Работать надо• 01 февраля 2023
Акрилові фарби 2мл
Підскажіть будь ласка чи можна десь придбати поштучно акрилові фарби найменшого розміру(як для картин по номерах)
Работать надо
• 01 февраля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
фото
Як оці, тільки щоб колір був окремо! Потрібно закупити по 10 маленьких баночок жовтого та синього кольору для виготовлення магнітів!
МЧСница• 01 февраля 2023
у вас мастер-класс какой-то? купите больший объем краски, удобней всего в тубе, и маленькие баночки, так проще будет.
Работать надо
• 01 февраля 2023
Ответ дляМЧСница
це на продаж, тому хотілося щоб в упаковці вже була форма для магніту, пензлик, і вже фарби двох кольорів щоб розмалювати. тому шукаю і поки без результатів
МЧСница• 01 февраля 2023
Ответ дляРаботать надо
я не знаю поштучно по 2 мл, ни разу не видела. Действительно проще разлить в одинаковую мелкую тару, таких баночек валом.