Вроде бы ничего экстремального.
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Все-таки, война проявила кто есть кто...
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Ответ дляFilomena
Не купив..
Сьогодні один фонд відписався, що пвошникам зимову форму передали. Потрібно ще авто. Я трохи шокована. Думала хоч у них більш-меньш нормально все. Ну добре авто, це вже друге. Але форма(
Зимову форму не відшивали взагалі.форма або від союзників,або хлопці викупали самі.Подивіться Дану Ярову.Вона шиє.
Є ціла передача,як Резніков жде форму від союзників.Чорт,а не людина.Непотрібний,злодійкуватий тип.
Шолом -купи,форму купи,приціл купи,все купи...
Де міністерські гроші??
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляJave
Так а зараз мама никитки-2 також непорозумінням називає..хоча могла б плгуглити що з Демченко зараз.. вона знає що таке Вагнер, і як погано що хоча б тоді 30 тварей тих не арештували, всі ж пам´ятають що зе визнав що повідомив про операцію лукашенко, це президенту білорашки, з якої зараз міг взлітають з ракетами які на нас летять.
Але їй легше ігнорувати факти і вірити в зелену соплю далі..
Пока ещё команды фас на рояльных дел мастера не было , скоро будет и вы увидите , как его же защитники камни в него кидать будут
Olya Rybka• 31 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Диявол криється в деталях. Зверніть увагу, там мова йде лише про кошти США, тобто, як українські можновладці використовували українські гроші - а ні чичирк. І той звіт більше для американців, щоб ті не почали компанію проти допомоги Україні.
Так они только американские деньги аудируют.
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
Де міністерські гроші??
Оно все в эпицентр пошло , на продажу
Ответ дляOlya Rybka
Ясно, Америка врет, ну не может быть, чтоб не украли!
Америка має власні інтереси.
З приводу ’не крали’.
Закупки харчів для Міноборони - це крали чи ні? Премії і мвтдопомоги міністрам в сотні тисяч гривень лише за один місяць - це не розкрадання бюджетних коштів у військовий час? Це лише те, що трапилося за останній місяць і вийшло у змі. До цього перетерлося у змі і тут на Порадниці масове розкрадання зарубіжної гуманітарки. Це те, що є встановленим фактом. Можна ще згадати не відбудовані міста, про виділення грошей на які у змі відзвітували ще весною на початку літа.
Ну і, звичайно, в січні ’раптом’ у високих чиновників сумління прокинулося, то вони стали ’за власним’ звільнятися. Ну а когось вже й поховали.
З приводу ’не крали’.
Ответ дляFilomena
Не купив..
Тю.
Ми ми зараз обговорюємо Луценка Юрія.
Зверніть увагу, що людина на передку у формі недержавного зразка. Незнаю, може йому і видали а це його запасний варіант, але це не наша форма.
І ше один штрих про забезпечення формою, і знову під Бахмутом. Мій двоюрідний брат там служить в 10 ОГШБ. Я його бачила в листопаді: берці літні талани, куртка зимова із привезених якимось фондом (модель не така, як по стандарту), казав що видали фліску і термобілизну.
По закону в середині жовтня мали би видати зиму.
Ви ж в курсі, скільки зараз обморожень?
От і судіть, наскільки дрбре забезпечені
Ми ми зараз обговорюємо Луценка Юрія.
Ви ж в курсі, скільки зараз обморожень?
Ответ дляrivara
У вас зуб на беспредел и вы считаете что ничего не нужно делать? И ещё это вызывает у вас гомерический хохот?
Да должно дойти к голове, что эта форма связи не работает и зря на это энергию не надо тратить.
Я окончательно поставила точку на этой форме, когда мою улицу переименовали боты и выдали за глас местных. Давно это было. А сейчас наблюдаю тоже) как набирают ’нужные’.
Ответ дляMetelitsa
Тю.
Ми ми зараз обговорюємо Луценка Юрія.
Ви ж в курсі, скільки зараз обморожень?
Ми ми зараз обговорюємо Луценка Юрія.
Ви ж в курсі, скільки зараз обморожень?
Сил Вашему брату! Пусть вернётся к родным живым. Бедные ребята(((
Ответ дляTekila_
Он не в грязном окопе, в чистой казарме и имеют всё, что надо и чего не хватает другим бригадам.
Инвестиция в будущую политическую каръеру. Кино снимает. Хорошо бы послушать мнение настоящих военных на нуле о нём как он воюет.
Конечно, он знает что делает
olly_bijou• 31 января 2023
Ответ дляkystik
Стефанчук говорил что только два народных щепутат сейчас в армии, и то не на передовой. Так что ни на каком нуле он не воюет.
А что, Луценко народный депутат?
Betelgeise• 31 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Хто її знає і Черновол теж невідомо де зникла.
В смислі зникла? Вона командир. На нолику.
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляEllillд
Они и были открытыми. Просто мало кто хотел в это нырять. А у меня зуб был и есть на этот беспредел. Терпеть не могу спектаклей и разводов. А там была игра в карты крапленой колодой.
Я не спасатель. Но и я не люблю лжи. Когда одного ставят выше другого. Оба красавцы. А предыдущий тоже хорош был. Но он младенец на фоне этих двух. Я и при сбежавшим успела судиться с налоговой) с моей правдой и в их пользу. И про отжим бизнеса знаю не из СМИ. Но там как то было всё не так масштабно и простых не трогали. Грызлись в верхах.
Они просто начали с верхов , потом бы и до низов добрались
Кодло это одно и то же .
Это как из говна выбирать кошачье или собачье хуже
Кодло это одно и то же .
Стрекозявка• 31 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Бідненький, загинути боїться, за те морду віджер добрячу, хоча можливо Він хворий.
Воспаление хитрости?
Ответ дляСhanelKa
Чого ви йорнічаєте?
Типу посваритись? То до мене аж ніяк - бо собачки лають, караван їде
Якщо хто хоче, допоможе
Якщо ні- ні
С приводу мене і нового, велком в мою групу ( звертайтесь в приватні )і я покажу Вам що роблять люди без пейнтболу і публічності
Це не той ресурс
Якщо образила, вибачайте
Якщо хто хоче, допоможе
Якщо ні- ні
Це не той ресурс
Якщо образила, вибачайте
Вы не туда клоните. Что нового вы прочитали в этом посте что выставили? Вы были до этого не в курсе, что идет война и как калечат, убивают наших ребят?
Ответ дляBejza
Знову за рибу гроші.
Я виставила, бо тема в топі
І просто знати, то мало
Хтось прочитає/ допоможе.
Як ні, то ні
Чого ви хочете від мене?
Відчепіться вже, я саме Вас не чіпала
«Клоните» …
Я виставила, бо тема в топі
І просто знати, то мало
Хтось прочитає/ допоможе.
Як ні, то ні
Чого ви хочете від мене?
Відчепіться вже, я саме Вас не чіпала
«Клоните» …
Птеродактиль• 31 января 2023
Ответ дляБасина
Не рівняйте армію 2014 і 2022, а точніше 2019, бо з 2019 був регрес.
Удалено администрацией...