Ищу-брожу• 31 января 2023

Відгук на аліекспрес

Читаю відгуки на олівець і потрапила на таке) супер - Підняв настрій на ніч 🤗💪🇺🇦
Дерево береза• 31 января 2023
Ой класс
Ms. Похвала• 31 января 2023

Тоже попадались русне п////да, Слава Украине и подобніе, но тут оригинально)
Липка-прилипка• 31 января 2023
Класно написано. 80 кацапів точно прочитали) Я тепер обожнюю читати відгуки на аліку, особливо під товарами з освітлення))
Фрикаделька• 31 января 2023
Это шедевр
Парасюха• 31 января 2023
Я теж відгук залишила: ’товар хороший, русні п..а, Слава Україні)’
Там багато подібних.
ХуАнита• 31 января 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Ия, тоже недавно залипла))
Послушная• 31 января 2023
Бачила це відгук, але під іншим товаром на алі, теж лайк поставила, сама подібні теж пишу відгуки, хай суки читають
Mede• 01 февраля 2023
Гарний відгук. Треба й собі щось таке написати