Инстагра_мерша• 29 января 2023
Може хтось бачив офіційне звернення полковника Горбача про українців які за кордоном
Ніде не можу знайти. Тільки цей текст знайшла
Мотылек• 29 января 2023
Ніде не можете знайти бо його не існує. Існує лише пугалка поставити всіх на контроль за кордоном .
Uebersetzerin• 29 января 2023
Есть такая информация. Но механизма принудительной постановки на консульский учёт заграницей нет. Поэтому это просто слова.
Те, кто уже стоят на консульском учёте, тем могут вручить повестки. Остальным на данный момент - нет.
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляnata.ant
Консульський учет добровільний,навіть якщо їм вручать повістки ви думаєте всі поїдуть в Україну
Так если консульский учёт добровольный, то кто на него будет становиться в таких условиях? Никто.
Ответ дляUebersetzerin
Хто їх буде вручати? І головне де? Місце проживання можна змінити триста раз
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляnata.ant
Если они стоят на консульском учёте, то информация об адресе есть у консульства.
Но пока да, механизма вручения нет. Но теоретически это возможно.
Ответ дляUebersetzerin
У нас в законе люди которые уехали на ПМЖ освобождены от мобилизации и могут выезжать. Что им та повестка?
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляnata.ant
Яке місце проживання,більшість живе на зьомному житлі,адреси змінюється
Во многих странах регистрация места проживания обязательна, и уведомление о смене адреса тоже обязательно.
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляnata.ant
Де обязательна,це не Україна, немає такого
В Чехии, например, обязательна
Найбільшу гидоту в мене викликають випадки, коли певний державний ’діяч’ сує свій ніс не у своє питання. Навіть стаття 19 Конституції вимагає від цих ’діячів’ діяти суворо в межах повноважень. Все, що їм не дозволено - їм заборонено.
І от новий такий випадок. Головний кадровик ЗСУ Роман Горбач вирішив сунути свого носа в питання, в яких він некомпетентний. Сьогодні він заявив, що громадяни України, які проживають більше трьох місяців за кордоном, зобов´язані стати на консульський облік.
Цьому діячові плювати, що десятки тисяч громадян України після цієї заяви будуть нервувати і так в нелегких життєвих умовах, що щось порушують і що їх може бути покарано. Проте, пан Горбач збрехав. Громадяни України МОЖУТЬ (якщо хочуть) стати на консульський облік, але не зобов´язані цього робити.
А чому він збрехав? Да тому що військовозобов´язані громадяни, які перебувають на консульському обліку, повинні стати в консульстві і на військовий облік. Отже, друге пов´язане із першим. Проте, обов´язок військового обліку виникає лише у разі добровільного консульського обліку.
Знайте свої права і не дозволяйте всіляким Горбачам на них плювати і діяти вам на нерви.
Гуміров О.
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляYN8678
В каком законе?
Почему писали, что в начале войны не выпускали людей из Украины, у кого ПМЖ?
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляnata.ant
І всі повідомляють,про зміну місця проживання в консульство
В консульство нет. Но в полицию да
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляYN8678
Потому что не все ставили себе штамп про выезд на ПМЖ
Ясно
Но сейчас его и не поставишь уже
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляnata.ant
Так до чого поліція до консульства? Ви думаєте поліція всі зміни місця проживання передає в консульство
А думаете, что по запросу не может передать эти данные?
Киев_Елена• 29 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
Конечно) неприятно тем кто стоит уже на этом учёте. Неприятно, но некритично. В крайнем случае заплатят штраф за неявку. Никто никого насильно не будет депортировать в страну где война
Ответ дляКиев_Елена
Естественно. Этот вброс только чтобы шума наделать, по факту никто никого силком не депортирует
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляКиев_Елена
Конечно, не будет.
Это все просто слова.
Нужно было принять что-то подобное, вот и приняли.
Но повлиять на возвращение они не могут.
Это все просто слова.
Безимени890123• 29 января 2023
Ответ дляUebersetzerin
Уявіть, не всі пасивні віслючки Іа, уявіть, люди з-за кордону поверталися, щоб захищати Україну, добровільно, не всім байдуже. Уявили? Це реальність.
Вся ця тема з повістками за кордоном нагадує фільм ’Пункт призначення’... Коли держава тобі нічого не винна , але ти їй все, і життя в тому числі, і вона всюду тебе знайде, як раба, який біжить від жорстокого господаря, який постійно знущався з нього і кинув без захисту і попередження ворогу і в нього немає шансу на порятунок.
Це моє враження, я розділяю поняття держава і країна. І
Uebersetzerin• 29 января 2023
Ответ дляБезимени890123
И что?
Те, кто сейчас за границей, не будут возвращаться в войну.
Кто хотел, тот давно уже уехал защищать.
Киев_Елена• 29 января 2023
Ответ дляYN8678
Чтоб обидно не было тем кого ловят в Украине