Пополняю_Карму• 29 января 2023
Тема поговорити. Ви знаєте секрети інших?
-В мене сусідка має за коханця відомого лікаря в місті, та й області. Живемо в квартирі по сусідству понад 15 років. А вони любляться ще більше часу… Дружина не знає…
- сестра збирається їхати в Америку. Мені поки не каже, але швагра брат уже розповів про плани. Я роблю вигляд, що нічого не знаю.
Згадаю ще то допишу…
Пополняю_Карму
• 29 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Знаю. Але молчу. Не мої справи
Та я також не говорю. Але тут можна))
Осторожная• 29 января 2023
Я знаю, хто батько дитини Алли Мазур. Але це мабуть не секрет. Бо дитина на його прізвищі
Скоро_вчера• 29 января 2023
И не хотела бы знать чужие секреты . Если кто то хочет поделиться, отмараживаюсь .
Пополняю_Карму
• 29 января 2023
Ответ дляОсторожная
Ого. А звідки Ви знаєте?
Всех анонимов аноним• 29 января 2023
Моя подруга в молодості хворіла на венеричне захворювання. Не думаю, що її чоловік про це знає. І я нікому не збираюсь це розповідати.
Всех анонимов аноним• 29 января 2023
Ответ дляОсторожная
Секрет. Він у шлюбі.
Плітки. Хіба що він був донором сперми. У Мазур було ЕКО.
Бусурманша• 29 января 2023
Я не могу держать секреты,сразу рассказываю другим подружкам)) со мной лучше не делиться
Пополняю_Карму
• 29 января 2023
Я не слухаю чиїсь секрети. Але вже за життя назбиралось якось.
Одного разу в організації була свідком як в коридорі директор в губи поцілував одну з працівниць. І от куди хоч дівайся. Інтуїтивно розвернулась в іншу сторону і швидко пішла. Але неприємний осад лишився. Бо завжди думала, що він зразковий сім‘янин.
Зараз знаю волонтерів, які вже зняли приміщення де зробили склади з гум. допомогою(((
парИла я парИла• 29 января 2023
Колись дуже сильно випадково бачила відео де кум знімав груповуху з двома дівчатами. Це капець. Він жонатий давно, дитина. Як згадаю, смішно. Але цей секрет зі мною назавжди
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 января 2023
Ответ дляВэнди Стар
конечно.
Много.
Вам наверное и рассказывать не надо, все равно узнаёте
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Фактаж же никто не отменял.
Бывают забавные неординарные случаи.
УраганнаЯ• 29 января 2023
Знаю много от разных людей. Они знают, что я надёжный чеоовек и доверяют мне
Осторожная• 29 января 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Він офіційний батько, який бере участь у вихованні дитини, перебуваючи у шлюбі з іншою жінкою.
Дама с заначкой• 29 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Уже горячую линию сделали, куда можно обращаться по поводу коррупции.