Леди_в_ночи• 31 января 2023
Посоветуйте город в Киевской области, куда переехать на пмж из оккупированной?
Мы из разрушенного города Луганской области.Задумались над переездом.Хотим в Киевскую область .В Киеве были,больше нигде не были в Киевской области.Посоветуйте свой городок или отговорите.Киев люблю,но для меня он слишком большой и шумный.Да и жильё там не осилим.Хотим не очень далеко от столицы ,но подальше от границ с больным соседям.
Люблю_смаколики• 31 января 2023
Ответ дляМороженная курица
Шо за слово таке? Типу ’хлопок’?
Думаю , краще називати речі своїми іменами.
Типу прильоти.
Мороженная курица• 31 января 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А де зі світлом все норм? Чи там де нас немає?
Ну точно не там, де я є
(6 світла, 3 води без жодних графіків)
Апофиозная• 31 января 2023
если бы я сейчас себе выбирала место жительства где более менее спокойно в Киевской обл, то это украинка, обухов, борисполь, еще подальше Белая Церковь.
Люблю_смаколики• 31 января 2023
Ответ дляМороженная курица
Ну точно не там, де я є
(6 світла, 3 води без жодних графіків)
Не так і погано. Як згадаю 5 годин на тиждень, то те що зараз цілком ок.
Мороженная курица• 31 января 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це жесть
Мадам Подлинник• 31 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я тут живу. Мені все подобаєтбся.
Ліс дві річкі, все як говорять в ’пешей доступності’. Набережна.
А ось не подобається тількі те що почали скрізь мафи наставляти.
Ви з Будівельників, чи чому вас відсутність світла не бентежить?
До мінусів додам ще роботу ОМС, служба у справах дітей/виконком/жкг, усюди проблемні працівники
Люблю_смаколики• 31 января 2023
Ответ дляМороженная курица
Це жесть
Я себе 2 місяці в дзеркало не бачила.
Грибной_Дождик• 31 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я тут живу. Мені все подобаєтбся.
Згодна з вами, що це гарне місце, була декілька разів в мирний час. Але особисто мене трохи насторожує промзона, особливо зараз. Помітила, що стараюсь по-менше десь поряд з промкою перебувати.
Мадам Подлинник• 31 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Це не найгірше насправді, я бачу плюс у наявності роботи, не обов’язково на Київ їхати.
Ну буває, так, але зараз усюди небезпека, навіть там де нічого «цікавого» немає.
Грибной_Дождик• 31 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Та отож, майже всюди є щось цікавн. Сама такі труби зовсім поряд бачу, обходжу стороною ті краї.
Мороженная курица• 01 февраля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я себе 2 місяці в дзеркало не бачила.
А скільки всього за цим, окрім дзеркала..
Королева Сарказма• 01 февраля 2023
Зараз дуже тяжко вибрати місто переселенцям , так як неспокійно зараз ніде , а особливо київська обл, мабуть тільки західна трошки спокійніше.
Якщо по оренді більш менш дешевше Біла Церква, Васильків, Обухів...
Тяжко навіть і відповісти , зараз час складний, бідні люди😔
Капуста Маша• 01 февраля 2023
Авторе, може краще Вінницька область? Є багато приємних містечок в області окрім самої Вінниці з доступною ціною, природа неймовірно красива, менше людей, спокійніше на вулицях. За роботу не підкажу, бо ми в селі в Вінницькій були в евакуації, але трохи поїздили по області, яка ж вона неймовірно красива.
Капуста Маша• 01 февраля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
У Василькові можуть бути нюанси. Знову ж таки, люди вже постраждали від агресії, шукають де менший потенційний ризик...
Проработник• 01 февраля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Например?Где именно в пригороде?Киев не рассматриваем,потому что жилье там себе точно никогда не купим((
В передмісті не набагато дешевше, ціни наздоганяють київські.
Инста_Богиня• 01 февраля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А что с Вишневвм не так?Расскажите,пожалуйста.
Живу в Вишневом. В поликлиниках нет узких специалистов, те которые есть, вообщем так себе...если не сопли, а что серьёзнее, то все-равно ехать в Киев.Или Боярка, что тоже не фонтан... Или частные клиники, рентгены, лаборатории, то тоже недешево. Детские сады переполнены. Школы честно на сегодняшний день ни одну не могу посоветовать, все одинаково паршивые. Местная больница стационар то еще заведение...Если работаешь в Киеве, то проезд тоже около 100 грн в день ( маршрутка до Киева 35 плюс транспорт по Киеву) Живу в Вишневом почти 40 лет так что выводы сделаны не за год. Сами рассматриваем продать квартиру и переехать в Киев.
Басноплетка• 01 февраля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Можно подробнее)?Похвалите Украинку.Чем именно вам нравится она?
Уже филиал Донецка простите.
Лес, Стугна, Днепр.
Тихо и спокойно.
Лес, Стугна, Днепр.
Тихо и спокойно.
Леди_в_ночи
• 01 февраля 2023
Ответ дляБасноплетка
Уже филиал Донецка простите.
Лес, Стугна, Днепр.
Тихо и спокойно.
Лес, Стугна, Днепр.
Тихо и спокойно.
Почему филиал Донецка?Много переселенцев оттуда?
Басноплетка• 01 февраля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Еще в 14 многие приехали, осели.
Не хочу никого обидеть, но есть не очень адекватные переселенцы.
А городок тихий, спокойный. Все в нем есть, кроме кино.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 февраля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Коли 4 через 4, вже не бентежить.
Ми не єдине місто яке вимикають.
2 через 6 пережили. А тут 4 на 4 Можна пережити. Якщо що я на Київській і все на єлектриці.
Ми не єдине місто яке вимикають.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 февраля 2023
А так кожному своє, не можна всім все подрбатися. І що подобається одному, іншому ні.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 февраля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Але завдяки цим трубам, в місті тепло і дешеве опалення.
Люблю_смаколики• 01 февраля 2023
Ответ дляМороженная курица
Не має нічого страшнішого смерті і каліцтв людей і дітей. Все інше, то дрібниці. Навіть зруйноване житло можна відновити, а життя не можливо повернути. Тому нам би ще стонати.
Мороженная курица• 01 февраля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Знаєте, я не згодна.
Коли якась потвора приходить і руйнує моє життя, більше, менше, це не є дрібниця.
Люблю_смаколики• 01 февраля 2023
Ответ дляМороженная курица
Знаєте, я не згодна.
Це ваше право бути не згодною.