Броніки для Моніки• 30 января 2023
Що робите, коли важко на душі?
Умничка-помощничка• 30 января 2023
Забиваюся в куточок, кутаюсь пледом і читаю щось в телефоні.
Я люблю іноді посумувати на одинці, маму згадати...
Броніки для Моніки
• 30 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Скучаете мабуть за нею
Умничка-помощничка• 30 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Скучаете мабуть за нею
Так звісно, я тужу за нею, я розумію, що її вже не має, і єдине, що є в мене це спогади, і от коли мені важко я лягаю і згадую її, відтворюю моменти в пам´яті, від цього дійсно стає тепліше на душі.
Броніки для Моніки
• 30 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
І я скучаю. Рідніше душі не було…
Лень гуглить• 30 января 2023
Ответ дляboringmovie
якшо погода ок, то іду гулять на природу на цілий день з бутербродами, термосом і біноклем.
За кем следите? За шахидами и ракетами или в окна поглядываете?
Баба_Воля• 30 января 2023
Плачу, люблю на самоті якийсь фільм подивитись чи почитати. Сьогодні важко було-поплакала та й раненько спати пішла, бо думи щось заважкі були
Плекаю думи• 30 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
У меня покотились слезы
Запароленое одеяло• 30 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Як я вас розумію, втратила недавно найріднішу, корю себе що не змогла врятувати, реву і не можу прийти до тями, просто не знаю як далі жити..
Наталля8787• 30 января 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Соболезную