ДваДваВісім• 30 апреля в 02:11

Як же батьки ламають життя своїм дітям

Дивлюсь на подругу, їй 41 гарно виглядає, гарно заробляє, всі мужики які в неї була- нарциси і абюзери.
Єдиним нормальним мужиком був колишній з яким вони прожили 9 років, він 4 рази кликав її заміж, але вона відмовляла. Бо вони жили в її квартирі ( яка по документах була бабці) і бабка виносила їй мозг чому він не зробить ремонт в цій квартирі, бо вот її дід привів в квартиру з ремонтом. По факту він просто хотів щоб вони одружилися і купили своє, чи він би робив ремонт в квартирі жінки.
Мужик він класний, утримував її, працював багато,обʼїздили пів світу. Але бабі він дуже не подобався от вони і розійшлися в кінці кінців.
В результаті в нього сімʼя, двоє дітей, в неї постійні душевні травми.
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 09:21
Ответ дляФиона Шрековна
Не чужої, а коханої жінки.
Коханої жінки, не думаю що він див з подругою, а кохав її бабу

Фиона Шрековна• 30 апреля в 09:22
Ответ дляТочноБудет
Квартира бабки
Він жив в ній 9 років.
ТочноБудет• 30 апреля в 09:24
Ответ дляФиона Шрековна
Він жив в ній 9 років.
И что? Он даже не муж
Фиона Шрековна• 30 апреля в 09:24
Ответ дляДваДваВісім
А що б змінилось би, якби вони одружились би. Чи він бабі робив 4 рази пропозицію?
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 09:25
Ответ дляФиона Шрековна
Він жив в ній 9 років.
І що шо він жив в ній 9 років? Він їй не чоловік, заміж пропонував, вона говорила: пізніше одружимось і йому треба було вбахати в 50к$ в квартиру бабки?
Ви вірите що хтось в адекваті так би зробив?
Донька подруги• 30 апреля в 09:37
Ответ дляДваДваВісім
Так может дело вообще не в ремонте,это отговорки.Она его не любила,было просто комфортно,ждала может лучше вариант подвернется.А когда он поставил вопрос ребром-расстались
ТочноБудет• 30 апреля в 09:49
Ответ дляДваДваВісім
В адеквате никто не стал бы жить с чужой бабкой в убитой квартире в качестве сожителя 9 лет!
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 10:03
Ответ дляТочноБудет
А хто жив з чужою бабкою в убитій квартирі?
Вічний двигун• 30 апреля в 10:22
Ответ дляТвоя подружайка
А що у подруги не так насправді? Немає чоловіка в двох дітей? То не факт, хто краще живе, вона, ст та жінка, яка у всю цю авантюру під назвою ’сім´я’ влізла. Бо непутьовв батьки типу автора (дивись тему) нав´язали дитині, що діти і заміж то і є найвище щастя. Подруга сама за себе відповідає. Пів життя не працювала, іншого чоловіка знайде - знов працювати не буде. Га старості бабину квартиру здасть в матиме пенсією, баба ж вічно не житиме. Але ні, її ’жаліють’ загнані побутом і родинами. Я от заздрю.
Я так поняла, что подруга автора жалеет, что отказала тому мужчине. Если её всё устраивает, то отлично, тогда вообще не понятно зачем эта тема.

Шалена красуня• 30 апреля в 10:48
Ответ дляДваДваВісім
В якої бабки на голові він сидів 4 года?
Ну вот же: ’вони жили в її квартирі ( яка по документах була бабці)’.
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 10:49
Ответ дляШалена красуня
Ну і де там про життя в бабки на голові?
Шалена красуня• 30 апреля в 10:50
Ответ дляДваДваВісім
Бабка квартиру могла здати, якби не ці халявщики. На подорожі гроші є, а на ремонт і своє житло нема?
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 10:51
Ответ дляШалена красуня
А де її онука мала жити?
Ну він купив собі своє житло і зробив там ремонт, при чому тут гроші зараз?
Фиона Шрековна• 30 апреля в 10:52
Ответ дляДваДваВісім
Ну просто в убитій квартирі. А бабусю можна зрозуміти, вона б могла її здавати, але пустила жити онуку з мужиком. Мужик міг би щось і відремонтувати в квартирі.
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 10:53
Ответ дляФиона Шрековна
Що значить « щось відремонтувати «?
З чого ви взяли що він щось невідоемонтував?
Мой_ужин• 30 апреля в 10:53
Ответ дляФиона Шрековна
9 років всі страждали: ті двоє без ремонту, бо вперті як осли, а бабка за компанію)
Фиона Шрековна• 30 апреля в 10:53
Ответ дляДваДваВісім
А де її онука мала жити?
На зйомі, в своїх батьків, купити власне житло
Фиона Шрековна• 30 апреля в 10:54
Ответ дляДваДваВісім
Що значить « щось відремонтувати «?
Тобто він робив ремонт?
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 10:54
Ответ дляФиона Шрековна
Її батьки живуть з бабою. Для чого їй жити на зйомі якщо в неї є де жити?

Фиона Шрековна• 30 апреля в 10:55
Ответ дляДваДваВісім
Тобто бабу можна лишити власного житла? Цікава позиція.
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 10:56
Ответ дляФиона Шрековна
Що ви пишете
Фиона Шрековна• 30 апреля в 11:00
Ответ дляДваДваВісім
Що ви пишете
А як же? Бабуся мусила переїхати зі своєї квартири щоб онучка могла хахаля привести?
Мой_ужин• 30 апреля в 11:02
Ответ дляФиона Шрековна
«Ашотакова»
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 11:04
Ответ дляФиона Шрековна
З чого ви взяли що вона мусіла переїхати і що вона кудись переїзджала?
Фиона Шрековна• 30 апреля в 11:06
Ответ дляДваДваВісім
А. Бабуся змогла 2 квартири заробити. А діти і онучка і ремонт не в силі зробити? І ще й бабуся винна в їхніх невдачах. Цікава позиція.
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 11:07
Ответ дляФиона Шрековна
Яких 2 квартири вона змогла заробити?
При чому тут онучка і з чого ви взяли що вона не здатна ремонт зробити?
Фиона Шрековна• 30 апреля в 11:09
Ответ дляДваДваВісім
Яких 2 квартири вона змогла заробити?
А як бабуся опинилась не в своїй квартирі без переїзду?
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 11:11
Ответ дляФиона Шрековна
А з чого ви взяли що бабуся опинилася не в своїй квартирі?
Ви дуже ржачна
Донька подруги• 30 апреля в 11:11
Ответ дляДваДваВісім
Квартиру сдать,чтобы потом за эти деньги сделать ремонт,а уйти жить к мужчине,он же предлагал
автор ДваДваВісім • 30 апреля в 11:13
Ответ дляДонька подруги
Тут взагалі ніхто нікого не питав здати квартиру чи не здати і де брати гроші на ремонт.
От про це і тема що вона нікуди не йшла бо бабця вбила в голову що спочатку він повинен зробити ремонт, а потім весілля, бо що то за мужик такий.