Бауди на ауди• 31 января 2023

Якщо чоловік резервіст і не став на облік

Добрий день, дівчата!
Підкажіть, яка зараз реальна відповідальність для чоловіка, якій закінчив військовий інститут, працював 5 років командиром роти у військовій частині, але 15 років не військовий.
На облік під час війни не ставав. Вік 40 р.
Дякую, хто в курсі.
автор Бауди на ауди • 31 января 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Вот реально. Больше других дел нет. Автор, ваши мужчины добровольно стали на учёт?
в мене в сімї 2 на війні.

ЛюблюДевчонок• 31 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
в мене в сімї 2 на війні.
Гордитесь ими. Или вы решили взять миссию по сдаче всех уклонистов на себя?
автор Бауди на ауди • 31 января 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Господі, я просто запитала, з реального досвіду. Але тут як завжди, одні і тіж фрази: займитесь собой і т.п.
Счастье_же_вот_оно• 31 января 2023
административная ответственность (штраф) или исправительные работы сроком 1 год.
Зубожиння• 31 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Та ні . То відповідають жінки підспідничників ,які при слові повістка втрачають свідомість.
ЯблокоРаздора• 31 января 2023
Ответ дляЗубожиння
Це капець . Чувак має пряме відношення до військової справи ,його ніхто навіть і не шукає.
Хлопці ,які в цьому ділі геть нічого не тямлять,на передовій.
Офицеров избыток. Нужны рядовые. Офицеру нужно больше платить и четко по его специальности службу.
Меряно-перемеряно• 31 января 2023
Ответ дляЗубожиння
Мой брат тоже бывший военный, ещё и с боевым опытом в АТО, реальным

Пошел в самом начале войны в военкомат и после этого ходил ещё три раза.
Его не берут.
Говорят, что в данный момент его специальности хватает. И что позже тоже нужно будет кем-то менять, а не отправлять только косых и хромых на убой. Резерв так сказать.

ЯблокоРаздора• 31 января 2023
Ответ дляЗубожиння
Вас никто не отговаривает проводить своего благоверного на фронт. Почему вас волнует что делают другие?
Пацелуйнитуда• 31 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Я ж також так думаю. Але 10 років живе не по місцю прописки, де останній раз і ходив до воєнкомату (Д обл) Це вже може кримін відпов-ть?
Нет
Пацелуйнитуда• 31 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Ваш співробітник, офіц мабуть працює. То і вручили. Цей знаю, що не офіц оформлений. У великомі місті живе і рік війни собі спокійно гуляє.
Откуда вы знаете, что не был военкомате,
Пацелуйнитуда• 31 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Я вже на обліку.
А почему не в окопе,
автор Бауди на ауди • 31 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Сам сказав
Зубожиння• 31 января 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Звідки у вас ця інформація?