Ищу-брожу• 31 января 2023
Відгук на аліекспрес
Читаю відгуки на олівець і потрапила на таке) супер - Підняв настрій на ніч 🤗💪🇺🇦
Ms. Похвала• 31 января 2023
Тоже попадались русне п////да, Слава Украине и подобніе, но тут оригинально)
Липка-прилипка• 31 января 2023
Класно написано. 80 кацапів точно прочитали) Я тепер обожнюю читати відгуки на аліку, особливо під товарами з освітлення))
Парасюха• 31 января 2023
Я теж відгук залишила: ’товар хороший, русні п..а, Слава Україні)’
Там багато подібних.
ХуАнита• 31 января 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Ия, тоже недавно залипла))
Послушная• 31 января 2023
Бачила це відгук, але під іншим товаром на алі, теж лайк поставила, сама подібні теж пишу відгуки, хай суки читають