31 января 2023

Що чути про зарплату військовим? Знімають чи додають?

Кажуть, що в тилових заберуть 30 тисяч, і буде 13 тисяч. А сьогодні пройшла новина, що піднімають ставку з 13 000 до 20 000.
Пузата Хата 31 января 2023
30 забирают, а чтоб не сильно возмущались - повышают на 7) т.е. раньше получали тыловики 47, а сейчас 20
ЛедиДи 31 января 2023
Ссылку принесите, или это ОБС?
автор Та легко! 31 января 2023
Мабуть, підвищенням на 7 тисяч вирішиили вийти з положення, щоб не платити геть вже копійки. Але висновок такий, що замість 43 000 буде 21 000
автор Та легко! 31 января 2023
Ответ дляПузата Хата
30 забирают, а чтоб не сильно возмущались - повышают на 7) т.е. раньше получали тыловики 47, а сейчас 20
Так, ви мене випередили
автор Та легко! 31 января 2023
Ответ дляЛедиДи
Ссылку принесите, или это ОБС?
Kidstaff Bot 31 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
чаревна 31 января 2023
Ответ дляТа легко!
Мабуть, підвищенням на 7 тисяч вирішиили вийти з положення, щоб не платити геть вже копійки. Але висновок такий, що замість 43 000 буде 21 000
Разные условия, чтоб все одинаково получали. Кто то стоит на блокпосту и дома может быть, кто то месяцами в нечеловеческих условиях рискуя
Волшебная лампа 31 января 2023
Ответ длячаревна
Разные условия, чтоб все одинаково получали. Кто то стоит на блокпосту и дома может быть, кто то месяцами в нечеловеческих условиях рискуя
Ага и повесточникам по 40 штук лбам здоровым
Веточка сакуры67 31 января 2023
Мин 20 и 30 не забирают. Забирают только у судебной охраны и прокуроров
Forever_young 31 января 2023
Ответ дляТа легко!
Чето не внушает доверия этот источник
Веточка сакуры67 31 января 2023
Piracanta 31 января 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
фото
Ну вот и всё))
kanareyka_tweety 31 января 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
фото
Такий вкид вже був влітку, а зняли тільки якимось судовим експертам
kanareyka_tweety 31 января 2023
Ответ дляPiracanta
Ну вот и всё))
Ну почекайте, може й не ІПСО. Дивно, що ВВС таке написало...
inneska-85 31 января 2023
Силы безопасности и обороны (https://www.mil.gov.ua/news/2023/01/31/sili-bezpek...) информируют (https://t.me/+PrLok3ySBnljZWMy)о новом порядке начисление денежного обеспечения тыловых подразделений и военнослужащих, находящихся вне зоны боевых действий

Теперь выплаты напрямую будут зависеть от районов пребывания военнослужащих, сложности и специфики боевых или специальных задач, которые они выполняют.

Речь идет о применении нового подхода к выплате 30 тыс. и 100 тыс. гривен, введенных постановлением Кабинета Министров Украины 28 февраля 2022 года № 168.

Боевые выплаты в 100 тысяч гривен в месяц будут сохранены:
📍Украинским бойцам, которые воюют с противником на переднем крае,
📍Семьям пленных и пропавших без вести.

Для повышения уровня социальной защиты военнослужащих и членов их семей, с 01 февраля 2023 года будут увеличены размеры ежемесячного основного денежного обеспечения военнослужащих без дополнительного вознаграждения.

Минимальный уровень денежного обеспечения должен составлять не менее 20 100 гривен для:
📍Вооруженных Сил Украины,
📍Национальной гвардии,
📍Государственной пограничной службы Украины,
📍Для лиц рядового и начальствующего состава Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям,
📍Полицейских Национальной полиции Украины.
inneska-85 31 января 2023
похоже,что правда
https://t.me/UaOnlii/45956
inneska-85 31 января 2023
Ще раз наголошуємо, що бойові виплати у 100 тис. гривень на місяць будуть збережені українським бійцям, які воюють з противником на передньому краї. Те ж саме стосується сімей полонених та зниклих безвісти — виплати винагороди у розмірі 100 тисяч гривень для них також зберігаються. Анонсовані зміни торкнуться винятково військовослужбовців та співробітників системи МВС, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, строковиків і курсантів ВВНЗ, офіцерів управлінь і штабів, а також деяких інших категорій.

Для прикладу: станом на зараз усі військовослужбовці, включно зі строковиками та курсантами, у різних регіонах України отримують додаткову грошову винагороду у фіксованому розмірі 30 тис. гривень. Водночас бійці, які, ризикуючи життям, виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях з противником, отримують абсолютно такі ж самі додаткові виплати — 30 тисяч гривень.

У зв’язку з цим назріло питання диференціації розмірів винагороди залежно від місця, умов та особливостей проходження служби у формуваннях сил безпеки і оборони України.

Водночас, щоб підвищити рівень соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, вже з 01 лютого 2023 року будуть збільшені розміри щомісячного (основного) грошового забезпечення (без додаткової винагороди) військовослужбовців так, щоб мінімальний його рівень для Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України, становив не менше ніж 20 100 гривень, також для осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських Національної поліції України — на рівні не менше ніж 17 000 гривень.
inneska-85 31 января 2023
все,закончились для мвдовцев и курсантов денежки.
Павела 31 января 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
фото
Мені чомусь здається, що відповідні люди запускають певну новину, а потім моніторять настрої населення у соцмережах, форумах, опитуваннях і тоді вже приймається відповідне рішення. Так схоже було про облік жінок, зараз про з/п військових.
Павела 31 января 2023
Ответ дляinneska-85
все,закончились для мвдовцев и курсантов денежки.
Я чесно кажучи розумію зменшення виплат курсантам, різним бухгалтерам, психологам і т.п. А от військовим підтримую виплату тієї ж премії. Адже мобілізований міг позбутися значно більшого доходу і змушений отримувати тих нещасних 13 тис. Адже далеко не всі роботодавці виплачують з/п мобілізованим.
inneska-85 31 января 2023
Ответ дляПавела
Я чесно кажучи розумію зменшення виплат курсантам, різним бухгалтерам, психологам і т.п. А от військовим підтримую виплату тієї ж премії. Адже мобілізований міг позбутися значно більшого доходу і змушений отримувати тих нещасних 13 тис. Адже далеко не всі роботодавці виплачують з/п мобілізованим.
ну теперь зп будет или 17 или 20 тыс.тоже неплохо.
Ариэлла 31 января 2023
Автор, я створила тему про зміни в нарахуванні грошового забезпечення військовослужбовцям, якщо Вам цікаво зайдіть почитайте.
sandra-ko 31 января 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Мин 20 и 30 не забирают. Забирают только у судебной охраны и прокуроров
Не знаете что забирают или добавляют Нацгвардии?
Ариэлла 31 января 2023
Ответ дляПавела
Мені чомусь здається, що відповідні люди запускають певну новину, а потім моніторять настрої населення у соцмережах, форумах, опитуваннях і тоді вже приймається відповідне рішення. Так схоже було про облік жінок, зараз про з/п військових.
Це офіційна інформація від Міноборони.
На їх сайті вже все є.
Катя Герман 31 января 2023
Так правильно все. Так должно быть было сразу, на нуле по двести, а дальше меньше в разы в большие разы. Война нагнула всех, не надо вспоминать, кто и кем был в мирное время. Как раньше не будет никогда.
Ариэлла 31 января 2023
Ответ дляsandra-ko
Не знаете что забирают или добавляют Нацгвардии?
Зайдіть в мою тему почитайте, там все написано.
Скопіювала з офіційного сайту Міноборони.
Павела 31 января 2023
Ответ дляinneska-85
ну теперь зп будет или 17 или 20 тыс.тоже неплохо.
Для чоловіка, який заробляв 30-40-50 не дуже.
sandra-ko 31 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Зайдіть в мою тему почитайте, там все написано.
Скопіювала з офіційного сайту Міноборони.
Если я правильно поняла, то Нацгвардии повышают до 17 тыс з/ п + 30 тыс остаются.
Ариэлла 31 января 2023
Ответ дляsandra-ko
Если я правильно поняла, то Нацгвардии повышают до 17 тыс з/ п + 30 тыс остаются.
Я теж це так зрозуміла, сподіваюся що так воно і є.
sandra-ko 31 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Я теж це так зрозуміла, сподіваюся що так воно і є.
Спасибо