Пожмаковна• 30 января 2023
Чим покрити готову картину магнітної мозаїки?
Дебут. Підкажіть, будь ласка, чим Ви покриваєте чи не покриваєте щоб не пилилася робота і шерсть не липла до неї.
Наперед дякую!!
Пожмаковна
• 30 января 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
Магнітна? Може алмазна?
Так, переплутала алмазна
Нерадистка Кэт• 30 января 2023
Ответ дляПожмаковна
Так, переплутала алмазна
Я робила тільки одну, щоб спробувати як це) розміри 40*50. Купила в Епіцентрі рамку по розмірах, мозаїку на двосторонній скотч приклеїла до основи і вставила в рамку під скло. Зберігається без змін і пошкоджень вже років 5.
Залетная Я тут• 31 января 2023
я много переделала таких картин. если рамка под стекло, то ничем не закрепляла, если без стекла - прозрачный глянцевый автомобильный лак. В несколько слоев+хорошо просушить.