернобыльцам на 140. Вы же в теме спросили про те что раньше оплачивал соцстрах, с нового года их оплачивает пенсионный.
автор Найщасливіша • 28 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Так, за 126 днів, правильно
Malina-66 fa• 28 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Подскажите пожалуйста куда тогда обращаться чтобы узнать на какой стадии мой больничный?? В пенсионный звонить или в бухгалтерию работы? Просто рожать уже и я жду их очень)
Стекловыжималка• 28 января 2023
Ответ дляMalina-66 fa
В вашу бухгалтерию, все заявки, которые принял соцстрах, все профинансированы до нового года. С 21 декабря соцстрах уже не принимал заявки, нужно было их повторно отправить уже в пенсионный после нового года. Скорее всего ваша бухгалтерия этого не сделала.
автор Найщасливіша • 28 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
І наша теж:(
автор Найщасливіша • 31 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
А як Вам написати в особисті,? Доброго дня!