Верочка 100%• 29 января 2023
Если я антиваксер и собралась в США по u4u
Меня насильно будут прививать от короны?
Подросток тоже не привит, его тоже обяжут уколоть весь список детских прививок+корона?
Что будет если я откажусь колоться ?
Редиска Я• 29 января 2023
Якщо там захочете працювати, то так. Для школи також так. Про цю програму не знаю. Може і ж нюанси.
Я не в теме• 29 января 2023
Зависит от штата. Насильно прививать не будут, но в школе могут возникнуть проблемы
Доставучая• 29 января 2023
Работать и учиться там не сможете
Спонсоры не возьмут вас без вакцинации
Редиска Я• 29 января 2023
Ответ дляYanka1984
Никого не прививают насильно
Чоловікові моєї подруги 3 D animator I pyton програмування. Якщо вірно пишу поставили ультиматум.
Я не в теме• 29 января 2023
Ответ дляРедиска Я
Многие работодатели пишут в вакансиях, что вакцинация обязательное условия для приема на работу.
Г@Л@В@ломка• 29 января 2023
Я теж проти вакцини від корони, все що прочитала з цієї програми, якщо ви не вакциновані, то приїжджаєте, відсижуєте карантин два тижні, а далі все одно постає питання вакцинації
Редиска Я• 29 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Вони в Тенесі
MAmaMartusi• 29 января 2023
Насильно вакцинувати нн будуть, але так як це обов‘язкова умова програми з роботою і навчанням будуть проблеми.
Нехай щастить• 29 января 2023
Я б купила липовую( настоящую) на всякий случай. А то что то изменится, а там купить не так просто.
Рогнеда Карповна• 29 января 2023
Ответ дляНехай щастить
Дельно
Смайлик• 29 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ну, це як тест на мінімальну адекватність
Аноним-ка• 29 января 2023
Там дають вибір, є варіанти навчання для непривитих дітей. З короною взагалі не навісають ні до кого. Але вам скоріш тут не двдуть дозвіл на виїзд, поки не пренесете карту прививок, плюс дорослі не тільки від корони маєте привитися , а і наприклад на кпк зроблять аналіз на антитіла і якщо нема, то доведеться робить, плюс ренген ..... Короче, саме через це я не їду в штати. :)
Манька Галченок• 29 января 2023
Автор,якби питання стояло категорично:щоб в‘їхати,треба однозначно привитися,або ніякого в‘їзду-ви б привилися?Чи залишилися вдома невакцинованими?
Верочка 100%
• 30 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Осталась бы в третьей стране непривитая.
Шваб требует, чтоб самолёты форума обслуживали непривитые пилоты, а я побегу колоться?
По-моему и так понятно все.
Подожду ещё годик, пока авантюра с короной не вскроется.
По-моему и так понятно все.
Верочка 100%
• 30 января 2023
Ответ дляYanka1984
Просто тут купить за полторашку
1500$ стоит прививка от Ковид в Украине ?
Серьезно 🤯🤯🤯
Я никогда порядком цен не интересовалась и покупать не собиралась принципиально.
Серьезно 🤯🤯🤯