Упругая попка• 29 января 2023

Не приємна тема про побої

Задам дуже не приємне питання.
А вас били в дитинстві? Якщо так, якою була ваша сім´я:
Повна
Не повна
Інтелігенти
Маргінали
Алкоголіки

Цікаво для дослідження. Можна без подробиць. Розумію, що це не приємно згадувати

І , як наслідок, ви бєте своїх дітей?
Мадам БрЮшкина• 29 января 2023
Ответ дляУпругая попка
У моєї немає деменції. Їм з папою 60 і 64. Вони вважають що все вірно робили, любили нас однаково. Мало того, коли з нами розмовляють, то ’ не слухаються хлопці? Байбару! В куток.’. І так весело ’ у нас в кутку стояли’. Ми в принципі і сваримося зараз із-за моїх дітей. Що з ними так не можна.
А потім вони ображаються що діти не хочуть з ними говорити і їхати не буду бо дідусь б´є
Так, оце неочікувано що діти до них їхати не хочуть, прямо сюрприз!. Добре що є вибір у внуків з такими не спілкуватись і не жити. Бережіть психіку дітей

Великий сатирик• 29 января 2023
Мабуть, пощастило)
Флюорография гуся• 29 января 2023
Ответ дляИнтимная
Мого чоловіка били систематично, реально кожен день, навіть не одноразово до втрати свідомості. Коли не били, стояв в кутку по декілька годин на колінах на гречці з піднятими руками, тримав швабру на якій були відра з водою.
Батьки все життя вчителями працювали.
Провина була будь яка. Оцінка 5-, прим‘ята сорочка, волосся не так зачесане.
Як закінчив школу, з батьками не спілкується.
І у мого такі ж вчителі...
автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
Намагаюся. Діти у мене не я. За рахунок того, що я не намагаюся їх ламати , як мене, не лупцюю, не принижую- вони не бояться сказати що з ними так робити не можна. Не бояться сказати що не хочуть спілкуватися бо їх там ображають. Хоча, за словами батьків то я їх просто погано виховую
Фрекен бок• 29 января 2023
Меня мать все время гнобила, считала никчемной. Называла мразью, тварью и др. Ненавижу её и своих детей не хочу. Мне за 30.. Считаю, что от детей одни неприятности.
автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляФлюорография гуся
І у мого такі ж вчителі...
Іноді здається, що найбільші садисти ховаються між вчителями. У них є безмежна влада над дітьми.
Радує, що не всі такі
Фрекен бок• 29 января 2023
Я мечтала быть певицей, а мать считала то ничего из Мен не выйдет. Также считала, что я не достойна крутого парня. А всяких шмар хвалила. Тоже учитель.
Мадам БрЮшкина• 29 января 2023
Ответ дляУпругая попка
По стандартах ваших батьків - звісно погано. Бо вони б лупили. Адле їхні стандарти і не мають нікого цікавити. Хай виховують до старості одне одного.
lisa2101• 29 января 2023
Не только били, дедушка крапивой шпарил.

Флюорография гуся• 29 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Радує, що не всі такі
Колись нам викладач психології казала, що у вчителів часто деструктивні сім´ї...
Мадам БрЮшкина• 29 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Я тоже не хочу детей,, но скорее не потому что от детей одно неприятеости, а потому что неизбежно превратишься в психа который будет калечить зависимое от тебя существо. Я после своего воспитания и семейки не уверена что смогу кого то адекватно воспитать, вдруг тоже крышу сорвёт?
lisa2101• 29 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
Блин, мои мысли озвучили...
Фрекен бок• 29 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
Да я и по этой причине не хочу рожать. Я нервная сама.
Фрекен бок• 29 января 2023
Я сижу даже без мужчин потому что боюсь, что мужчины меня тоже будет унижать и гнобить так, как мать.
автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляФрекен бок
Я зараз читаю Бегство от близости. Якраз для таких людей, як ми. Не знаю як буде в кінці книги. Але поки тільки починаю розуміти чому
очки_ннадо• 30 января 2023
Ответ дляФлюорография гуся
І у мого такі ж вчителі...
Якісь садисти