Сосиска_Втесте• 29 января 2023

Не хочу їхати на роботу завтра(

Така якась туга на душі, неділя вечір так завжди. Як подумаю, що кожен день одне й те ж саме. Підйом о 5.30 , забита маршрутка, кава, нелюбима робота, взаємодія з *обозленными* колегами...і розумію, що так життя проходить. Вихідні пролетіли як мить, навіть не було з ким піти вийти, подруги з чоловіками час проводять, інші за кордоном. А я просто лежати хочу і нічого не робити, залюбки б сходила на каву, прогулялась.....Напилась таблеток седативних, зависаю на кідстафі...
Гл. Амурная• 29 января 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
А в якому місті АЗС?
Кропивницький

Ваша прЭлесть• 29 января 2023
Ответ дляГл. Амурная
Кропивницький
Не коріть себе, ви робили як вважали за краще. Ви ж не знали що буде далі.
Гл. Амурная• 29 января 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
А в якому місті АЗС?
Кропивницький
Гл. Амурная• 29 января 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Ні незнала зробила це із за великого страху і паніки. Тепер без роботи , з колегами бувшими не спілкуюсь так як я для них прєдатєльніца, хотя пропрацювали майже 10 років і так вийшло.
Ясамаякрасивая)• 29 января 2023
Я теж не хочу. Робота мені подобається, а ось дізналась в п´ятницю, що моя подруга-колега про мене говорить за очі...як ніж в спину...Як поводити себе з нею навіть не уявляю. Не хочу скандалити, не зможу ігнорувати, буду намагатися тримати дистанцію. Заздрість в жіночій дружбі це халепа(((
Мудрецыха мира сего• 29 января 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
і чим вдома займаєтесь?
По настрою, квіти, якісь рецептіки, кіно, книжки, малюю, ну і прибирання, кухня і все таке інше присутнє..але все в таких дозах, щоб мені подобалось...не хочу, то нічого не роблю, маску на обличчя і з кумою на телефоні зависнути, сходити в кафе, погуляти, гроші витратити, ще займаюсь в автошколі, не знаю..багато чого...головне в мене немає начальників, я вільна
Жынси_на_флиси• 29 января 2023
Я тоже так не хочу идти! Вы прям мои мысли описали. Накрутила себя и самочувствие плохое стало, прям апатия какая-то. Работа не сложная, но коллектив какашка.
автор Сосиска_Втесте • 30 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
У меня работа нервная, день на ногах, и коллектив так себе, зп маленькая, лучше не могу найти