Я_з_Франека• 01 февраля 2023

Підручник є профільний і академічний,яка різниця?

Потрібно купити звичайний підручник з математики 10 клас,написано на одних академічний рівень,на інших профільний.Це як?
Плету интриги• 01 февраля 2023
Ви купляєте не по рекомендації вчителя?
У нас на підручниках навіть для 7х класів написано поглиблене вивчення чи без цієї приписки, значить непоглибленп
автор Я_з_Франека • 01 февраля 2023
Ответ дляПлету интриги
Ви купляєте не по рекомендації вчителя?
так,для репетиторства
ir.zhuck• 01 февраля 2023
Це ви хочете бути репетитором?
Пирожкиня• 01 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
так,для репетиторства
Так вчителя і спитайте.
Мерзляк, Полонський, Якір?
Плету интриги• 01 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
так,для репетиторства
Орієнтуйтеся на підручник, за яким вчиться дитина, вони є в ел.вигляді.
Veselka_• 01 февраля 2023
Профільний - це поглиблене вивчення за окремою програмою, академічний = стандарт, за основною програмою. Правильно пишуть - треба знати автора, і у вашому випадку, академічний потрібний (’звичайний’).
Плету интриги• 01 февраля 2023
Якщо не хочете прив´язуватися до школи, то я фанат Мерзляка. У нього є два варіанти - поглиблене вивчення і без поглибленого.
ir.zhuck• 01 февраля 2023
Ответ дляVeselka_
Ні!
Є стандарт, є академічний, є профільний ))))
Пирожкиня• 01 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
Ні!
Якщо йдеться про Мерзляка, то варіантів точно два, а не три.
Але автор не відповідає.
Плету интриги• 01 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
Ні!
А де це написано? На моїх підручниках просто ’з поглибленим вивченням написано’.
ir.zhuck• 01 февраля 2023
Ответ дляПирожкиня
Але автор не відповідає.
Так автор не завжди випускає всі рівні.
ir.zhuck• 01 февраля 2023
Ответ дляПлету интриги
Не хочу писати, бо якщо автор хоче займатись репетиторством, то хай підніме методичну літературу.
І це все тільки для 10і11 класів
Парасюха• 01 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
І це все тільки для 10і11 класів
При чому тут репетиторство?! Я не автор, але теж купую дітям багато підручників, щоб розібратися. До школи вже 3 роки не ходимо, дистанційка.
Мерзляк - найгірший підручник, взагалі нічого не зрозуміло.
Мені подобається Істер. Коротко і ясно. До 9 класу користувались стандарт. Для 10 - для поглибленого вивчення.
Плету интриги• 01 февраля 2023
Ответ дляПарасюха
Істер на порядок нижче рівень завдань. Топ фізмати по Мерзляку вчаться.