На морозе• 29 января 2023
Шукаю віддалену роботу чи курси для інваліда 1 гр
Доброго дня!
Можливо хтось підкаже, шукаю роботу чи якісь навчальні безкоштовні курси для чоловіка інваліда 1 групи, не ходить. Зараз за кордоном, на його пенсію тут не вижити, ну і в Україні вже також. Питання стоїть гостро.
Можливо хтось підкаже якісь групи з допомоги людям з обмеженими можливостями , чи якісь програми ? За комп´ютером не працював, але навчатися б пішов.
Зам Ам• 29 января 2023
Віддалену роботу без комп’ютера і терміново? Залишається тільки побажати шаленої удачі.
Дама_с_коготками• 29 января 2023
Оформляйте виплати там, і шукайте курси які йому було б цікаві.
На морозе
• 29 января 2023
Ответ дляЗам Ам
Компютер має. Хотілося б найти з чого почати.
За побажання дякую.
На морозе
• 29 января 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ось і шукаємо курси )) чи роботу з навчанням.
Зам Ам• 29 января 2023
Ответ дляНа морозе
За побажання дякую.
Я не про наявність комп’ютера, а про вміння користуватися. Курси таргетолога нехай спробує. Дуже затребувана зараз спеціальність
На морозе
• 29 января 2023
Ответ дляЗам Ам
Копьютером користується вільно, не працював тільки за компьютером. Так тільки для себе, текст набирати, якісь таблиці елементарні знає і може.
Зам Ам• 29 января 2023
Ответ дляНа морозе
Вибачте, але для віддаленої роботи - це не вільно.
На морозе
• 29 января 2023
Ответ дляЗам Ам
Я розумію. Я ж шукаю з навчанням. Чи курси. Десь же ці люди працюють.