ОченьПриятно-Царь• 30 января 2023
Працюєте?
Цікаво)
Результат:
вже голосів:
56 (47.86%)
Працюю
49 (41.88%)
Не працюю
8 (6.84%)
Пахаю
4 (3.42%)
По настрою
КонхфЭдкаТузик• 30 января 2023
Ищу способы удаленного заработка. Идей ноль. Вакансий тоже н каких для себя подходящих не нашла. Сильно бьет по самооценке.
ОченьПриятно-Царь
• 30 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Сьогодні вперше пожаліла, що не працюю.
Фінансова скрута?
ОченьПриятно-Царь
• 30 января 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так..зараз тяжко з цим..але я вірю, що хороша робота сама вас знайде! Бажаю вам цього!
КонхфЭдкаТузик• 30 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Дякую)
Тролю как могу• 30 января 2023
Віддалено за копійки. Повертаюсь після Великоі перерви у професію і треба набувати досвід.
Море_море_я_скучаю• 30 января 2023
Вчера послала рещюме в Новус на продавца. Сегодня позвонили, узнали,что гос служба и банк стаж. Спросили,зачем я хочу у них работать...сказала, что нужно где-то работать и все(((
ОченьПриятно-Царь
• 30 января 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Блин...как же я хочу, чтобы нашлась для вас нормальная, хорошая работа! Пусть повезет!
Море_море_я_скучаю• 31 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Спасибо большое!
Fashion_besties• 31 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Сьогодні вперше пожаліла, що не працюю.
Як Ви так довго протрималися?)
Упругая попка• 31 января 2023
Ответ дляFashion_besties
Як Ви так довго протрималися?)
Дитина мала.
Fashion_besties• 31 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Дитина мала.
То звучіть як у скруту Ви попали
Любовь 1102• 31 января 2023
Дякувати Богові-працюю. Завдяки гарному керівництву, не втратила роботу навіть після вимушеного виїзду з дому і переїзду в інше місто.
Я б такое не носила, но продаю• 31 января 2023
Пахаю, як то кажуть «за себе, і за того хлопця», в мене правда, не хлопець, а типу головбух, звалили усе що можна на мене, вибору зараз небагато, або працюй, або сиди, з дитиною, на оренді, без грошей
, загалом непогана робота, мені подобався колектив, дуже приємні дівчата, взяли оце диво, хоче «медальку» і зарплату побільше, а як до роботи, то в неї такий завал, що усе маю я тягнути.
Єдина радість, терплять що на роботу о десятій прибуваю, бо треба розбудити, погодувати і за уроки всадити.
, загалом непогана робота, мені подобався колектив, дуже приємні дівчата, взяли оце диво, хоче «медальку» і зарплату побільше, а як до роботи, то в неї такий завал, що усе маю я тягнути. Єдина радість, терплять що на роботу о десятій прибуваю, бо треба розбудити, погодувати і за уроки всадити.