Однозначная• 29 января 2023

Рак прямой кишки - посоветуйте хорошего врача или клтинику

у моего близкого человека обнаружили рак прямой кишки и мы ищем врача (клинику)
Кто может посоветовать к кому можно обратиться? я буду очень благодарна за рекомендации 🙏
Стрекоза любви• 29 января 2023
Національний інститут раку. Відділення пов’язане з захворюванням шлунку, кишківника. Операцію зробили якісно, швидко. Безносенко А.П. був головним хірургом. Не за всі гроші світу.

автор Однозначная • 29 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Вам велике дякую
Стрекоза любви• 29 января 2023
Ответ дляОднозначная
Вам велике дякую
Це саме по хірургії + діагностика КТ, МРТ, гістологія утворення. Попередньо я з лікарем спілкувалася електронною поштою, чи готовий він нас прийняти. А загалом там була жива черга людей на прийом.
Цвиринь• 29 января 2023
Інститут раку, так. А ще можете погуглити Пристая Анастасія, проктолог-онколог, хірург. Приймає в Феофанії і в клініці Квалімед. Але це якщо Київ
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2023
Дмитро Шамрай у Києві
Банка с бутылками• 29 января 2023
Автор, знайдіть у ФБ групу ’Афіна. Жінки проти раку’ . Там задайте всі питання, вам допоможуть, підкажуть, скерують