Инстагра_мерша• 29 января 2023

Може хтось бачив офіційне звернення полковника Горбача про українців які за кордоном

Ніде не можу знайти. Тільки цей текст знайшла
nata.ant• 29 января 2023
Ответ дляРешка7777
с ковидом... откатан механизм запретов в любой стране
Як це можна порівнювати з ковідом? Під ковід країни приймали якісь постанови,закони для своєї країни.
Решка7777• 29 января 2023
Ответ дляnata.ant
механизмы принуждения-их можно переносить на любые темы. вспомните решения суда про нарушения прав свобод и Конституции в Украине
Мелитрисса• 29 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Ви опитування провели? Я знаю особисто чоловіків, які мають контракт на роботу, тому приїдуть, коли виконають умови контракту. Тому, ваші твердження - мимо.
Так если они хотят, то и без консульского учета вернуться, а не потому что их попросят.
Mira29-c3c3• 29 января 2023
Ответ дляVika26
« А чому він збрехав? Да тому що військовозобов´язані громадяни, які перебувають на консульському обліку, повинні стати в консульстві і на військовий облік. Отже, друге пов´язане із першим. Проте, обов´язок військового обліку виникає лише у разі добровільного консульського обліку. »
Дискримінація) ті громадяни України чоловічої особи, що виїхали не можуть бути призвані, тому що немає відповідної процедури. А ті, що не можуть виїхати - повинні йти воювати, бо ж немає кому. В Конституції є стаття про рівні права і обов‘язки, чи не так? Одна справа коли є підстава пмж і чоловік проживає роками в іншій країні, а інша, коли чоловіки призовного віку втікли за різними схемами і сидять чекають перемоги, що ті, у кого не вистачає коштів чи немає можливості поїхати підуть за них воювати. Або всі підлягають призову, за виключенням законних підстав за станом здоров‘я і віком, або у всіх рівні права вибору: йти на фронт чи виїхати, чи продовжувати працювати і підтримувати економіку податками... Все інше - корупційна складова з мовчазною зголою вищого керівництва держави.
+100000.
Оксана-ec34• 29 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
Так если консульский учёт добровольный, то кто на него будет становиться в таких условиях? Никто.
Только те кто уже стоит из за покупки автомобиля, или собирается купить авто и в обязательном порядке должен будет встать на консульский учет.
nata.ant• 29 января 2023
Ответ дляОксана-ec34
Якщо купляють автомобіль,то на облік не ставлять,ідуть в консульство,якщо на цьому авто хочуть їхати в Україну
irach50• 29 января 2023
Мені цікаво як можна поєднати примусове повернення у країну де війна та тимчасовий прихисток від війни)
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляirach50
Ніяк.
То у всі ці смішні мрії про те, що поліція інших країн буде виловлювати чоловіків з України - суцільна маячня.
YAINNA• 29 января 2023
Ответ дляYN8678
У нас в законе люди которые уехали на ПМЖ освобождены от мобилизации и могут выезжать. Что им та повестка?
Это если они на время начала войны были там где их ПМЖ.А если война застала их в Украине,то не выпустят на ПМЖ,нашего друга с грин картой не выпустили,он гражданин Украины,а значит имеет воинский долг в стране и точка.
YAINNA• 29 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
В каком законе?
Почему писали, что в начале войны не выпускали людей из Украины, у кого ПМЖ?
не выпускают,наш друг не смог выехать с грин картой.
YN8678• 30 января 2023
Ответ дляYAINNA
У него стояла отметка что он выехал на ПМЖ в паспорте?
YAINNA• 01 февраля 2023
Ответ дляYN8678
Какая еще отметка?Никаких отметок не ставили ни нашей семье ни нашим друзьям,первый раз такое слышу. Это вид на жительство и все.
YN8678• 01 февраля 2023
Ответ дляYAINNA
Ну почитайте как правильно выезжать на ПМЖ