Ms. Похвала• 1 час назад

Обстріл Києва і школа - що думаєте?

Після сьогоднішнього обстрілу Києва та області вдень думаю, що робити з школою.Обстріли вдень це набагато небезпечніше і більш нервово для батьків , дітей і вчителів.Як думаєте діяти?Все одно підуть діти до школи з вересня в Києві?
Залатавая• 1 час назад
Як на небезпечність обстрілів впливає день

СирОжино пирОжино• 1 час назад
Це вперше, чи шо?
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
в день не так страшно, бо світло, а от вдруг бабайка
автор Ms. Похвала • 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
Почекаю інші коментарі
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
канікули закінчаться і підеш в школу, не кіпішуй)
очки_ннадо• 1 час назад
Странный вопрос. Это первый раз или что? И потом, с каждым годом только хуже и будет хуже и хуже.
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це вперше, чи шо?
То неверно якэсь зляканэ с европ вернулося.
автор Ms. Похвала • 1 час назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це вперше, чи шо?
Обстріли вдень бували дуже рідко до цього, а моя дитина йде до школи вперше.
СирОжино пирОжино• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
У мані нема канікул, їй тут і зараз треба понагнітати

Цідило правди• 1 час назад
З іншого боку, в шкільний час діти під наглядом вчителів (а не самі в квартирі) і організовано йдуть в укриття в підвалі того ж приміщення.
Ксерокопия ночи• 1 час назад
О, якраз теж про це подумала. В нашій школі укриття прямо в тому ж приміщенні. Але ж за такий короткий проміжок часу, що є між сиреною і балістикою, всі учні ніяк не встигнуть добігти до укриття.
очки_ннадо• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Будут сидеть в подвалах.
СирОжино пирОжино• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
А в садочку теж денних обстрілів не пам´ятаєте?
Ксерокопия ночи• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
Безпосередньо впливає.
Ксерокопия ночи• 1 час назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це вперше, чи шо?
Вдень балістика нечасто.
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Та сколько раз было, что дети бегут в укрытие, а над головой балистику сбивают.
автор Ms. Похвала • 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
От я теж про це думаю, що спочатку летять ракети, потім вибухи і тільки потім тривога.Укриття є, але там один вузенький вхід і як такий натовп дітей встигне туда зайти за секунди?
СирОжино пирОжино• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Вдень балістика нечасто.
Ну останнім часом ні. Але я добре пам´ятаю травень 2023, тому мені дивно, що тоді не боялись, а зараз страшно
Залатавая• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Почекаю інші коментарі
Троль

СирОжино пирОжино• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Залишайте вдома. У вас же безпечно?
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
Наверное, потому что дети отдельно. Или хз, что имела ввиду автор
Не служанка• 1 час назад
Підгрібаю справи, першу чверть походить, а далі по ситуації на дистанційну і переїдем бо опалення схоже не планується в нас
Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це вперше, чи шо?
І не кажіть. Можна подумати минулий навчальний рік не було обстрілів вдень і діти не сиділи в укритті
Котя_люлю• 1 час назад
Ну вы ж уже видели куда прилетело, причем тут школа?
автор Ms. Похвала • 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
В Киеве- такое было пару раз
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Никак. Взрывы придадут ускорение, да и всё.
Переживаете? Ищите другую школу, где меньше детей и несколько входов в укрытие.
Залатавая• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Безпосередньо впливає.
Так , вбитим бути вдень страшніше ніж в ночі ?
СирОжино пирОжино• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
В Киеве- такое было пару раз
І шо ви гаварітє
Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Почекаю інші коментарі
Ви цілий день вдома з дитиною і кожен раз йдете в укриття? Мені навіть спокійніше коли дитина в школі в укритті, ніж вдома на 12 поверсі. В нас навіть укриття поруч нема
автор Ms. Похвала • 1 час назад
Ответ дляНе служанка
А дистанційне це Ви маєте на увазі онлайн уроки?