Инфотуфелька• 30 января 2023
Київ виключили з переліку тереторій бойових дій
Тепер пишуть, що не будуть платити ВПО, тим хто звідси. Я ще, коли перший раз прочитала, то думала, що може щось на так зрозуміла, але вже багато де це читаю. Я була ВПО в Вінницькій області, евакуювалася туди з дитиною, мамою та бабусею 1 березня з Києва. Нам виплати заплатили за березень і квітень, а далі вже нічого не платили, бо сказали, що з під Києва узькі пішли, там безпечно, їдьте додому. З цієї ж причини і компенсації за комуналку, яку обіцяли приймаючій нас родині так і не заплатили, навіть за ті 2 місяці. Заяву про зняття ВПО я не писала тоді, місцеві органи влади самі перестали платити допомогу і ми в кінці травня повернулися, досі пам´ятаю, як було страшно, але діватись було гікуди. Питання: а що весь цей час були комусь виплати для ВПО з Києва? От мені просто цікаво.
Наездница• 30 января 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А вы хотите, чтобы в Киеве были боевые действия? Вам пофиг, лишь бы впо платили
Мда...
Инфотуфелька
• 30 января 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Оце, для, сижу в Києві і чекаю, коли ж бо ті бойові дії почнуться - розбагатію, заживу... Капець
Всегда брюнетка• 30 января 2023
Ответ дляLukanov
Интиресно когда ракеты и шахиды прилетают,это территория особенных развлечений?
Ракети і шахеди можуть куди завгодно в Україні прилетіти, а зона бойових дій - це де постійні обстріли артою.
катерина12009• 30 января 2023
Я спрашивала про это намного раньше, и правда не поняла с чего его исключили если все равно не платили с мая), так меня тут обос..али, за обычный вопрос, а я вообще не киевлянка и не претендую, но народ с ума с теми впо сходит
Всегда брюнетка• 30 января 2023
Ответ дляНаездница
Я тоже. Но ходили слухи, что там где были боевые действия, могут отменить плату за коммуналку.
Вот Киев и исключили из списка, потому что по сути здесь не было боевых действий.
А ВПО перестали ещё в мае платит ь. Только март-апрель.
Моє місто під постійними обстрілами вже 7 місяців, комуналку ніхто не відміняв, навпаки, нагадують, щоб не забули заплатити, бо комунальні служби всі працюють. Саме цікаве, що людям, яким повністю розбомбили дім,приходять рахунки за доставку газу.
Ответ дляГолова колгоспу
Автор, ну делали перечень в декабре новый, кому будут платить ВПО, туда включили Киев. Потом одумались и в январе исключили, т.к. возможно люди стали обращаться по поводу выплат.
В переліку за грудень Київ був у двох розділах - ´бойові дії´ з 24.02 по конкретну дату; - можливі бойові дії з 24.08 без дати закінчення.
У січні Київ виключили з другого розділу. Але той розділ і не давав право на виплати.
Fotografkiev• 30 января 2023
Я теж з Києва отримала тільки 2 місяці. Читала, що мали отримувати даль ті, у кого зруйноване житло.
Fotografkiev• 30 января 2023
Ответ дляБочка порохУ
Так у Киева не было льгот по уплате за ком услуги. Я все месяцы платила и плачу.
Аналогично. Не слышала, чтобы в Киеве отменяли оплату коммуналки хоть кому то.
Зайка Кети• 30 января 2023
Ответ дляВсегда брюнетка
Я проживаю там де була окупована територія. З лютого по квітень , навіть майже по травень світла та газу не було зовсім. Але за доставку газу платіжки поприходили)))
комунальні не брали за вивіз сміття та квартплату за період окупації. але ж нічого і не вивозилося тоді ясна річ
Kot_v_meshke• 30 января 2023
Ответ дляБолаболик
Да качает .. война
Не война, а провокационные темы, для срача
Kot_v_meshke• 30 января 2023
Ответ дляБолаболик
2 месяца Киев получил и все .. У меня другой вопрос а многим наяривали службы и спрашивали а где вы находитесь .. по адресу впо или нет ?! Аж трубку обрывали ?!
Мне никто не звонил
Kot_v_meshke• 30 января 2023
Ответ дляБолаболик
И что ?! Здесь легко , тему снесли и все . Проблем нет .
Да ничего, просто констатация факта и все.
Ответ дляНаездница
У нас були бойові дії, була окупація, Київська область. Хто виїхав то отримав по 2200 як ВПО за 2 місяці. Хто нікуди не виїжджав і сидів в окупації не отримали нічого, комуналку платили весь час в повному осбязі. Ніяких наче плюшок не було, головне кацапи звалили і все.
_Н_а_т_а_л_и_• 30 января 2023
Ответ дляLukanov
Не были вы там, где действительно идут боевые действия. Вы бы так точно не говорили. Когда промежутки между тревогами по 15 минут. И в каждую тревогу прилетит в твой город полюбому. Вопрос только, в какой район. Когда спать ложишься в уггах, т.к. не знаешь от чего проснешься и как выскакивать из квартиры будешь.