Кидстаффовка• Изменено 31 января 2023

Що краще для вас випити чи закурити?

Я не палю, але вчора ввечері так захотілося закурити, що ледве стримана себе купити цигарки, ну курити я пробувала, іноді курила, коли була в компанії, але це було чисто так під настрій, вечір покурила і забула, і от кажу, чоловіку, що хочу покурити, ну він так косо глянув на мене, наче я наркотики зібралася приймати, а потім каже, краще давай бухнемо, а я кажу ні, не люблю і не хочу.
Я хочу закурити якусь цигарку, але щоб там буа якісний табак, ну і цигарки були легкі , для дам.
жижифреймут• 31 января 2023
Пью почти каждый день. Не курю , только иногда сигары на отдыхе

Свисток ля-минор• 31 января 2023
Справа в тім,що закурити мені хочеться виключно тоді коли я вже трошки прибухнула )
бибизяна• 31 января 2023
Випити. Куріння викликає більшу залежність
Бубль Гум)• 31 января 2023
не пью, но курю
автор Кидстаффовка • 31 января 2023
А захотілося закурити мені після того як я побачила в парку жінку молоду яка так смачно курила і запивала кавою.
Форточка• 31 января 2023
Ответ дляБубль Гум)
не пью, но курю
Аналогично
Домашка• 31 января 2023
Краще бухну.
Не жена• 31 января 2023
Палити ніколи не хочеться, тому що 10 років радила і кинула, майже 12років не палю.
Бухнути люблю, п´ятниця і субота по 2 коктейлі
автор Кидстаффовка • 31 января 2023
А я все таки куплю цигарки і покурю.
Скільки зараз цигарки коштують ?
Хто в курсі?

автор Кидстаффовка • 31 января 2023
А такі цигарки, які пахнуть шоколадом, де їх купити можна?
Брююнетка• 31 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
В табачном киоске
Тримаю свічку• 31 января 2023
Я не палю , раніше було діло , ще в інституті, але деякі так смачно палять, що мені аж самій хочеться, но це до першої затяжки, тому просто любуюсь, як деякі саме смачно палять..
Админко• 31 января 2023
Я пью, но не курю) Мне лучше выпить, чем покурить
Турбовыбулькиватель• 31 января 2023
Автор, краще не балуйтесь бо добалуєтесь, особливо якщо сила волі погана
Краще, якщо випили - покурили тай забули
Бо знаю що це таке
Зараз на айкосі
Оябунчик• 31 января 2023
Люблю 2 в 1.
Mede• 01 февраля 2023
Випити, бо я не курю і ніколи цього не робила
автор Кидстаффовка • 01 февраля 2023
Ответ дляТурбовыбулькиватель
Бо знаю що це таке
Зараз на айкосі
Добре, спробую втриматися.
Elani• 01 февраля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Добре, спробую втриматися.
купите вейп
как-то он не так воняет как сигареты и парить приятно)