З вересня, активно стали надходити повістки, на роботу/листами і ін.
Питання: хто з вересня,з вашого оточення чоловіків,дійсно одразу пішли на війну?
Просто цікаво для статистики:
Отримавши, це точно фронт
Отримавши,пройшов мед.огляд, але незабаром відправлять
Отримавши,це тільки внесення даних
Просто цікаво для статистики:
Отримавши, це точно фронт
Отримавши,це тільки внесення даних
Результат:
вже голосів:
126 (40.91%)
Просто,відвідав воєнкомат
105 (34.09%)
Отримав,і відправили
77 (25%)
Пройшов мед.огляд, чекає
Ответ дляLoliTaran
А хто ще з ваших знайомих каже: повістка НАДІЙШЛА? Це повіяло з : хлопка і смерть катам?
От через таких, як ВИ, мені і важко, розмовляти на людях, соромно;
а дорікати, розуму багато-не треба
АЛЕ!я уважно почитаю,та прийму до уваги,свої помилки
а дорікати, розуму багато-не треба
La isla Bonita• 29 января 2023
Ответ дляCat88
Если на войне погиб при исполнении приказа то да, выплачивают в течении года
И это считается и для тех кто был добровольцем и кого мобилизовали по повестке без воен.каф и опыта?
КРІСТІНА ТАРО• 29 января 2023
Ответ дляjenka
в мене таке відчуття, наче зараз нікого не ’комісують’. навіть тих, хто має бути непридатним до служби і у воєнний час, за їх табличкою.
В мене таке ж саме )
Ответ дляKateFrosty
Чоловік з березня у ЗСУ. Пару дні тому отримав повістку) Цирк
Це говорить про те, що у вашому рвк чоловік не оформлений як мобілізований. Може, він доброволець без документів?
Я б порадила перевірити чи вірно оформлені його документи. Бо не дай Боже що трапиться - ви ще й доводити будете, що він дійсно на фронті був, а не ухилявся десь. На жаль, не всі оформлені за документами правильно.
KateFrosty• 29 января 2023
Ответ дляМарго 152
Яким чином отримав? За місцем проживання?
Ні) По минулому місцю прописки. Батькам принесли
KateFrosty• 29 января 2023
Ответ дляA no name
Він вже 12 років там не прописаний, куди принесли) З документами все вірно.
Ответ дляMrs.Anonim
а дорікати, розуму багато-не треба
Не зважайте.
Пс. І ці люди вважають, що таким чином вони здатні заохотити когось спілкуватися українською (
Ответ дляKateFrosty
Ну то й добре що так. Якби принесли за місцем реєстрації - то явно варто відвідати рвк, у кого подібна ситуація. Може, кому у цій темі допоможе.
А вам - дочекатися коханого живим і неушкодженим!
Ответ дляMarisya81
Это те, кто сами хотят или их призывают?
Кхм, дивне питання. Ви знаєте 18-річних, які самі хочуть на війну та ще й з мамою йдуть? Це явно ті, що не хочуть, але їх мобілізують. Відстрочка у нас для студентів денного відділення наче, а просто 18-річним відстрочки нема.
Ответ дляA no name
С мамами не знаю, а вот с папой знаю одного парня. Папа сам настоял, чтоб ребенок пошел в армию, а когда началась война сам же настоял, чтоб парень пошел служить. Парню,конечно, на данный момент не 18, но все равно молодой лет 24-25
Ответ дляMarisya81
Я в шоке если это правда...
Посылать родного сына на смерть.
А сам папаша при этом чо не идет?
Посылать родного сына на смерть.
А сам папаша при этом чо не идет?
Ответ дляObi Wan
Я в шоке если это правда...
Посылать родного сына на смерть.
А сам папаша при этом чо не идет?
Посылать родного сына на смерть.
А сам папаша при этом чо не идет?
Вот у меня тоже такой же вопрос.
Причем сын служит в опасной точке, правда водителем, но все равно.
А папаня выехал в безопасное место с девушкой сына и типа за ней присматривает.
Говорит, я бы тоже пошел, но сын говорит, а как же девушка, кто о ней позаботится
Mira29-c3c3• 29 января 2023
Ответ дляАнгел1983
Сусід з теж з березня в ЗСУ, вже п’ята повістка була, викидаєм їх у смітник.
Так у нас померлому чоловікові приносили.
HelloKitty18• 29 января 2023
Ответ дляVan So
Вот мне интересно. Ребят уже погибло столько, думаю более 30.000, неужели всем семьям по 15 млн дали?
А безвісти пропавших скілтки, за яких не дадуть.