годовасик• 31 января 2023
Сорт вкусной тыквы
Подскажите сорт вкусной и не большого размера тыквы.
годовасик
• 31 января 2023
Ответ дляСоседушка
Батернат. Она на грушу похожа, самая сладкая и семечек не много.
Такую садила, действительно вкусная.
Мені самий смачний сорт банан
На вигляд і по формі як кабачок, колір блідий, трохи рожевий
Смачнішого і кращого по консистенції в готовому вигляді я не їла
Виходить справді пюре, без волокон, без неприємних присмаків чи запахів
Те що в маркетах продається я їсти не можу,хоча гарбуз дуже люблю
годовасик
• 31 января 2023
Ответ дляМатусік
Мені самий смачний сорт банан
В цьому році його посадила, повиростали такі гіганти, що ми в шоці були. Їх просто зрушити не можна було. Одного розрізали, сусідам пороздавали. Другий розрізали зварили кашу, що залишилося в морозилку засунула. Довго не було світла, морозилка розмерзлася - гарбуза викинула.
То тепер шукаю такий гарбуз, щоб на пару раз з´їсти))
годовасик
• 31 января 2023
Ответ дляМатусік
Мені самий смачний сорт банан
Каша з нього дуже смачна виходить - це факт))
неДоЖиру• 31 января 2023
Ответ дляМатусік
Мені самий смачний сорт банан
Так банан !
Виріс великий і його можна зі сметаною та сіллю , не має такого вираженого смаку гарбуза
Ответ длягодовасик
В нас різні були, насіння вже давнє, думала перевелося, тому і великі і малі
Теж хотілось би середні плоди щоб були
Може є різновиди з меншими плодами і хтось порадить сорт
Бо оті гітари і тд мені не підходять, хоча більше мякоті,зручніше і тд, але ж я їх не їм
Теж хотілось би середні плоди щоб були
Ответ дляМатусік
Мені самий смачний сорт банан
Банан смачнєйший, ще й тонкошкурий
Ответ дляМатусік
Теж хотілось би середні плоди щоб були
З батернатів є невеличкі сорти
Губка Боб• 31 января 2023
Хокайдо. Печу шматочками в духовці, шкірка стає м´якою після цього.
Кашу та пюре не люблю
годовасик
• 31 января 2023
Ответ дляГубка Боб
Кашу та пюре не люблю
Ну от мабуть на ньому і спинюся. Почитала в інтернеті - наче не погані відгуки.
Карамелька• 31 января 2023
Гарбуз сорту французкий мускат.раджу брати професійне насіння ліцензоване насіння