Светка-пипетка• 29 января 2023

Вже не можу слухати ці нісенітниці

Вже просто бісить слухати наших експертів, які вішають на вуха про скору смерть путіна, розпад росії, бунти і ТД... Це вже схоже на якісь дитячі казки для ідіотів... Для чого таке городити?? Є хтось хто адекватно аналізує ситуацію? Без цих рожевих окулярів
Кундалини• 29 января 2023
не слухайте, вас же не силують
дійсно наші новини - це
ЯНаПэПэ• 29 января 2023
Не дивлюсь, не слухаю. Є рідня на фронті , ото їм вірю.
Пленница SexShop-а!• 29 января 2023
Так говорят об этом с 2014. Вы только сейчас обнаружили лапшу у себя на ушах?
Ms. При теле• 29 января 2023
Дозвілля, розваги? Ну-ну
Сусановна• 29 января 2023
ну Путін так чи інакше колись помре, і це не може не тішити
Лукава Кішка• 29 января 2023
Нема, только сами вылавливайте инф и анализируйте .
Я понимаю, хотят морально успокаивать , но люди разные. Я тоже сидела до 6 марта под градами, так как МИ 6 сделала высер, что к 6 марта война закончится . После авиабомбы в соседний подъезд , выехали .....
Kidstaff Bot• 29 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Мужичок• 29 января 2023
а если Буданов окажется прав?
Майя15• 29 января 2023
Ответ дляМужичок
а если Буданов окажется прав?
В чем?
Klodia• 29 января 2023
Ответ дляСусановна
Причём с каждым днём он все старее и старее, то есть день приближается)))
Мужичок• 29 января 2023
Ответ дляМайя15
В чем?
с картой
https://news.liga.net/politics/news/v-kabinete-u-b...
Klodia• 29 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Это ж когда британская разведка такое говорила, что к 6 марта война закончится?
Ellillд• 29 января 2023
Автор, ну Ваш выход
fedoroff-93b5• 29 января 2023
Автор,делайте деньги и не будет времени на сотни экспертов выслушать за день.
Sielo• 29 января 2023
Бажання треба візуалізувати, хочу роздрукувати карту поділеної Росії, вдома повісити.
hruzantemka• 29 января 2023
Ответ дляKlodia
Ему даже больше, чем на самом деле.
Хотя я склоняюсь к тому, что там не пуйло, а небольшая кучка людей верховодит. И вижу, что с этого года множество стран стали гораздо больше нас поддерживать. То,что рашка может развалиться, абсолютно реально. Рашн империя развалилась в 1917 после неудачной войны, СССР развалился в 1991 после Афганистана, так что и после войны в Украине вполне реален развал рашки. Процесс этот не быстрый. Сейчас рашке выгодно затягивать войну и ждать, что помощь нам снизится.
YaЯна• 29 января 2023
Ответ дляSielo
І путіна на петлі всратого
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляМужичок
а если Буданов окажется прав?
хоть раз бы уже попал ))
Sielo• 29 января 2023
Ответ дляYaЯна
І путіна на петлі всратого
Не допоможе смерть путіна( Тільки поділ. Мої надії на Китай
hruzantemka• 29 января 2023
Ответ дляSielo
Та ну, Китаю рашка не нужна
Kvitkaliliia• 29 января 2023
Слухати ’дитячі казки для ідіотів’, від яких ’просто бісить’...А з якою метою? Навіщо? Хоча думаю, що відповіді вже не буде
Kvitkaliliia• 29 января 2023
Ответ дляSielo
линка76• 29 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А навіщо відповідати... Головне вкид вчасно зробити і злитися....
Sielo• 29 января 2023
Ответ дляhruzantemka
Та ну, Китаю рашка не нужна
І тому вже зараз землі Росії в безстроковій оренді у Китаю?
Kvitkaliliia• 29 января 2023
Ответ длялинка76
От який сенс із теми, коли автор робить вкид і ’зливається’?
Taby• 29 января 2023
Не слухала наши новини з весни. Вчора і сьогодні послухала.. такого там не було, але взагалі враження таке собі. Як би так сказати. Однобокі. Типу кажемо тільки позитив або нічого. Ну може мені так попало за два рази. Але я взагалі не люблю телебачення, бо знаю як це все робиться з середини
IanxMickey• 29 января 2023
Немає сечі терпіти ці пекельні борошна, да, Автор?
Kvitkaliliia• 29 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Во! А я думаю, що мені нагадує назва теми
hruzantemka• 29 января 2023
Ответ дляSielo
Тем более
Wendy Rhoades• 29 января 2023
взагалі про розвал росії і смерть путіни кажуть лише астрологи і тарологи)
У жодного військового експерта я такого не зустрічала.
Навпаки всі кажуть, що це само по собі нічого не змінить.

Так що фільтуйте той контент, який вам підкидують алгоритми)