А я женатая• 29 января 2023

потустороннее в вашей жизни. делимся случаями

У вас были в жизни ситуации, случаи, истории, случившиеся лично с вами, с вашими близкими или знакомыми, которые четко дали понять, что потусторонний мир существует, что есть жизнь после гибели физической оболочки, что мы, прежде всего, вечные души, что есть что-то скрытое от нашего понимания, но находится рядом с нами?...
Бритоножка• 30 января 2023
Ответ дляНоги от ушей
Був випадок, що наснилася морда диявола, вона була кровавого кольору, дуже потворна і страшна. На третій день моя бабуся померла, як ні з того, ні з сього
Я так розумію, те жахіття її забрало
Розказувала рідним, але не знаю, повірили чи ні
То думаю, що зв’язок із потойбічним світом існує
В мене такий самий сон був,наснилась морда нечисті,що дихала холодом мені прямо в обличчя.От тільки вона була сіро-зеленого відтінку,схожа на морду бика чи то кентавра.Я так кричала,що розбудила чоловіка і обличчя тоді в мене було дуже холодне.За деякий час мені на узд ставлять діагноз рак щитовидки.Після операції виявилось,що це проста аденома.Думаю,що це попередження було якесь