Сегодня не целуюсь• 31 января 2023
Порадьте серіал про юристів. Типу форс-мажори
Порадьте серіал про юристів. Типу Форс-мажори, Як уникнути покарання, Білий комірець...
Сегодня не целуюсь
• 31 января 2023
Ответ дляКлараЦеткин
Линкольн для адвоката
Дякую. Це шикарний фільм. Я його передивлялася - і такий післясмак.
КлараЦеткин• 31 января 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Еще мне с похожим сюжетом нравится первобытный страх, но это фильм
Там просто супер играет мой любимец Эдвард нортон. Еще молодой, а фильм старый очень
Бокс-орун• 31 января 2023
Адвокат диявола. Але це фільм, не серіал. І ще є москальский ’Заступники’, який не рекомендуватиму зі зрозумілих причин.
Сегодня не целуюсь
• 31 января 2023
Ответ дляПодтяжка
Хорошая жена
Хорошая борьба
дивилася. Дякую
Stepa_nida• 31 января 2023
Крім тих, що перелічили, є ще корейська дорама ’Надзвичайна юристка У’ на Нетфліксі, але до рівня ’Форс-мажорів’ чи ’Як уникнути покарання за вбивство’ вона не дотягує
Задолбулька• 31 января 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Є серіал
Сеточка• 01 февраля 2023
Смотрю комедию - до смерти красивая, хоть и карикатурная, но про юристов