Зубожиння• 29 января 2023

Кінець зими близько. До весни залишилось 30 днів.

Під блекаут в московському Бірюльово та вибухи в Ірані повідомляю, що до весни ще зовсім трішки)
Дело было давно• 29 января 2023
Клас, що 30 днів залишилось
А що там в бірюльово? не чула

Любовь 78• 29 января 2023
Я теж рахую дні до кінця зими. Скоріше б тепло настало, щоб захисники не мерзли і не сиділи по коліна у воді в окопах.
Ждун с Нибиру• 29 января 2023
Всего 30! Класс! Хоть я и валяюсь с температурой под 39, ваши темы добавляют позитива
автор Зубожиння • 29 января 2023
Ответ дляДело было давно
Клас, що 30 днів залишилось
А що там в бірюльово? не чула
Щось вибухнуло і світло зникло. Є відео в тг
автор Зубожиння • 29 января 2023
Дело было давно• 29 января 2023
Ответ дляЗубожиння
дякую, не бачила ще
Кондуктор трамвая• 29 января 2023
И што, война весной закончится? По заявлениям наших весной самый адок ожидается от кацапни

автор Зубожиння • 29 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ми тут про весну, а не про кінець війни. Хоча цього ще більше чекаємо
Кондуктор трамвая• 29 января 2023
Ответ дляЗубожиння
Ну мне просто не радостно от смен сезонов года. Какая разница, зима, весна, если трешатина происходит и люди гибнут каждую секунду(
Разве что не так холодно в окопах, животным бездомным легче и меньше нагрузка на электро систему
Стервочка• 29 января 2023
А мне вот все равно что там в раше,этих ракет и прочего ’добра’у них достаточно и кажется,не закончатся никогда ((((
Херсон уничтожают,каждый день город стирают с лица земли...не знаю,это я так,уже от отчаяния
автор Зубожиння • 29 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Саме так. Чекаємо тепла і більше світла
автор Зубожиння • 29 января 2023
Ответ дляСтервочка
Ну в Ірані знищують те, що мало летіти по нам. Мене це радує.
Стервочка• 29 января 2023
Ответ дляЗубожиння
А оно все равно все летит и летит...
автор Зубожиння • 29 января 2023
Ответ дляСтервочка
А оно все равно все летит и летит...
Так! А ну не цей во!) Вище ніс
Да будет так• 29 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну так от, бачите, уже стільки плюсів найшли) А також день світловий буде довшим, не так депресія заїдатиме, повилазять крокуси, сіятимемо розсаду - а це вже робота з прицілом на майбутнє, вона завжди оптимістична. А взимку люди сплять, як і дерева
Веснушка• 29 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А НБУ уже заложил в базовый сценарий начала 2024 полномасштабную войну - https://korrespondent.net/business/financial/45566...
lisa2101• 29 января 2023
Ответ дляДа будет так
Про крокусы классно.
Меряно-перемеряно• 29 января 2023
Прочла, що Абрамси будуть х..й знає коли, так розстроїлась....а потім подумала, та й без них обійдемось, хтось другий дасть танки
Меряно-перемеряно• 29 января 2023