куркулиха• 29 января 2023

Ваші близькі і знайомі, хто зараз на війні, хотіли туди?

Чи забрали примусово? Наскільки взагалі жорстко цей процес відбувається?
Все будет, но потом• 29 января 2023
Ответ дляВыступаю Я.
Удалено администрацией...
Хотеть жить вполне естественно
Нервогенератор• 29 января 2023
Ответ дляВыступаю Я.
Удалено администрацией...
Есть те, кто пошел сам. Их даже не половина от общего числа, но они имеют место быть. Плюс есть кадровые военные и мобилизованные.
КАПСЛОЧНИЦА• 29 января 2023
Ответ дляВыступаю Я.
Удалено администрацией...
Не знаю никого, кого выловили
Хи хи, ну ну• 29 января 2023
Всі кого знаю хто там самі пішли.
Знаю тих хто хотів, а не взяли
Kidstaff Bot• 29 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
NataHromadska0808• 29 января 2023
Все життя, ..., мріяли
Oksuchakr• 29 января 2023
Ответ дляВыступаю Я.
Удалено администрацией...
Потому что страшно и это нормально. Конечно страшно всем , но выбора нет
nnnnika• 29 января 2023
Всі мої родичі, друзі та знайомі самі пішли, ніхто їх не примушував. Не те, щоб хтіли воювати, але розуміли, що потрібно. Зараз підрозділ друга перекидають з відносно спокійного місця ближче до 0. Так всіх зібрали і спитали чи хтось проти і так, ~20 чоловік відмовилися, їх лишать там де є. І друг не хоче воювати, але необхідно.
Ще один друг розказував, що його відправляли з частини в Бахмут, але тих хто не погодився лишили, правда таких кидають на тяжкі роботи по частині.
NataHromadska0808• 29 января 2023
А взагалі, це не одне й те саме підти добровільно і хотіти. Ніхто не хоче. Просто є ті, хто розуміє, що потрібно захистити країну, сім´ю.
Семицветка• 29 января 2023
Я вам больше скажу - сейчас родня живет у немца, который тоже хотел поехать в Украину воевать. Правда, не поехал по какой-то причине.. Зато сдает им отличную квартиру с весны исключительно за коммуналку на неопределенный срок, и других родственников пустил совершенно бесплатно. Это уже сейчас, не весной.
avicber• 29 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
У мене чоловік не хотів, але його мобілізували ще в квітні без медогляду і нормального навчання не було
Не вірю. Друг пішов в березні.
Пів року вчили. Він писав що вже набридло, бо йшов на війну а не вчитися. Тільки в кінці літа відправили на нуль.
avicber• 29 января 2023
Ответ дляВыступаю Я.
Ага! Сколько мужиков в первые дни войны ламануло на Западную и за бугор?!
А скільки ломануло з Польщі в Україну? Не рахували?
Семицветка• 29 января 2023
Ответ дляВыступаю Я.
А сколько не ломанулось... Очень много людей пошло в тероборону и впоследствии на фронт.
xthyjujhbz• 29 января 2023
Кум пошел с первых дней в тро, позже уже попал на передовую, погиб недавно… а коллега с работы категорически против и не пойдёт
ales• 29 января 2023
Ответ дляavicber
Не вірю. Друг пішов в березні.
Те що ви не вірите, нічого не міняє!
avicber• 29 января 2023
Ответ дляСемицветка
Звичайно, є і ті хто сидить, і ті хто переховується на зу, і ті хто зробили собі бронь і пишаються що в тилу роблять корисну справу ...
Я знаю і тих і тих.
WomAnn• 29 января 2023
Ответ дляВыступаю Я.
Поправочка. С западной ломанули за бугор. Остальные не успели
боригнув• 29 января 2023
мої родичі добровільно пішли. один був в воєнкоматі, сказали шоб вдома поки сидів. інший в ато раніше був і з першого дня на фронті під херсоном. пізніше ше один сам пішов у повітряну оборону києва.
WomAnn• 29 января 2023
Муж племянницы. Работал в кривом рогу на комбинате. Приходи на работу, а ему - вы уволены, пройдите сюда. А там военком. Идти не хотел. Но пришлось. Побоялся уголовной ответственности. Служит
Не в восторге естественно
WomAnn• 29 января 2023
Ответ дляavicber
Не вірю. Друг пішов в березні.
Не верьте. У нас такая же история у родственника. Забрали с работы, обучения ноль и под Харьков, когда там основные бои шли
Olga_31• 29 января 2023
Ответ дляЛапка
Из знакомых , кто на войне все пошли сами. Принудительно никто никого не забирал. Мой папа ломится, медкомиссию прошел, военный билет принёс, не берут
Мой папа тоже в 67 лет рвется

Тут думаешь как его подлечить..
Ollka• 29 января 2023
Ответ дляДерево береза
Є такі що самі пішли, є такі що за повісткою , але ніхто не відпирався.
У мене є лише один знайомий, що упирався. Пройшов медкомісію, учебку, повернули додому. Запис ’не вмотивований’. Єдиний раз таке бачила, хоча сама працювала в частині у відділі кадрів і ці УПК бачила різні. Такого запису ще не бачила
Vika26• 29 января 2023
У мене серед знайомих всі самі пішли, більшість в перші дні війни.
Киев_Елена• 29 января 2023
Ответ дляWomAnn
Не в восторге естественно
Ужас какой. Так увольнять не имеют право при мобилизации, должно сохранится место
kirrrya• 29 января 2023
Из знакомых кто служит - пошли сами в ТРО, потом уже попали на линию .
Есть 2 знакомых мужчины , которые выехали, один планировал и раньше иммигрировать ( воспользовался ситуацией) , второй боится сильно , мне кажется он и взрыва не слышал, а в метро три дня просидел не выходя, в первые дни.
Есть много знакомых, которые стоят на учете, и ждут, но им не звонят
Татьяна -3329• 29 января 2023
Сами пошли. И все из-за зарплаты. Но у нас в сёлах максимум 6 платят и работы нет вообще.
Мария10• 29 января 2023
Пішов сам, до цього був 3 рази в ато, пенсіонер, списанний, морська піхота. Вік 26 років
Щука• 29 января 2023
зять пішов в грудні добровільно.
Кума в січні викликали, медкомісію раніше проходив, не доброволець - але руки не ламали, служив.
Сусід добровільно пішов в листопаді.
tarveldy• 29 января 2023
Всі добровольці
BLUE_SKY• 29 января 2023
знакомого - бывшего атошника вызвали повесткой в первые дни
не планировал идти, был уверен что с его здоровьем его отпустят
к сожалению погиб в первую неделю(