Неваляшкина• 31 января 2023

Порадьте початкову школу Софіївська Борщагівка

Плануємо повертатись додому в Софіївську Борщагівку, малому на осінь йти в перший клас. Постало питання вибору школи. По приписці нас приймуть тільки в сільську, та що біля сільради. Про неї чула тільки, що вона переповнена. Одних перших класів боло по П чи Н літери. Але про умови і якість освіти знаю мало. На рейтинги по ЗНО, олімпіадам і тд орієнтуватись нема смислу, бо зараз головне вчитель молодших класів. Що можете сказати? У кого цього року там діти закінчують 4 клас, чи можете порадити своїх вчителів чи навпаки, до кого краще не вести?
Як там з групою подовженого дня, гуртками? Яка зараз система навчання в 1-му класі - оффлайн чи онлайн? В яку зміну навчання?

Хто живе в Соф Борщагівці та возить дітей в школи Києва, що можете порадити? Куди і як ви потрапили? Скільки часу на дорогу витрачаєте (якщо навчання оффлайн)?

ДО речі, всі відгуки про переповнені класи в навколишніх школах в основному з "довоєнних" часів. Чи змінилась якась ситуація з війною?
Бавовна• 31 января 2023
Ця школа про яку ви говорите єдина державна в СБ
Є ще приватні
Конфиденциальность• 31 января 2023
Н? Яка ж це будівля школи за розмірами?
Як_наготую...• 31 января 2023
Воду детей в школу в Киев, школа рядом с моей работой, и это очень удобно. До войны в классе было 26 человек, сейчас -18.
Як_наготую...• 31 января 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Н? Яка ж це будівля школи за розмірами?
4 года назад,когда мой ребенок должен был идти в1 класс, там набрали 11 первых классов,часть из которых должна была учиться во вторую смену. Поэтому мы выбрали киевскую школу
Невидимка• 31 января 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Н? Яка ж це будівля школи за розмірами?
Навчання в 2 зміни.
Незважаючи на це, класи переповнені. 40+ учнів за списком.
Конфиденциальность• 31 января 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ну так 11 це не Н
Конфиденциальность• 31 января 2023
Ответ дляНевидимка
Навчання в 2 зміни.
Ну окрім початкової ще і середня та старша школа. Тому цікаво було,яка будівля
автор Неваляшкина • 31 января 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну так 11 це не Н
Зайшла на сайт школи, тут справді фото 1-Н, 1-П... можете перевірити ))
https://sofprimary-school.blogspot.com/
Конфиденциальность• 31 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
https://sofprimary-school.blogspot.com/
Я що вам не вірю? Я запитала про будівлю.
А мені про все розказують тільки не не про це
Просто красавица• 31 января 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Не сильно вона і велика....

Ми також думаємо про зміну школи. До війни працювала в Києві. А зараз не бачу сенсу возити дитину 2 години зранку і ввечері по цим заторам ( вже не працюю). Також шукаємо альтернативу, але точно ні в якому разі не Соф, Борщ школа
автор Неваляшкина • 31 января 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну будівлю я саму не бачила, але знаю, що корпус новий добудували нещодавно.
Невидимка• 31 января 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Просто повірте.
У мене дитина навчається в цій школі.

3 роки тому здано в експлуатацію новий корпус школи. Але це не рятує ситуацію. Новобудови в СБ ростуть, як гриби. Державна школа одна.

Школа переповнена. 2500 дітей минулого навчального року. І з кожним роком дітей стає більше.
автор Неваляшкина • 31 января 2023
Ответ дляПросто красавица
Не сильно вона і велика....

А які варіанти розглядаєте? Я ще думала ліцей еко 198 чи якось так, біля швидкісного трамваю, але так не хочеться з цими пробками їздити. Ми вже в садочок туди возили, не хочеться знов так само.
Може Вишневе? Але почитала відгуки про школи, то там теж і переповнені, і якість освіти так собі. Але знову ж таки, там в основному відгуки про старші класи, а нам це не дуже важливо. Нам би щоб вчитель молодших класів толковий попався.
Конфиденциальность• 31 января 2023
Ответ дляНевидимка
Просто повірте.
У мене дитина навчається в цій школі.

Якщо вам стане легше, то я вірю.
Але і сумнівів у мене до цього не було, жодних
Просто красавица• 31 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
Я поки що не дізнавалась за школи, але сьогодні почитала, що вже почався набір в деяких.

Томц завтра вже буду дцмати куди їхати...

Але це точно не буде в сторону Києва - виїзд постійно стоїть, навіть зараз, буду дивитися щось в іншу сторону від міста
автор Неваляшкина • 31 января 2023
Ответ дляНевидимка
Просто повірте.
У мене дитина навчається в цій школі.

А в якому у Вас класі дитина? Про вчителів молодших класів щось сказати можете? кого радите чи навпаки?
автор Неваляшкина • 31 января 2023
Ответ дляПросто красавица

От і я розумію, що скоро вже набір почнеться, треба щось вирішувати, а у нас нуль варіантів.
Якщо щось толкове знайдете, напишіть )))
Точный сантиметр• 31 января 2023
Моя дитина навчається в класі з буквою О цієї школи. Діток ходить вдвічі менше ніж до війни, оффлайн навчання 2-3 рази на тиждень. Друга зміна в початковій школі. Школа в гарному стані, в принципі всім довольні.
Просто красавица• 31 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
Звісно)

Я знаю, що непогана школа / ліцей на Петропавлівській Борщ, але це ще ж треба за прописки дізнаватися...

А платні школи раза нажаль - не витягнемо
Невидимка• 31 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
7 кл.

Вчителів початкової школи дуже багато (4 паралелі по +/-15 класів). Знаю не всіх.
Але в будь-якому разі для початкової школи раджу обирати не школу, а вчителя.

Середню школу взагалі не рекомендую. Бардак що в організаційному процесі, що в навчальному. Наприклад, на початку навчального року розклад можуть змінювати 5-6 разів. +багато інших нюансів, довго писати.
Працювала в школі в іншому місті, є з чим порівняти.
Невидимка• 31 января 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Якщо вам стане легше, то я вірю.
Зрозуміло)
Не перебільшуйте, будь ласка)
автор Неваляшкина • 01 февраля 2023
Ответ дляТочный сантиметр
О, дякую за відповідь.
А друга зміна о якій годині починається/закінчується? Чи є ’продльонка’?

Ще цікаво почути про навчальну програму. Я в цій темі не розбираюсь, але з того, що погуглила, я так розумію, є декілька: НУШ це ніби як базова (стандартна), а ще експеремантальні Росток, Інтелект...
Чи є в нашій сільській школі програма на вибір, чи все НУШ?
Які відгуки взагалі по цих програмах?
Точный сантиметр• 08 февраля 2023
Ответ дляНеваляшкина
О, дякую за відповідь.

Які відгуки взагалі по цих програмах?
Друга зміна о 12.40. закінчується десь о п´ятій . Далі в мого гурток. Їх багато в школі і музична школа і театральне і футбол і баскетбол.карате ще є. Різне на ваш смак. Ціни доступні . Є безкоштовна їдальня . Є шкільні автобуси.
Точный сантиметр• 08 февраля 2023
Ответ дляНеваляшкина
О, дякую за відповідь.

Які відгуки взагалі по цих програмах?
Є інтелект точно, але чи воно добре я не впевнена. В мене хлопець йшов в школу підготовленим, добре читав і рахував. Перший клас було геть легко потім все важче і важче. Зараз програму нуш легкою не вважаю . В школу проте не біжить , а летить.