Вроде бы ничего экстремального.
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Все-таки, война проявила кто есть кто...
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Саме ЗСУ просто б воювали, вмирали, а Зеленський кожного дня звертався до громад країн, міст, університетів, що спонукало електорат нагадати своїй владі, що треба допомагати, інакше гріш ціна їх демократії.
Так вони і воюють і вмирають ,вони поранені,в полоні,безвісті пропавші 💦
Ответ дляfedoroff-93b5
новость скопировала свежак США не выявили воровство денег из гуманитарки и помощи
США не выявили признаков нецелевого использования выделенных в помощь Украине средств
31 января, 2023, 20:38 У Министерства финансов США нет никаких признаков злоупотребления выделенными для помощи Украине средствами США. Об этом сообщает Reuters со ссылкой на Министерство финансов США.
’У нас нет никаких признаков того, что средства США были использованы не по назначению в Украине’, - заявила представитель Министерства финансов Меган Аппер в ответ на запрос Reuters.
Она добавила, что в ведомстве приветствуют усилия украинских властей по сотрудничеству для обеспечения надлежащих гарантий того, что помощь США доходит до тех, кому она предназначена.
В Минфине подчеркнули, что продолжат тесно сотрудничать с украинскими властями, чтобы обеспечить надлежащие гарантии для предотвращения коррупции, а также с Всемирным банком в отслеживании выплат США, и с другими партнерами.
Читайте также: Представители США во время визита в Украину обсудили аудит американской помощи
Как известно, проверку использования американской помощи осуществляла соответствующая рабочая группа, состоящая из инспекторов Минобороны США, Государственного департамента США, Агентства США по международному развитию USAID (Office of Inspector General) и других.
За последние несколько недель в Украине произошло несколько громких скандалов, связанных с возможными коррупционными схемами, в частности, с закупкой генераторов и продуктов для тыловых воинских частей.
На фоне скандалов последовала волна увольнений. Пост лишились заместитель министра обороны Вячеслав Шаповалов, заместитель министра развития общин и территорий Вячеслав Негода, заместитель главы офиса президента Кирилл Тимошенко, а также ряд глав ОВА.
Читайте также: США открыли горячую линию, куда можно сообщать о фактах коррупции и других нарушениях в сфере военной помощи Украине
В США заявили, что ’приветствуют быстрые и решительные’ действия Зеленского в борьбе с коррупцией.
Так,да не так
Визначна подія в історії України. США приступили до впорядкування дій української влади, яка виявила свою неспроможність самостійно керувати ресурсами держави в умовах війни. Тепер витрати американських коштів офісом президента та урядом беруть під контроль спеціальні інституції США. На роботу нашої правоохорнної та судової системи США не покладаються, і створюють свою інспекцію, а враховуючи, що США фінансує в цілому увесь державний бюджет, то контролювати будуть майже все. І саме створення генеральної інспекції призвело до цілої низки кримінальних справ, відставок та звільнень серед Слуг народу. Це гарний сигнал, сподіваюсь, що американці створять і структуру по аналізу дій і по розробці оборонної стратегії, бо важко дивитись на цей безлад та хаос у владі, яка не спроможна визначити пріорітети оборонного планування, та створити дієві інструменти реалізації оборонної політики. Нам так само потрібен американський офіс, який би досліджував наші рішення у сфері оборони та допомогав ухваленню професійних рішень.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну той хай охорону теперішніх відправлять ,і Україну швидко звільнять.
Зеленський на передову їздить.
А синочка шоколадного заради піару і виграшу майбутніх виборів сидів в 200 км від фронту. Без того «учасник АТО» за ту бліду міль ніхто б і не проголосував.
Ответ дляA no name
Це було очікувано. Невже хтось справді думав, що США оголосять, що були зловживання?
А тепер наступне питання: невже хтось вірить, що все кришталево чесно?
А тепер співставте дві відповіді на ці питання і подумайте в яких випадках так буває. Насправді для пересічного українця це ДУЖЕ погана новина.
А які результати перевірки були б доброю новиною для українців по вашій логіці?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2023
Ответ дляJave
А пам´єтаєте фото як охоронці бубочки в березні екіаірованні до зубів, а я з Києва виїзжала 25.02 по Житомирській трассі і бачила що для танків шипи розтягували чоловіки в шкіряних куртках без жодного захисту.. і скільки таких їх там стояло..а як потім розповідали що перший місяць війни бронежилетів і касок не вистачало, зато в Києві бубочка з охоронцями екіпірованими до зубів фотосесії влаштовував..
А на заході Україні ви часом ТРО не бачили в той час? Саме в Тернополі і Ужгороді натівська форма була нужніше🤦🏻♀️
Rina_europa• 31 января 2023
Все они лишь играют на публику .
Вон вчера буквально, сосед охраняет объект стратегический, ночью холодно не отапливается здание.
Должны терпеть?
Пошел самостоятельно в военком, добровольно.
Приедет в феврале я ему спальник свой отдам, хоть укроется чем-то.
В него не влезет, он на мой рост рассчитан но как одеяло расстёгивается.
Ну и спрашивается, где деньги которые блестят, куда деваются, что закупают?..
Ничего не контролируется и не будет, короче(
Должны терпеть?
Ответ дляlekon-lekon
В мене немає іллюзій, щодо Зеленського, я не його фан. У такий важкий час повинен бути президент, питання легітимності, відсутності розбрату в нашій країні. Мене цікавить тільки момент користі доя країни, на початку війни він багато чого зробив і змисув світ відкрити очі.
Момент користі.
Татаров.
Олег Татаров, підозрюваний у справі по крадіжці квартир Нацгвардії, виступав публічно проти ’зовнішнього управління’ Україною. Цікаво, що він скаже зараз, і скільки він там ще буде займати посаду?
Кирило Тимошенко ,вкрав машину у військових,з гуманітарки Дженерал Моторс
Татаров.
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Зеленський на передову їздить.
Йой ,жінко ,вам самій не набридло?
Вже немає шоколадного,до влади прийшли чесні -пречесні 🤮. Їжте ! Не обляпайтеся!
lekon-lekon• 31 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Кожний виконує свої обов´язки: ЗСУ захищає, президент офіційно звертається за допомогою до інших держав. Чи легше нам було б якби президент був ліквідований ? Ні! То до чого про бронежилети і охорону робить вкиди? Ці 20 жилетів і касок зробили погоду у ТРО чи ЗСУ?
Ответ дляTekila_
Он не в грязном окопе, в чистой казарме и имеют всё, что надо и чего не хватает другим бригадам.
Инвестиция в будущую политическую каръеру. Кино снимает. Хорошо бы послушать мнение настоящих военных на нуле о нём как он воюет.
Кино он начал снимать только сейчас.
Да, все онкобольные прям рвутся на фронт...
Ответ дляJave
Найголовніша
ви колись змінете цю рабську риторику? Він такий же громадянин як всі, а те що він натворив за три роки своєї безалаберної політики ми будемо відчувати ще довго... ваш бубочка недалекий, нерозумний актор з роздутим его... і Україна поплатилась жорстоко за його нічим не обгронтовані амбіції ...ось що ваш бубочка..
#Путіннівіноват #каквсігда
lekon-lekon• 31 января 2023
Ответ дляalla1985m
Ну не ожидала услышать от Луценка ’Орки.... орки’... Хотя орки - это другое, это мистические вымешленные персонажи романов Гарри Поттера. У нападников есть точно национальность, имя.. но это НЕ орки!
Не Гарі Потера, а Толкієна. Персонажі та сюжет був навіяний Першою світовою війною, жахи якої створили це фентезі.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2023
Ответ дляnataeva2010
у вас порушені причинно-наслідкові зв’язки?
Скоріше в вас. Мені місцеві мешканці розповідали, скільки машин виїхало перед вибухами в Ічні.
Ответ дляlekon-lekon
Дуже смішно.
Саме героїчний спротив народу України,показав світу хто такі українці.І світ змінив своє ставлення і допомогає.
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Та які вкиди? Людина написала правду, що знову не так? Чи не на часі?
nataeva2010• 31 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
а до чого тут справа Чорновол зі стугнами? а про п’яту колону в оборонці вам місцеві жителі нічого не розповідали?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Тут розгул ппприхильників… а ви їм такі новини друкуєте..