Ms. Похвала• сегодня в 14:48

Обстріл Києва і школа - що думаєте?

Після сьогоднішнього обстрілу Києва та області вдень думаю, що робити з школою.Обстріли вдень це набагато небезпечніше і більш нервово для батьків , дітей і вчителів.Як думаєте діяти?Все одно підуть діти до школи з вересня в Києві?
-Ань-• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
Моему в октябре 7, мы попадаем по закону на следующий год, а так если бы в сентябре (весь месяц считается), то да, должны были бы идти в этом.
Спасибо вам большое за информацию.
Значить у вас є варіанти іти в 1 клас в цьому році чи в наступному.
Або вибрати інший вид освіти. У вас є рік на пошуки і вивчення інформації.
Рекомендую почитати досвід мам і тат в групах в вайбері і телеграмі.
Там і офіційні відповіді на запити мами викладають. Ось наприклад про інформальний вид:

Кошка Мурка• 1 час назад
Ответ для-Ань-
Спасибо, обязательно почитаю
-Ань-• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
Спасибо, обязательно почитаю
Головне чітко розібратись і не плутати види і форми освіти. Навіть в офіційних відповідях посадові особи часто пишуть брєд, плутаючи види і форми (або самі безграмотні, або перевіряють батьків на дієздатність).
-Ань-• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
Спасибо, обязательно почитаю
В будь-якому разі батьки вибирають види і форми освіти для сина/дочки. Але ми в такому світі живем, що свою самостійність і незалежність доводиться відстоювати. Або бути покірним рабом і робити все, що скажуть освітяни.

Згадую фразу з часів коронавіруса, що маска раба легша, ніж обладунки воїна.
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Обстріли вдень бували дуже рідко до цього, а моя дитина йде до школи вперше.
Ну этот же обстрел не был спонтанным. А когда начинается школа, тревога чаще на Миги. В целом не думаю, что в этом году будет что-то новое. Будут ходить в убежище.
-Ань-• 1 час назад
Школи зараз зовсім не такі, як в нашому дитинстві:
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Дякую за пораду, в школу піде, але під час тривог буду забирати мабуть, бо переживатиму.
Зачем? Бежать под возможным обстрелом вам кажется безопаснее? После тревоги уроки возобновляются, а в некоторых школах их проводят и в убежищах.
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Мене лякає більше те, що діти старшої і молодшої школи мають бігти разом у вузькі двері і якщо почнеться паніка, то кого першим затопчуть - першачків чи старшокласників?
Нет никакой паники.
-Ань-• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Есть родители, которые забирают детей всегда и учитель про это знает и это как то работает.
Так і має бути: батьки забирають своїх дітей коли вважають за потрібне.
Що вас дивує? Вони забирають своїх синів і дочок, а не учительських.

ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Яка це школа у Києві, де всі діти поміщаються у сховищі? Я не знаю жодної такої. Абсолютно всі школи (де навчання з 1 по 11) вчаться позмінно чи за графіками (тиждень школа, тиждень вдома сидять). Здайте номер вашої школи, дуже цікаво.
Нет такого, учились 1 день в неделю онлайн, с этой осени надеюсь будут только в школу ходить, потому как достраивают второе вместительное укрытие. И не только в нашей школе так, Оболонь.
-Ань-• 55 минут назад
Ответ дляЦідило правди
Уявіть, що через 1 хв після тривоги вже лунають вибухи, працює ПВО, щось збивають, страшний грохіт і дим. Дитина собі спокійно сидить в укритті з друзями. І тут має виходити з укриття до Вас, йти біля вікон, потім разом з Вами бігти по відкритій місцевості під звуки вибухів в інше укриття чи додому. Вам так точно спокійніше? Не кажучи вже про ризик для життя вчителя, який виводитиме дитину.
В посадовій інструкції вчителя є обов´язок ризикувати своїм життям, виводячи дитину? Хай мама сама заходить і виводить.
Якщо що, батьки є учасниками освітнього процесу. Читайте закон ’Про освіту’:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19#Text

І закон ’Про повну загальну середню освіту’:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/463-20#Text

Там написано, хто є учасниками освітнього процесу.
-Ань-• 52 минуты назад
Ответ дляЦідило правди
Тоді шукайте школу з укриттям, яке Вас задовольнить
В школах найпростіше укриття, хіба що від обломків захистить. Бомбосховища не побудували за стільки років.
А добитись від директора школи документи на укриття практично неможливо. Навіть вчителі не бачили документів на підвал, просто надіються, що хоч якісь документи існують.
вАлнуюся сильнА• 51 минуту назад
Ответ дляПлету интриги
Не віддати законному представнику не мають жодного права. Ви за потреби хоч серед уроків можете забрати дитину
серед уроків звісно.
А якщо не дай Боже на подвір´ї школи хтось загине, то директор сяде.
Ось і вся розгадка.
Меломанка Маланка• 36 минут назад
Если в школе есть укрытия норм то не факт что там опаснее чем дома. Я не так переживаю за ребёнка когда он в школьном укрытии чем когда дома на последнем этаже. Но если начнут бить прицельно по школам в будни то конечно нельзя будет ходить .
автор Ms. Похвала • 32 минуты назад
Ответ дляЧумачечая_
Ми ведемо дітей в укриття. Під час відключень світла у нас ні сирен не чути, ні зв´язку толком, ні інтернета. Спустились, сіли, розбираємся з ситуацією...
А як Ви розбираєтесь з ситуацією, якщо не має зв´язку і не відомо що відбувається?
-Ань-• 31 минуту назад
Ответ длявАлнуюся сильнА
серед уроків звісно.
Ось і вся розгадка.
Наведіть хоч 1 приклад, коли директор сів в тюрму. Ссилку на Єдиний державний реєстр судових рішень?
Директор сяде хіба що в нове крісло, яке йому куплять батьки.
-Ань-• 22 минуты назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ви ж не вчора дізналися , що війна і що дитині треба ходити в школу. Будете чекати до 11 класу?
Ваше твердження що ’’дитині треба ходити в школу’’ під великим питанням. Скоріше це батькам треба здати дитину на передержку в спеціальний заклад, поки батьки заробляють гроші і/або займаються собою.
Кондуктор троллейбуса• 20 минут назад
Ответ для-Ань-
Тобто нехай сидить вдома як Мауглі?
-Ань-• 16 минут назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тобто нехай сидить вдома як Мауглі?
На вибір батьків. Батьки вибирають вид і форму освіти.
Або лежить в шкільному підвалі як труп Мауглі.
Гарантій нема ніде. Як той випадок, коли мама з дочкою приїхали в Київ з-за кордону і загинули в торговому центрі.
Або як українських дітей вбивають за межами України.

Кондуктор троллейбуса• 16 минут назад
Ответ для-Ань-
Так, батьки вибирають, світ великий є, як і вибір шкіл в ньому
-Ань-• 10 минут назад
Ответ дляЯ_з_Франека
Всегда можно написать заявление на семейное обучение. Не думаю, что школы будут онлайн. Многим родителям некуда девать детей, а работать надо
Є школи, в яких навчання тільки оn-line. Наприклад, в прифронтових містах де всі роз´їхались, а колектив школи працює і навчає ’стареньких’ і ’новеньких’ беруть, щоб не закрився заклад.