Кашка-маняшка• 29 января 2023

Свекрух, от як не зійти з розуму, чому вони це роблять?

Я навіть не знаю чи питаю пораду, швидше, просто поділитись
Живуть у нас свекри по всім відомим причинам. Це просто треш, я не знаю як я маю далі себе вести.
Тема з їжею, живуть пів року, останні три місяці просто жесть, кожен раз виніс мозгу за продукти які ми купуємо. Овочі купувати не можна бо помідори це хімія з нітратами, огірки теж, перець дуже дорогий і що ж ви таке купуєте, для чого воно вам зимою, є капуста, морква буряк. Для чого купувати кролика це дуже дорого, сири, а сири це просто не реально, нашо воно, нашо французький, італійський як є наш і нашо і нашо і нашо. Це кожного разу як ми привозимо з магазину продукти, чай дорогий такий, для чого креветки вона виросла без них. Наші макарони краще, нашо ви барілу берете?
Кожен раз як відкривається холодильник цей текст, кожен раз за столом купа критики по кожній позиції.
Вчора діти прийшли зі школи вона їммзварила суп з макаронами і картоплею на зажарці. Салат не дала зробити, бо овоці дорогі і одна хімія. Я відбила і замаринувала відбивні і сама не посмажила і їм не дала бо це на неділю може хто прийде то помажемо гостям🤦🏼‍♀️
Чоловік теж в шоці, говорив з нею раз 200 як горохом об стіну.
Сам мені говорить : ну ти ж розумієш що буде якщо при наявності в нас великого будинку ми їх відправимо жити на квартиру. Чесно, я не знаю що робити?
Якщо шось купуємо ми все в дитті за свої гроші, але мені просто вже кусок в горло в своїй хаті не лізе
Пушкининиана• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ні, я не зря. Те що я написала без коми я згідна і можливо більше людей по 2 рази перечитали, але домахались з підколом лише ті кому цього хотілось. Озлоблені депресивні тітки
Ну вы хоть на запятых экономите, прогресс однако.

МощныйШива• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Я їм салат при кожному прийомі їжі і всі вдома теж, якщо не салат то овочі в іншому вигляді і я не збираюсь це змінювати, бо мені так подобається. Макфу замість баріли я теж їсти не буду
Чогось, одразу подумала, що ви з рашки. Макфа це підтвердила
МощныйШива• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Чому не помагав, помагав, в нас такі питання навіть не стоять, ми завжди закриваєм всі потреби батьків.
Які потреби ви їм закриваєте, якщо вони мясо звикли тільки на вихідних бачити ?
Фифачка• 29 января 2023
Ответ дляНе жена
у меня тоже есть невестка, жена брата, брат ее кормит исключительно продуктами классс люкс, меня это тоже бесит, хотя я хорошо зарабатываю, но нас отличает одно - я зарабатываю сама и знаю цену денег... мои нервы, овертаймы, усталость, отсутствие отпусков и тд.
Вас это бесит за закрытой дверью? Я имею в виду, вы хоть брату и его жене свое Фе не высказываете?
Домовенок Кузя• 29 января 2023
Ви транжирите гроші на всяку фігню
Солнечный зайчик• 29 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Ви транжирите гроші на всяку фігню
Мабуть можуть собі дозволити.
То тепер цього не робити, бо свекруха нервує?
Фифачка• 29 января 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
В мене так з татом було.
Я жила з батьками, але утримувала всю родину, тому що тоді одна я отримувала зарплатню вчасно, а не раз на пів року, як батьки.
І папа не дозволяв мені мити голову шампунем - лише господарським милом, користуватись прокладками, лише тряпочками, навіть чистити зуби - бо це дорого. Купував якийсь дешевий зубний порошок і перевіряв його кількість.
Говорили з мамою, пояснювали - не доходило. Поки не тупнула ногою, закатила скандал, сказала, що їду жити окремо і брата з собою забираю. Що на свої гроші я маю право купувати те, що хочу.

Як пошептало. Більше ніколи мені нічого не забороняли і не прицвнювались скільки що коштує.
Я в шоке

Что с людьми делали в совке, чем им мозки промывали, что поголовно это поколение с такими сдвигами.... За прокладки это вообще за гранью...
Мне свекровь только за памперсы мозг клевала.

Мини-бикини• 29 января 2023
Ответ дляКарамелька
Не порівнюйте- влітку можна брати у бабусь своє.
Купить у бабуси или дедуси это тоже не гарантия. Наш сосед -дедушка божий одуванчик, удобряет огород нечистотами из своего туалета. А фруктовые деревья опрыскивает какой-то адовой химией( мой ребенок сорвал персик с НАШЕГо дерева,которое стоит рядом с их забором и отравился так,что в больницу ездили) А потом все эти овощи-фрукты продает на рынке как доиашнее
Alesssea• 29 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Так це реально хімія овочі зимою, це лише школа реальна організму і діти будуть від цього хворіти і це правда.а кролика взагалі мені наприклад жалко їсти, прям не можу, як котик. Тому із старість + ваші дивні продукти от і виходить
Пользы в любом случае от таких овощей больше, даже с нитратами. Их допустимое количество. Очень грамотные врачи об этом говорят, доказательные нутрициологи. Им доверия гораздо больше, чем разным тв, которые раздувают из мухи слона ради просмотров.
Не жена• 29 января 2023
Ответ дляФифачка
да, но меня бесит это именно в нем, такие барские замашки, не понятно с чего, я их даже в гости не зову, чтобы не смущать магазинным майонезом в салате, а не свежеприготовленным домашним
Пирожкиня• 29 января 2023
Ответ дляНе жена
Как-то грустно
Я растила сына всю жизнь, и вынуждена буду закрыть рот, когда он женится? Даже слова нельзя будет сказать
О, в семью брата не сильно получается влезть, так на сыне с невесткой отыграетесь?
Фифачка• 29 января 2023
Ответ дляНе жена
А, ну если так то все ок)) мне тоже мою невестку не понять, но это исключительно мои проблемы))
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляМощныйШива
Яка різниця що я вам відповім, якщо ви всерівно не розумієте суті прочитаного?
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Ви транжирите гроші на всяку фігню
Звідки ви знаєте на шо я їх транжирю це перше?
Друге, мої гроші от я і транжирю 🤷‍♀️
Я не Тролль• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Друге, мої гроші от я і транжирю 🤷‍♀️
Знаєте, є гарний мемчик з Даніловим «І шо?»
От на коментарі, що ви гроші транжирите, треба ним відповідати))
Пирожкиня• 29 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Ви транжирите гроші на всяку фігню
А кто решает, что фигня а что нет?
Свекровь? С какого дива?
А так каждый в своей семье тратит деньги так как считает нужным.
Кто-то складывает деньги кучкой, кто-то тратит на путешествия, кто-то любит вкусно поесть, кто-то покупает 100 флаконов духов.
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляФифачка
Я в шоке

Люди жили в злиднях.
Тому всі приказку про смачну ковбасу в СССРі гівна варті. Будь-яка ковбаса буде смачною, якщо раз на місяць їсти.
А прокладок не було, тряпки рвали. То до чого в молодості звикли, те і на старості роблять, і сперечатися безсенсово.
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Удалено администрацией...
Я не Тролль• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Удалено администрацией...
Ну ви реально дуже-дуже терпляча
Ну прям дууууже

Червона калина• 29 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Честно? Тоже не понимаю помидоров, огурцов зимой. Они же как трава, что в них хорошего?
А по теме - троль. Как свекровь может не дать что-то сделать на кухне? Грудью на холодильник кидается?
Та не, просто мозг выносит...
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Люди жили в злиднях.
Навіть в цій темі на мене зляться за кусок кролика чи помідори зимою, я реально не подумала про це. Господи, як же я хочу щоб все серушкине покинуло наші з вами голови на віки вічні і більше не поверталось. Щоб у всіх все було і нам за то нічого не було 😂
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Не покине, поки не вимруть.
А тому не витрачайте даремно нерви, виділіть окрему кухню, кімнату переробіть, і грошей виділяйте на харчування.
До дітей не підпускайте, готуйте сама.
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Не покине, поки не вимруть.
До дітей не підпускайте, готуйте сама.
Та я і готую, просто в день мене немає вдома
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
А вдень діти їдять наготоване мамою. ’Бо мама сказала з´їсти, щоб не пропало’.
Пару гучних скандалів - і вони відповзуть трохи. Але ненадовго.
Кухню їм окрему робіть і холодильник окремий купіть.
’Отак, мамо, не давали дітям креветки і помідори їсти, то тепер ваш син 5 тисяч на ремонт витратить, сильно зекономили його гроші?’
Фифачка• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Удалено администрацией...
В чому ваш секрет? Мені теж треба навчитись такій витримці
Наездница• 29 января 2023
Ответ дляDreamsCome True
А по всім відомим причинам- це чому? Півроку останні живуть? Через війну? Ви у безпечному регіоні ? а вони звідки?
Да какая разница откуда они. Сняли им квартиру и пусть живут. Они и сами рады будут.
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляФифачка
Я просто маю багато інших справ, хотіла би от тим всім паритись, але не маю часу
Домовенок Кузя• 29 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Мабуть можуть собі дозволити.
Удалено администрацией...
Смурфик• 29 января 2023
Автор, відселяйте їх. Скажіть, що не почуваєтесь вільно у власному домі і, напевно, свекрам теж незручно ділити житло з іншими людьми, нехай навіть рідними. Бо всі звикли жити окремо і так, як хочеться.

Оці дрібниці з їжею, то таке, вони не зрозуміють. Деякі від їжі отримують задоволення, а дехто - просто задовольняє базову потребу. Різниця у підході.

Якщо вони адекватні, то погодяться з вами, почніть розмову про це. Їм треба, щоб саме ви прийняли рішення. Я ж так розумію, самі вони платити не в змозі? Тож це все ваша зона відповідальності. Ваші гроші - ви вирішуєте, як краще насамперед вам. І їм теж. Вони, ймовірно, будуть проти, бо це знову ваші витрати. Але аргументуйте тим, що ви можете собі це дозволити і саме вам так буде комфортніше. І ви готові на ці витрати. Своє життя вони прожили як хотіли, ви своє хочете жити так, як зручно саме вам.

Можете просто поставити їх перед фактом. Десь за тиждень. Тільки дипломатично.
Дама_с_коготками• 29 января 2023
Ответ дляКарамелька

А у бабусь без химии???
От же вы далекая от села. Все селяни кропят химией, абсолютно все. Иначе урожая не будет.
У меня дедушка с бабушкой всю жизнь кропили свой огород. Так дед агроном по профессии, хоть понимал что делает и дозировки соблюдал, для своей же семьи выращивал.
А какая-то рандомная бабулька на продажу будет кропить как попало - там зашкаливать может химия в их овощах. И такие наивняки как вы будут покупать и думать что супер-экологичное отхватили у бабусь