Вроде бы ничего экстремального.
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Все-таки, война проявила кто есть кто...
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Птеродактиль• 31 января 2023
Ответ дляБасина
А я й не порівнюю. Якраз Петя зробив все, щоб яник не повернувся по волі кремля.
Удалено администрацией...
Автор, ви піарщиця Луценка? Чи соратниця по партії?
Таке враження, - що він намагається з усіх сил відбілити свою репутацію хабарника інечестної людини.
Ви думаєте за те що він одяг форму,- йому можна пробачити злиті справи Майдану?
І як думаєте коли він став дуже заможною людиною, міліонером?
Так, саме за часів коли він був генпрокурором. А чому,- здогадайтеся самі.
Не вірю йому і не повірю.
Ответ дляOlya Rybka
Так они только американские деньги аудируют.
дійсно,свої . А те що з нашими податками робиться,з яких наповнюється бюджет- то вже наша страва...І якщо нам одинаково,що у нас робиться, що із-за цього,можуть бути ще більші проблеми,(наприклад,війна затягнеться)-- то це наше внутрішнє діло. Якщо більшість це задовільняє,то які притензії???
sinolga1408• 31 января 2023
Ответ дляБасина
Доречі, подумайте, наскільки кращою стала армія, якщо в 2014 році вона не змогла б стримати той локальний наступ, а в 2022 стримала повномасштабний. І це за 5 років каденції Порошенка. І 3 роки саботування слугами.
я не верю, что армия была не готова.
вот эти ползучие статьи типа ’ой-вей, армия не готова, совсем не готова’, такое вот формирование ’общественного мнения’ что дааа, армия гола боса.. а военные совсем другое говорили, но им рты закрыли.
война же это очень для кого то выгодная тема.
потом взрывы на складах на наших, это капец сколько было уничтожено оружия.
Ответ дляsinolga1408
я не верю, что армия была не готова.
В мене родичі, друзі і знайомі були в АТО, зараз воюють. Тому я вірю. Тоді армія могла боротися з попочлєнцами лднр, що і робила (звільнено багато територій було), але не з рег.армією рф.
Ви натякаєте, що Порох склади підривав? Тут підривав, а за кордоном зброю випрошував? Сам ППО відновлював за свій кошт... Ну, не логічно ж. Зате логічно, що склади підривали за вказівкою кремля дрг за допомогою консерв серед тих же СБУшників, військових. А може підривали ті, хто з тих складів продавали все, що можна, 30 років...
Medova_pasika• 01 февраля 2023
Ответ дляasjaua
Не фанат абсолютно, но ради справедливости:
Суд обязал Bihus.Info опровергнуть заявление о ’схемах’ Гладковского в оборонке
Игорь Гладковский (скриншот с видео)
Информацию из показанного перед президентскими выборами сюжета Наших грошей суд признал недостоверной
Подольский районный суд Киева вынес решение, которым признал недостоверной распространенную Bihus.Info информацию о причастности президента корпорации Богдан Игоря Гладковского к вымыванию денег из украинского оборонного комплекса, и обязал журналистов опровергнуть ее. Об этом говорится в решении суда, которое опубликовал в Facebook адвокат Гладковского Руслан Волынец.
Иск Гладковским был подан против общественной организации ТОМ 14, Леси Ивановой и Дениса Бигуса.
Согласно документу, в течение 10 дней со вступления в силу этого решения диктор в программе Наші гроші должен сообщить, что 25 февраля 2019 г в выпуске программы ’Друзья президента крадут на оборонке’ была распространена не соответствующая действительности информация о том, что Игорь Гладковский является’организатором схемы вымывания сотен миллионов гривень из украинского оборонного комплекса’.
Также ответчики должны заплатить Гладковскому около 3 000 грн судебного сбора.
Решение суда не вступит в законную силу до окончания срока обжалования.
Игорь Гладковский (скриншот с видео)
Про яку справедливість може йти мова з відраного не відомо звідки тексту журналюг?! Ви читали рішення суду? Знаєте хто такий суддя Гребенюк і скільки йому занесли за це рішення?
Тоді почитайте касацію по справі № 758/2931/19 і дізнаєтеся ще багато цікавого, там якраз є переписки, не всю інформацію з них Бігус використав у своєму сюжеті, але явно вони є хорошою підставою для відкриття кримінального провадження. До речі, рішення суду першої інстанції було скасовано, тобто Гладковський разом зі своїми дружбанами програв. Мабуть, грошей у гетьмана не вистачило на всю колегію суддів або у Касаційному та Апеляційному суді все-таки є чесні судді.
Ответ дляMedova_pasika
Але ж суд зобов´язав Бігуса вибачитися в прямому ефірі за неправдиву інформацію про Свинарчуків і він виконав (правда на 24 каналі і о 3 ночі, а засирав у праймтаймі 1+1, но то таке).
С приводу журналюг писала вище, так що в пошуковик питання і обирайте найбільш симпатичне для вас джерело
Птеродактиль• 01 февраля 2023
Ответ дляБасина
Не вимоги, а вимогу. Ліпите тут ви. При чому що попало...
Удалено администрацией...
ku4eravaku4erava• 01 февраля 2023
Ответ дляlekon-lekon
В мене немає іллюзій, щодо Зеленського, я не його фан. У такий важкий час повинен бути президент, питання легітимності, відсутності розбрату в нашій країні. Мене цікавить тільки момент користі доя країни, на початку війни він багато чого зробив і змисув світ відкрити очі.
Дают помощь для борьбы с рашкой, а не от выступления президента решают,
Ответ дляСhanelKa
Знову за рибу гроші.
Я виставила, бо тема в топі
І просто знати, то мало
Хтось прочитає/ допоможе.
Як ні, то ні
Чого ви хочете від мене?
Відчепіться вже, я саме Вас не чіпала
«Клоните» …
Я виставила, бо тема в топі
І просто знати, то мало
Хтось прочитає/ допоможе.
Як ні, то ні
Чого ви хочете від мене?
Відчепіться вже, я саме Вас не чіпала
«Клоните» …
Вы нормально общатьься умеете, не истерить? Вам задали вопрос, вы включили истерику, угомонитесь. Если тема в топе, то это не означает, что в нее нужно пихать невпихуемое.
lekon-lekon• 01 февраля 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Чогось одразу не давали допомогу, це чомусь потім вони допетрали, що треба щось робить, а не просто вивозити посольства
Ответ дляBejza
Я дуже спокійна людина, і завжди спокійно пишу,
Я не хочу з Вами спілкуватися і Вам щось пояснювати.
Сподіваюсь, написала доступно-відчепіться. Чи ви не розумієте українську ?
Тим більше не вказуйте, що і куди писати
То не в Вашій компетенції
Якщо заклик допомоги для хлопців для Вас «невпихуемое», розмовляти з Вами немає про що.
То не в Вашій компетенції
Ответ дляСhanelKa
То не в Вашій компетенції
Моя область самая призываемая, у меня в семье уже призвали всех кого только можно, в каждой семье нашего города кто то служит, мы постоянно собираем, скидываемся на что то, и знаем о ситуации о войне не с таких вот постов, а вы как с луны свалились со своим постом... тема о Луценке вообще то была
Ответ дляBejza
Тоді, тим більше, вас не мають тригерити такі речі
Тема про нього Ок. Я написала, що не дуже вірю йому
Дівчата скинули мені інфо і його пост від 29 числа про те саме, що і в мене на скріні, тим волонтерам, яким я вірю більше ніж політикам
Ви до чого тут ?
Я у Вас щось просила чи питала ?
Я спілкувалась з іншими форумчанками 🤔
Ви до чого тут ?
Я у Вас щось просила чи питала ?
Я спілкувалась з іншими форумчанками 🤔
Ответ дляСhanelKa
Ви до чого тут ?
Я у Вас щось просила чи питала ?
Я спілкувалась з іншими форумчанками 🤔
Ви до чого тут ?
Я у Вас щось просила чи питала ?
Я спілкувалась з іншими форумчанками 🤔
Я же говорю, перестаньте истерить и тогда поймете суть. Вы можете верить кому хотите, всем по- фиг, я хочу добиться ответа на вопрос : что нового вы прочитали в тех скринах которые кинули? И каким боком сбор денег к теме о Луценке. Я вам таких сборов больше сотни бросить могу, как это касаться будет темы......это как писать о сексе, а тут я со скрином о еде, мол, больше пользы....
Ответ дляBejza
Де ви бачили істерику ?
Саме Вам я нічого не кидала і не маю пояснювати.
Тим більше, відповідати не забовязана
Добиваються -у суді
Відчепітся
Тим більше, відповідати не забовязана
Добиваються -у суді
Відчепітся
Апель-синка• 01 февраля 2023
Ответ дляTekila_
Мабудь, вони вже не мітять продовжувати в Україні політичну кар´єру
Ну курва Королевская на 10 лямов недвиги в Дубаях накупила, нах ей уже какая-то карьера в Украине.
Уже наколядовала себе на 3 жизни вперед.
Ответ дляMira29-c3c3
Та які вкиди? Людина написала правду, що знову не так? Чи не на часі?
Ні, це не правда. Тому що найкраща охорона з найсучаснішим обладнанням завжди у президентів. І так правда: якби з охорони зняли ті 20 жилетів/касок, так само б той дріт розкручували люди не в формі. Тому що ця кількість - краплина в море.