Патриотка• 29 января 2023
В центрах одягу для ВПО є взуття чоловіче/дитяче?
Наче все є, але є необхідність у взутті. З одного боку соромно туди звертатися. З іншого зайвих грошей зараз немає. Читала що якраз і взуттям у них проблеми. Поряд таких немає треба їхати.
Борщец• 29 января 2023
Думаю там одяг і взуття бомжацьке якесь..хоч би не захворіли ні чим з ’барського плеча’
Все буде Україна• 29 января 2023
Первую партию обуви и одежды отводили с соцзабез весной, там сходу детей переобували, никто не задумывался чем заболеют после нас. Коляску забрали прямо из багажника. Вторую партию отвезла недели 2 назад волонтёрам, уже видела вещи в фотоотчёте, думаю как бы не заболели ничем после нас.
Патриотка
• 29 января 2023
Мені треба взуття на зараз для двору, не на вихід,цілі норм щоб не промокали на сина 12р 42р стопа вузька, 26.5см. Для школи і виходу ще є, а для двору вже не годні, молнія і убиті вщент. Гуляв с хлопцями біля озера(( вони реально бомжацьки виглядають...і не застібаються(( а ще місяць як мінімум носити щось треба, гуляти. Ми впо, довідка є.