Светка-пипетка• 29 января 2023
Вже не можу слухати ці нісенітниці
Вже просто бісить слухати наших експертів, які вішають на вуха про скору смерть путіна, розпад росії, бунти і ТД... Це вже схоже на якісь дитячі казки для ідіотів... Для чого таке городити?? Є хтось хто адекватно аналізує ситуацію? Без цих рожевих окулярів
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 января 2023
Ответ дляSielo
Бажання треба візуалізувати, хочу роздрукувати карту поділеної Росії, вдома повісити.
еще и делать поробкы)) хи=хи
Клементина• 29 января 2023
Я сподіваюсь, що нам дадуть багато озброєння і ми таки викинемо рашку з наших земель.
Іноді заходжу читати до симонянши, що там русня пише, кончені люди : вони вважають, що ми теж узькі тільки сильно зомбовані, а Україна це звісно ж ’ісконно узькіє территории’
Тому, перемога - це коли рашка валить від нас і слабшає настільки, щоб у неї навіть можливості не було знову до нас пертись.
В те, що це станеться влітку - не вірю.
Наталья-Реся• 29 января 2023
Колись, років 5 тому я почала дивитися Айдера Муждабаєва. Він весь цей час говорив, що путлер будує рейх, що вони обов´язково нападуть, як тільки буде потрібний момент, що вони готують інформаційно свій народ до війни, що будуть бомбити наші міста. Я не хотіла вірити, не могла сприйняти таке бачення...тепер все це реальність
Слухаю Віталія Портнікова, теж давно, все чітко по поличкам розкладає. І мені іноді робиться страшно. Хоч надія на те, що прогресивне людство впорається з викликами, все ще є.
Kvitkaliliia• 29 января 2023
Ответ дляKlodia
И обидно, что мне уже не ответят, когда британская разведка обещала конец войны 6 марта((
Так, цікавий момент. Я теж такої інформації не зустрічала
Ответ дляНаталья-Реся
І що він розповідає, Віталій?
Ответ дляКлементина
В те, що це станеться влітку - не вірю.
А почему год назад не дали много оружия, чтобы быстрее это закончить? Почему сейчас дают намного меньше, чем нужно и тянут время?
Lady luck21• 29 января 2023
Ответ дляВэнди Стар
я не фанат.. пропустила
Вэнди Стар, что видите хорошего для Украины в этом году?
KozaNostra_I• 29 января 2023
Ответ дляКундалини
не слухайте, вас же не силують
дійсно наші новини - це
Так человек хочет послушать тех, кто не несёт подобную пургу, вот и спрашивает вас, есть ли такие вообще?
KozaNostra_I• 29 января 2023
Ответ дляСусановна
ну Путін так чи інакше колись помре, і це не може не тішити
Вы тоже. Впрочем и я.
KozaNostra_I• 29 января 2023
Ответ дляSielo
Не допоможе смерть путіна( Тільки поділ. Мої надії на Китай
Хотите ещё и против Китая повоевать? Или вы думаете, что Британия просто позволит Китаю завладеть такими ресурсами?