90x60x90• 28 января 2023
Духи ганимед. Отличить подделку
Девочки,хочу купить Ганимед начатый флакон 100 мл. Кто в курсе на что обратить внимание чтоб не купить подделку?
Крошка Енот• 28 января 2023
Запитайте на Кремчику. Там можна виставити фото і дівчата допоможуть. Мені так неодноразово і швидко допомагали.
Або можете тут виставити. Знаю, що Ганімед тут є у багатьох
Смайлик• 28 января 2023
Мне кажется, они так специфически смердят, что их никто не будет подделывать.
осень_осень_харашо• 28 января 2023
Ответ дляСмайлик
Дело вкуса. Мне смердят все Монтали.
Крошка Енот• 28 января 2023
Ответ дляСмайлик
Помиляєтесь. Найчастіше підробки роблять на популярні аромати, а Ганімед якраз такий.
Ну і аромат класний. Хто б що не казав.