Незламна• 29 января 2023
Дівчата, напишіть пліз реальні історії, коли чоловік виїхав з дружиною з 3 групою
Бо це капець стільки інфи. Ніби ж по закону реально, але всі знайомі - і юристи, і на посадах кричать, що не можна.
Разачаровусь_очень_быстро• 29 января 2023
Ответ дляМиззери
У меня ощущение что поездом легче выехать , не так придираются
Тут не буду розказувати, не знаю. Бо цікавилась і для нас, у мене той же ж діагноз, тільки на 5 років раніше був, також 3 група.І ми якби їхали- то машиною. Ну але моїх не витягнеш навіть в гості- одна сестра в Польщі живе, друга в Єгипті, уже криком просять хоч на 2 тижні приїхати, аби дітей трохи відволікти від тривог. Але що чоловік, що діти- ще у нас не так страшно, поки вдома
ЖующаЯКонфету• 29 января 2023
В Правилах перетинання державного кордону все прописано:
Пункт 2.1
2-1. У разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану перетинати державний кордон мають право:
особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність;
На сайте ДПСУ также можно найти разъяснения на отдельные пункты, в частности о выезде мужчин всех 3 групп:
Пункт 2.1
ЯсноВидящая• 29 января 2023
Ответ дляСтефанія
Я не помню де в законі, але точно читала що 1-2 групи з супроводжуючою особою, а 3 група -їй не положена супроводдуюча особа.
Тому чоловік з 3 групою виїздний. У мого 3 група - виїзжав і приїздав неодноразово.
Але чоловік у якого дружина має 3 групу - невиїздний.
Можно ссылку на последнюю фразу?
Где в законе написано, что у жены должна быть 1 или 2 группа?
ЯсноВидящая• 29 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
Зачем глупости писать?
Ну недавно же только приняли закон , что выездные теперь и мужья , у чьих жён третья
Не недавно, ещё в октябре.
ЯсноВидящая• 29 января 2023
Ответ дляс_переулочка
А який закон? Бо на таможні про такий не чули ще 3 дні тому
Кто не слышал?
Они сами пишут ответ, что можно
Вот тема недавно была.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3271323
Автору, в подтверждение: в нашем городке 2-ое мужчин приехали по этому закону: жены ездили за ними в Украину.
Они сами пишут ответ, что можно
Вот тема недавно была.
неДоЖиру• 29 января 2023
Мій чоловік має 3 групу по зору. Виїхав з довідкою з військомату. Там писалося, що він не придатний в мирний та військовий час і знятий з військового обліку.
Але є нюанс. Він реально погано зовсім бачить. В лікарні казали, що повинна бути 2 група, але МСЕК, то МСЕК.
Офтальмолог на комісії в військоматі написав, що непридатність повна. Лікар взагалі був аж злий, що людині з такими вадами дали 3 групу.
Спелый баклажан• 30 января 2023
Ответ дляСтефанія
Виїздний разом з дружиною.
Дежурняшная• 30 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
Виїздний разом з дружиною.
Це можна тільки один раз виїхати?
ЯсноВидящая• 30 января 2023
Ответ дляДежурняшная
Це можна тільки один раз виїхати?
Нет, сколько хочет, но или в сопровождении жены или при наличии справки из посольства, что она состоит на временном консульском учёте.
Это есть и в законе и выше ссылка на тему, где пограничники это подтверждают в своем ответе на вопрос