31 января 2023

Ви, щось купуєте в ейвон? Чи щось подобається?

Зараз живу в селі, роботи з війною небагато. Раніше працювала контент-менеджером, є постійні замовлення. Заробітку від цього мало зовсім.

Хочу спробувати ейвон наприклад, розумію що ним майже ніхто вже не користуються. Як думаєте, варто спробувати?
В селі нікого не знаю, може продавати через інтернет?

Прошу не засуджувати, бо шукаю будь-яку соломинку заробітку.
Буду всім вдячна за поради.
Принцепесочка 31 января 2023
100 лет уже не покупаю, думала что уже никто таким не занимается
Перемелица 31 января 2023
купувала гелі для душу але ще й з додатковою знижкою від ціни каталогу
Я Главная 31 января 2023
Ответ дляПринцепесочка
100 лет уже не покупаю, думала что уже никто таким не занимается
Моя подруга детства координатор, занимается более 20 лет, ведёт сторис в Фб и инсте — море заказов
Цветочница 31 января 2023
Купую!
автор Котик-Пупсик 31 января 2023
Ответ дляЯ Главная
Моя подруга детства координатор, занимается более 20 лет, ведёт сторис в Фб и инсте — море заказов
Ну за 20 років, вона вже має гарну зарплату, дохід. А мені з нуля - хоч би трішки заробити.
Гуру троллинга 31 января 2023
Туш ,помада ультра хорошая
Я Главная 31 января 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Ну за 20 років, вона вже має гарну зарплату, дохід. А мені з нуля - хоч би трішки заробити.
Ну она попала в струю и заняла нишу, сейчас простому продавцу будет сложно
Принцепесочка 31 января 2023
Ответ дляЯ Главная
Моя подруга детства координатор, занимается более 20 лет, ведёт сторис в Фб и инсте — море заказов
ну так 20 лет, конечно, набила базу, старые постоянные клиенты...а если с нуля начинать как автор-считаю гиблое дело
Forever_young 31 января 2023
Покупаю их дезики. И пудра была у них классная рассыпчатая mark
автор Котик-Пупсик 31 января 2023
Ответ дляПринцепесочка
ну так 20 лет, конечно, набила базу, старые постоянные клиенты...а если с нуля начинать как автор-считаю гиблое дело
Ось і я думаю, чи варто? Може зайнятися чимось іншим?
Принцепесочка 31 января 2023
Мне, помню, очень нравилась тушь superShock, пользовалась постоянно
Инстагра_мерша 31 января 2023
Покупаю туалетную воду Инкадесанс, уже почти 20 лет не изменяю ей
hrystia 31 января 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Ось і я думаю, чи варто? Може зайнятися чимось іншим?
Ви ж нічого не вкладаєте. Можете спробувати. В мене так знайома Оріфлейм продає. Я теж думала, що його вже ніхто не купує) Має замовлення. Я продавала його, коли мені було 18 років.
hrystia 31 января 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Покупаю туалетную воду Инкадесанс, уже почти 20 лет не изменяю ей
І ейвон колись продавала) Теж подобалася ця т. вода.