Feel good• 31 января 2023

Видели репортаж Луценка из-под Бахмута? Я аж прослезилась...

Вроде бы ничего экстремального.
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Все-таки, война проявила кто есть кто...

Ellillд• 31 января 2023
Ответ дляrivara
Зря, он там не ругает Зеленского. Если вас аж тошнит, припомните, может это от картинок и образов подсунутых прорашисткими СМИ?
Снова здорово.
Мне хватило его выступлений на гос каналах) тогда еще. когда беспредел творил и в глаза врал. или они тоже рашиские?
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А герої у нас які 🙈
Вот это дно
Ellillд• 31 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ваші пригоди з жеком мене дуже цікавлять .
Так это из этой же серии. Только на микроуровне.
rivara• 31 января 2023
Ответ дляEllillд
А вы сейчас попробуйте кого посадить) вон сказали что, когда высветили цены на яйца? Поинтересуйтесь. Кто уличил их- тот враг народа. И тогда так было. Только тогда это более аккуратно было и не так палевно.
То есть вы тихонько клепали те сами грязные тендера и ждали пока придет тот котигорошко который одним махом всех побъет? Не в вашей компетенции было сделать их более прозрачными? Не делать вообще? Подать петиции для усовершенствования законов? Прозрачность в тендерах в плане законов хоть когда то была за последние 10-15 лет? Только честно..хоть для себя
БогдаРуся• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Вдячна не тим, хто роками займав великі пости і нічого не змінив на краще, тому наша страна і стала такою слабкою.
А як може щось змінити одна людина? Без політичної волі?
Думаєте ви б змогли краще? Ага, зараз.....
А те що він зазнав репресій і йому навіть справу нормально не могли приписати, а якусь фігню придумали, багато про що говорить.
Еленнн• 31 января 2023
Ответ дляEllillд
Зачем вы это дали сюда? Я с 14 работала с тендерами. Там сажать надо через одного с конфискацией.
останні роки ж, звичайно ,краще?
Басина• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
Колишній головний розвідник Василь Бурба розповів Українській Правді, що агентура в оточенні Зеленського зірвала ще одну операцію розвідки - поставку дефіцитних клістронів до наших систем ППО. А також підтвердив те, що всі вже давно підозрювали: це була ніяка не контрабанда і не контрабандисти, це насправді наші розвідники викрадали клістрони у РФ.
Отак
От і я про це писала. Але людям смішно...
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляoksanav
Луценку респект. Реально чувак служить і нас захищає.
Я дуже сильно не фанат його як політика, але спасибі йому за те, що він робить сьогодні як воїн.
Ага
А не так , як оце
Приїхало перелякане під Бахмут і так бігом фоткалося, шо аж броніка з під пахви не дістало
Ellillд• 31 января 2023
Ответ дляrivara
Я клепала честно и разбирала систему. В договорняки не лезла. Потому мы были небольшие.
Гордая и честная, но бедная) меня коробило от этого дерьма, что вокруг. Потому я недолго в системе была. Но и сейчас просматривают истории компаний, объемы и цепочки. Там такооое! Куда там при моей работе. Я не спасатель народа, если народ слеп и глух.
какие петиции?)
Вы прикалываетесь? Возврат к вопросу- как работают петиции и для чего они созданы. Вы себе тоже ответьте честно.
rivara• 31 января 2023
Ответ дляEllillд
Снова здорово.
А в чем его самый страшный беспредел? Просто мало следила за его ’творчеством’
Басина• 31 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Навели після крадіжки? Рука шоколадного відчувається… 8 складів зірвано за каденцію
Ellillд• 31 января 2023
Ответ дляЕленнн
останні роки ж, звичайно ,краще?
Чаще и гуще. Да вы сами потрудитесь посмотреть что там. Там все в открытом доступе. Берёте гос закупку любую и смотрите. Кто выиграл, цена рынка, и историю победителя. Главное - ниточку найти и клубочек разматывается.
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
Марченко,генерал,киборг
’Ну що шановні, настав час відповідей! Одна із них: чому під час, коли Держава у стані війни протягом 8 років, на момент наступу рашистів на наші землі, не забезпечила наших хлопців елементарним одягом і взуттям, не кажучи вже про захист, і вони зустрічали ворога без жодних засобів індивідуального захисту і просто помирали... за відсутністю бронежилетів і касок, нагадую! Де зараз цей п..... Труба, п.... прокурор Середа, та ах.... слідак ДБР Алексенко, який у залі суду назвав патріотично налаштованих громадян ’ушлёпками’, та тихо в..... слідак з економічних злочинів МВС Олег Моргун, який і прийняв від спецслужб рф замовлення на знищення реформ речового забезпечення Українського війська? На якому із найгарячіших напрямах спротиву військ, вони зараз відстоюють інтереси держави??? Чому ці потвори зараз спокійно живуть і дихають??? Рано чи пізно все стає на свої місця…’, – пише генерал Марченко
Бабачку сливают уже
Ясно , что после всего, что он и его компашка натворили до и во время войны , уже никак не отмыть
Залужный будет президентом, вот увидите
Jave• 31 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Цензор - помийка. Це давно відомо
Не здивована, що там такий головний редактор, який бреше весь час. А коли ловлять на брехні, дуже лякається і бреше ще більше. Як тоді, з пострілами з гармат
До вашого відома, Демченко, якого Бутусов у 2021 році на цій пресконференції назвав зрадником та агентом Кремля, зараз звинувачується у зраді.. про клістрони для ппо писав Bihus також... тобто на цьому відео Бутусов говорить правду на відміну від вашого ліДОра..
І в мене до вас питання, от ви дивитесь це відео..Дивлячись на обличчя, на тон і манеру спілкування хто у вас викликає довіру.
Реверанс• 31 января 2023
Ответ дляFilomena
Реверанс, я розумію, що ви всих поблокували. Мене, мабуть, в темі, де був спір про оун і червону армію. Ну то таке…
Я рада, що Порошенко Києву купив пво, а от рідній Вінниці не купив)
Тай не до нього претензії. До нього вже майже все розікрали.
Зеленський ні для одного міста не купив.
Мелкіх денег не било...
Ellillд• 31 января 2023
Ответ дляInvictusgirl
Ага
А не так , як оце
Ох ты бог мой. А размера его не нашлось? От голода пухнет бедненький на солдатских харчах в окопах.
Стыд то какой. Бедные ребята в окопах.
rivara• 31 января 2023
Ответ дляEllillд
какие петиции?)
В 16-18 все сделки в плане тендеров стали более прозрачными? Ну все, вы не спаситель народа, я не спаситель народа, вся надежда на ЗСУ. И Луценко в том числе
Ellillд• 31 января 2023
Ответ дляrivara
Вытирание ног о Конституцию.
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляJave
Да, Бутусов всегда по делу и по фактам
А не как их карманные шестёрки, воду людям в глаза льют и на уши лапшу вешают.
Про войну он тоже говорил , что она будет
А ему орали - агент раши
A no name• 31 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
5 років що робив екс-президент? Хочаб один заводик з виробництва патронів побудував? «Дипломат і професійний політик» спромігся за 5 років тільки на «жму руку - обнімаю» та убивчі для України мінські угоди.
Ракетний комплекс Нептун, що потопив флагмана узького флоту ’мацкву’ пам´ятаєте? Так ось, його підбили двома ракетами, що розроблялися з 2014 по 2019 роки. У 2021 році не знайшлося потреби, щоб включити його на озброєння до наших збройних сил. Так і підбили ’мацкву’ зробленими Петром ракетами. Ви не хочете запитати чому ці Нептуни зупинили виробляти? Якби вони були у нас на озброєнні, то всі прилеглі до моря території раша не змогла кошмарити обстрілами. Нічого не хочете запитати у тих, хто зупинив їх розробку і масове виробництво? Не на часі?
Павлик Равлик• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Тобто поставив на собі хрест і вирішив не лікуваться і загинуть героєм?

І де ви такі беретесь?
Olya Rybka• 31 января 2023
Ответ дляA no name
Це було очікувано. Невже хтось справді думав, що США оголосять, що були зловживання?
А тепер наступне питання: невже хтось вірить, що все кришталево чесно?
А тепер співставте дві відповіді на ці питання і подумайте в яких випадках так буває. Насправді для пересічного українця це ДУЖЕ погана новина.
Ясно, Америка врет, ну не может быть, чтоб не украли!
Реверанс• 31 января 2023
Ответ дляInvictusgirl
Бабачку сливают уже
Залужный будет президентом, вот увидите
Була б дуже рада Залужному .Це реальна людина року і переможець
tashara777• 31 января 2023
Дівчатка, долучаємося до петиції
№22/177712-еп
Відновити декларування статків посадовців та депутатів

https://petition.president.gov.ua/petition/177712
Filomena• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
Мелкіх денег не било...
Не купив..
Сьогодні один фонд відписався, що пвошникам зимову форму передали. Потрібно ще авто. Я трохи шокована. Думала хоч у них більш-меньш нормально все. Ну добре авто, це вже друге. Але форма(
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляA no name
Та тут всегда попередники виноваты
Они видимо и разминировали проходы для рашни
Ну, только если попередники это ермак и ко
Еленнн• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
Мелкіх денег не било...
’krtmn:
Фанаты зеленского считают, что Запад не присылал аудиторов при прошлом президенте, потому что ничего тогда не давали. Наверное думают, что экономический рост и финансовая стабильность в 2016-2019 обеспечивались за счет налоговых отчислений 95 квартала.’
tasikkk• 31 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Хто її знає і Черновол теж невідомо де зникла.
Таня у Херсоні! Воює
Ellillд• 31 января 2023
Ответ дляrivara
Они и были открытыми. Просто мало кто хотел в это нырять. А у меня зуб был и есть на этот беспредел. Терпеть не могу спектаклей и разводов. А там была игра в карты крапленой колодой.
Я не спасатель. Но и я не люблю лжи. Когда одного ставят выше другого. Оба красавцы. А предыдущий тоже хорош был. Но он младенец на фоне этих двух. Я и при сбежавшим успела судиться с налоговой) с моей правдой и в их пользу. И про отжим бизнеса знаю не из СМИ. Но там как то было всё не так масштабно и простых не трогали. Грызлись в верхах.
Jave• 31 января 2023
Ответ дляInvictusgirl
Да, Бутусов всегда по делу и по фактам
А ему орали - агент раши
Так а зараз мама никитки-2 також непорозумінням називає..хоча могла б плгуглити що з Демченко зараз.. вона знає що таке Вагнер, і як погано що хоча б тоді 30 тварей тих не арештували, всі ж пам´ятають що зе визнав що повідомив про операцію лукашенко, це президенту білорашки, з якої зараз міг взлітають з ракетами які на нас летять.

Але їй легше ігнорувати факти і вірити в зелену соплю далі..