Вроде бы ничего экстремального.
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Все-таки, война проявила кто есть кто...
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
олена олена• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Он не в грязном окопе, в чистой казарме и имеют всё, что надо и чего не хватает другим бригадам.
Инвестиция в будущую политическую каръеру. Кино снимает. Хорошо бы послушать мнение настоящих военных на нуле о нём как он воюет.
Яка казарма? Де ви це побачили? В Бахмуті немає казарм!
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
І все про...
Закони не виконуються.
Такої корупції,ми до нього не бачили
Закони не виконуються.
Такої корупції,ми до нього не бачили
А герої у нас які 🙈
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2023
Ответ дляJave
Ви така смішна)) Бутусов писав що зеленський приїхав у Ізюм коли фронт був за 70 км вже.. але попри те що їздить туди то добре, і тому закриємо очі і забудемо на розкрадання зараз бюджету, жодного кримінального провадження проти свої друзів, яких звинувати у розкраданні, за те що не готував країну до війни, не випускали зброю, не навчали тро, не рили окопи, не мінували суходіл.. тобто за те що він не віддав наказ готувати краєну до війни ми, але поїхав у Ізюм він і є великий ліДОр?
Удалено администрацией...
Ответ дляrivara
В неті є цікаве інтерв´ю з ним : Луценко: Зеленський пішов на Банкову з абсолютним переконанням, що там десь є підвал, де Порошенко закрив народне щастя
Какая чушь, простите.
Это игры на публику. Неужели не поняли ещё?
Нам дали сладкую морковку. Народ хотел картинку- ему и дали. Как и сейчас кормят сладкой. И пост авторы тому подтверждение. Народ схавает и пороха на нуле, и Луцика и прочих фоточки.
Ответ дляEllillд
Какая чушь, простите.
Я так поняла, вы его не читали.. насчёт картинок- да, и картинки, и даже целые сериалы)
Ответ дляРеверанс
ІПСО?Міноборони збирається перейти на закупівлю якихось «раціонів». Тобто взагалі прибрати з контрактів ціну продуктів. Інформацію про ціни заберуть навіть з видаткових накладних на рівні військових частин.
Останнє Резніков робить, щоб через ці накладні 1) ми знову не засвітили корупційну маржу Міноборони 2) не дратувати цінами військових.
Нижче перелік ключових західних медіа, які висвітлювали цей корупційний скандал. Наступний скандал розійдеться ще ширше.
Отже, закупівлю Резніковим їжі для солдат за завищеними цінами висвітлили, зокрема: The Economist, The New York Times, The Guardian, Le Monde, AFP, The Independent, Reuters, POLITICO, Le Figaro, BBC, Süddeutsche Zeitung, Die Zeit і багато інших західних медіа.
Зачем вы это дали сюда? Я с 14 работала с тендерами. Там сажать надо через одного с конфискацией.
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
5 років що робив екс-президент? Хочаб один заводик з виробництва патронів побудував? «Дипломат і професійний політик» спромігся за 5 років тільки на «жму руку - обнімаю» та убивчі для України мінські угоди.
А що робив діючий? Дуже підготував країну до війни?
Ответ дляEllillд
Вы вообще понимаете систему государства? Или уже мое время пришло в бан, что снова мне флагом рашиским машете? Что ж вы за боты такие. Как не поём оды ему, так сразу в рашисты записывают. Тридцать серебрянников не жмут не кармане, когда продавали нас? Вы ж следующие пойдете после нас в расход то. И защитить мы вас не придём.
Щось вас порнесло.
Ви себе на ’ми’ величаєте, чи кого ви маєте на увазі?
І ні, я ні разу не бот.
Вас,до речі теж не записувала в рашисти. Просто раджу вам ретельніше слідкувати за тим, що несете в маси - дотримуватись інформаційної гігієни
І ні, я ні разу не бот.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
З вами немає про що говорити.. Бутусов - це головний редактов Цензора, це людина яка у 2021 році вашому найвеличнвшому ліДОру задала питання НЕЗРУЧНІ питання.. саме через такі рішення, про які говорить Бутусов на відео і є така величезна кількість жертв
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2023
Ренесанс! В кого Порошенко купив ПВО? В якої країни купив чи який завод продав ПВО приватній особі?
Ответ дляEllillд
Пишу, що хочу.
Де ви робили нікому не цікаво.
А от яйця по 170 гривень,охолоджена осетрина для фронту - то дуже цікаво
Підібʼємо проміжні підсумки першого публічного корупційного скандалу Міноборони. Першого, але вже очевидно, що не останнього. Проміжні - бо ця історія лише почалася.
Якби Резніков визнав проблему і одразу звільнив профільного заступника, скандал було би вичерпано. Натомість міністр продовжує захищати очевидну схему, розповідаючи про “технічну помилку” в ціні яєць.
Щоправда під тиском доказів (наприклад, втричі менших цін в аналогічних закупівлях ДПСУ) міністр таки визнав, що “технічних помилок” в цінах було значно більше (наприклад, в картоплі, капусті, буряку, курятині і т.д.).
Де ви робили нікому не цікаво.
Марченко,генерал,киборг
’Ну що шановні, настав час відповідей! Одна із них: чому під час, коли Держава у стані війни протягом 8 років, на момент наступу рашистів на наші землі, не забезпечила наших хлопців елементарним одягом і взуттям, не кажучи вже про захист, і вони зустрічали ворога без жодних засобів індивідуального захисту і просто помирали... за відсутністю бронежилетів і касок, нагадую! Де зараз цей п..... Труба, п.... прокурор Середа, та ах.... слідак ДБР Алексенко, який у залі суду назвав патріотично налаштованих громадян ’ушлёпками’, та тихо в..... слідак з економічних злочинів МВС Олег Моргун, який і прийняв від спецслужб рф замовлення на знищення реформ речового забезпечення Українського війська? На якому із найгарячіших напрямах спротиву військ, вони зараз відстоюють інтереси держави??? Чому ці потвори зараз спокійно живуть і дихають??? Рано чи пізно все стає на свої місця…’, – пише генерал Марченко
Ответ дляРеверанс
Це і є конструктив, а не оці всі: ’бубочка’, ’менеджер’, ’сивочолий’.. як вище пишуть
Ответ дляrivara
А почему вы не сажали? Если вы работали с тендерами и видели вопиющую несправедливость?
А вы сейчас попробуйте кого посадить) вон сказали что, когда высветили цены на яйца? Поинтересуйтесь. Кто уличил их- тот враг народа. И тогда так было. Только тогда это более аккуратно было и не так палевно.
Міністр оборони Резніков приховав ціни на харчування у контрактах Міністерства оборони. Це, мабуть, така протидія ’російським ІПСО’ у засобах масової інформації.
До речі, доказів того, що завищені ціни було виправлено, Резніков НЕ надав ані журналістам, ані депутатам.
Але і це ще не все. Знаєте, яким чином міністр оборони вирішив погасити цей і уникнути наступних скандалів? Тримайтеся.
Відомство Резнікова вирішило тупо сховати ціни на продукти харчування в усіх доступних контрактах! Я не жартую. Міноборони збирається перейти на закупівлю якихось «раціонів». Тобто взагалі прибрати з контрактів ціну продуктів. Інформацію про ціни заберуть навіть з видаткових накладних на рівні військових частин.
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляEllillд
Началось - дурак, сам дурак)))
Я с жеком так 4 года переписывалась)
Я им одно, а мне ответ вообще не по теме) не глупый юрист работал. Пока я не психонула уже после очередного бредового ответа.
Я с жеком так 4 года переписывалась)
Ваші пригоди з жеком мене дуже цікавлять .
Ответ дляРеверанс
Я завжди був найбільшим вашим лобістом, щоб ви отримували багато чого. Проте у підсумку ви отримали навіть більше, ніж я розраховував. Але розумію, що інших на Заході реально дратуєте, що ви просите, оскільки ви не розбудовували власні сучасні технології й не виробляли озброєння.
Наприклад, ваш Харківський танковий завод — один з кращих заводів у світі. Ваші конструктори взяли танк Т-72, у якого була дуже вразлива вежа, поставили на неї німецьку гармату, а місце для боєприпасів зробили ззаду за вежею. І зробили з нього відмінний танк, який ідеально підходить для вашої місцевості. На мою думку, він був би чудовим не тільки для вас, а, наприклад, для країн Балтії. Але ви його не почали виробляти, це був тільки прототип.
Ви б могли б робити бойові машини піхоти, причому набагато кращі за Bradley. У вас були для цього технології. Але ви цього теж не робили. Тому не звинувачуйте нас. Я вже мовчу про те, що ви не мобілізувалися й не готувалися, коли ще за шість місяців до вторгнення були очевидні всі ознаки майбутньої війни.
нажаль,їм це ні про що. думка про те,що у нас була можливіть уникнути війни,чи підготуватись,щоб не в такій страшній формі-то таких думок ,априорі,не виникає в голові. З чим пов’язано -хз., якесь масове отупіння... (((((((((((((((.
Ответ дляРеверанс
Пишу, що хочу.
Де ви робили нікому не цікаво.
Да он не первый) там ещё есть пару мелких и один очень приличный. Только не на часі.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2023
Ответ дляJave
Цензор - помийка. Це давно відомо
Не здивована, що там такий головний редактор, який бреше весь час. А коли ловлять на брехні, дуже лякається і бреше ще більше. Як тоді, з пострілами з гармат
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляЮся шопоголик
Він інкогніто був на нулі)
Чи ви гетьману не вірите?
Как принц Гарри