Mrs.Anonim• 29 января 2023

Повістка надійшла

З вересня, активно стали надходити повістки, на роботу/листами і ін.
Питання: хто з вересня,з вашого оточення чоловіків,дійсно одразу пішли на війну?
Просто цікаво для статистики:
Отримавши, це точно фронт
Отримавши,пройшов мед.огляд, але незабаром відправлять
Отримавши,це тільки внесення даних
Результат:
вже голосів: 308
126 (40.91%) Просто,відвідав воєнкомат
105 (34.09%) Отримав,і відправили
77 (25%) Пройшов мед.огляд, чекає
автор Mrs.Anonim • 29 января 2023
Ответ дляLoliTaran
А хто ще з ваших знайомих каже: повістка НАДІЙШЛА? Це повіяло з : хлопка і смерть катам?
От через таких, як ВИ, мені і важко, розмовляти на людях, соромно;
а дорікати, розуму багато-не треба

АЛЕ!я уважно почитаю,та прийму до уваги,свої помилки
Cat88• 29 января 2023
Ответ дляVan So
Вот мне интересно. Ребят уже погибло столько, думаю более 30.000, неужели всем семьям по 15 млн дали?
Если на войне погиб при исполнении приказа то да, выплачивают в течении года
Cat88• 29 января 2023
Ответ дляMrs.Anonim
а дорікати, розуму багато-не треба

Не обращайте внимания, что то видимо плохо человеку
La isla Bonita• 29 января 2023
Ответ дляCat88
И это считается и для тех кто был добровольцем и кого мобилизовали по повестке без воен.каф и опыта?
jenka• 29 января 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
Медогляд пройшов не комісують, але по хворобі відстрочка. Дають на 6 міс. Потім знову проходиш комісію.
в мене таке відчуття, наче зараз нікого не ’комісують’. навіть тих, хто має бути непридатним до служби і у воєнний час, за їх табличкою.
КРІСТІНА ТАРО• 29 января 2023
Ответ дляjenka
В мене таке ж саме )
LoliTaran• 29 января 2023
Ответ дляMrs.Anonim
а дорікати, розуму багато-не треба

Удалено администрацией...
A no name• 29 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Чоловік з березня у ЗСУ. Пару дні тому отримав повістку) Цирк
Це говорить про те, що у вашому рвк чоловік не оформлений як мобілізований. Може, він доброволець без документів?
Я б порадила перевірити чи вірно оформлені його документи. Бо не дай Боже що трапиться - ви ще й доводити будете, що він дійсно на фронті був, а не ухилявся десь. На жаль, не всі оформлені за документами правильно.
Takamaka• 29 января 2023
Не можу відповісти, бо буквально усі друзі та знайомі, хто боронить країну, пішли до лав ЗСУ добровільно, переважна більшість від самого початку. Є серед них вже й ті, хто ніколи не повернеться
KateFrosty• 29 января 2023
Ответ дляМарго 152
Яким чином отримав? За місцем проживання?
Ні) По минулому місцю прописки. Батькам принесли
Еленнн• 29 января 2023
Ответ дляVan So
А скільки безвісти пропало.(((. Боюсь,кількість загинувших наших ми узнаєм лише після війни..
KateFrosty• 29 января 2023
Ответ дляA no name
Він вже 12 років там не прописаний, куди принесли) З документами все вірно.
Argesha• 29 января 2023
Ответ дляMrs.Anonim
а дорікати, розуму багато-не треба

Не зважайте.

Пс. І ці люди вважають, що таким чином вони здатні заохотити когось спілкуватися українською (
Argesha• 29 января 2023
Ответ дляLoliTaran
Удалено администрацией...
Просто
A no name• 29 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Ну то й добре що так. Якби принесли за місцем реєстрації - то явно варто відвідати рвк, у кого подібна ситуація. Може, кому у цій темі допоможе.
А вам - дочекатися коханого живим і неушкодженим!
Marisya81• 29 января 2023
Ответ дляАлтыншаш
Киев. Оболонский ТЦК.
Отдельная очередь для призывников 18 лет, многие с мамами приходят.
Прошу не обязываться и в баню не слать, прийти можно в среду и самим посмотреть.
Это те, кто сами хотят или их призывают?
A no name• 29 января 2023
Ответ дляMarisya81
Кхм, дивне питання. Ви знаєте 18-річних, які самі хочуть на війну та ще й з мамою йдуть? Це явно ті, що не хочуть, але їх мобілізують. Відстрочка у нас для студентів денного відділення наче, а просто 18-річним відстрочки нема.
Алтыншаш• 29 января 2023
Ответ дляMarisya81
Призыв и повестки.
Добровольцы без очереди.
Marisya81• 29 января 2023
Ответ дляA no name
С мамами не знаю, а вот с папой знаю одного парня. Папа сам настоял, чтоб ребенок пошел в армию, а когда началась война сам же настоял, чтоб парень пошел служить. Парню,конечно, на данный момент не 18, но все равно молодой лет 24-25
Obi Wan• 29 января 2023
Ответ дляMarisya81
Я в шоке если это правда...
Посылать родного сына на смерть.
А сам папаша при этом чо не идет?
Perla9• 29 января 2023
Ответ дляГорськ
Реально,на вулиці,мати скандалила бо язва була.вже на полігоні,але він не вчиться в вузі.
И что, если не студент, то можно парня ня убой отправить? Сволочи в тех военкоматах и у власти
Perla9• 29 января 2023
Ответ дляAniW
Так то ж б/м) новая жена получит, а их вообще выплачивают миллионы те?
Дождетесь. Вот знакомый получил ранение, а теперь должен доказать, что то боевое ранение, о как!
Marisya81• 29 января 2023
Ответ дляObi Wan
Я в шоке если это правда...
Посылать родного сына на смерть.
А сам папаша при этом чо не идет?
Вот у меня тоже такой же вопрос.
Причем сын служит в опасной точке, правда водителем, но все равно.
А папаня выехал в безопасное место с девушкой сына и типа за ней присматривает.
Говорит, я бы тоже пошел, но сын говорит, а как же девушка, кто о ней позаботится
Елена1265• 29 января 2023
Без кнопки «результаты», опроса не получится
Mira29-c3c3• 29 января 2023
Ответ дляАнгел1983
Сусід з теж з березня в ЗСУ, вже п’ята повістка була, викидаєм їх у смітник.
Так у нас померлому чоловікові приносили.
Ta-Ki• 29 января 2023
Ответ дляCat88
А скільки просто безвісти зниклих 😭
HelloKitty18• 29 января 2023
Ответ дляVan So
А безвісти пропавших скілтки, за яких не дадуть.
Cat88• 30 января 2023
Ответ дляHelloKitty18
Их потом через суд через пол года оглашают мертвыми и тоже говорят выплачивают
Cat88• 30 января 2023
Ответ дляVan So
Ну да для всех же