Вся такая растыкая• 01 февраля 2023
Контент у ютуб українською мовою. Можна заробити щось?
Будуть дивитись?
Бандитка Сью• 01 февраля 2023
Якщо цікаво, то чому б і ні. На цю тему вже багато матеріалу є, спочатку поки тугіше, запити більше на російській, але якщо на перспективу то зараз саме час
На привозе• 01 февраля 2023
Щось можна, але багато АЛЕ: тема, актуальність, професійність, ваша харизма, ваша цінність і цінність контенту що ви даєте.
Плаття-терапія• 01 февраля 2023
Можна, але щоб щось заробити ви мусите працювати довго і кожен день
кажу це як блогер у якого 400 000 підписиків
Але якщо мета заробляти з самого початку то у вас нічого не вийде
Вся такая растыкая
• 01 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Чому?
Плаття-терапія• 01 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Чому?
Тому що ви думаєте про гроші, а не саму ідею створення каналу. Це не телебачення де людей дурять, ютюб глядачі інші, вони вас бачать наскрізь і на три кроки вперед
Плаття-терапія• 01 февраля 2023
Ви готові два роки кожен день сворювати якісний контент? Готові витрачати кошти на камери, освітлення та звук?
У вас заробити 50 доларів вийде аж через 2 роки створення контенту
Вся такая растыкая
• 01 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
А скільки ви заробляєте? Це мабуть ваш основний дохід?
Плаття-терапія• 01 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Ні не основний, я написала вам вище - мій успіх в тому що я не зациклена на грошах.
Ви ставите не доречні питання, скільки вам років?
Вам треба багато чого усвідомити))))
Как нефиг делать• 01 февраля 2023
Потрібно зацікавлювати підписників, спочатку буде трохи складно, а потім вже легше. Головне початок.
Смячиком• 01 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Вам треба багато чого усвідомити))))
Скажите, пожалуйста, сколько Вы зарабатываете на канале?
Плиз 🙏🙏🙏🙏
Плаття-терапія• 01 февраля 2023
Ответ дляСмячиком
Плиз 🙏🙏🙏🙏
Дівчатка відкриваєте канал і все дізнаєтесь самостійно)))
Не рахуйте чужі гроші - рахуйте тільки свої
Смячиком• 01 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Честно, не рахую чужі гроші, не в том дело.
Просто совсем не понятно и нормально нигде не объясняется как и сколько можно зарабатывать.
А тут есть возможность спросить у человека на его примере.
Плаття-терапія• 01 февраля 2023
Ответ дляСмячиком
Вам написала вище скільки ви зможете отримати через 2 роки.
Найтяжче набрати першу тисячу підписників, тим паче зараз коли ютюб перенасичений.
Все залежить від вашої унікальності - якщо ви не унікальні, не зможете нічого заробити зовсім. Якщо ви не цікаві - знову нічого. Немає харизми - нічого і т.д
Це потрібно як основа для старту, початку.
Потрібна впертість і багато працювати, щоденно.
А поім вкладати в канал більше ніж заробляєте, бо чим більше аудиторія тим краще має бути якість. Якість відео, звуку. Має бути якість всього що ви робите - немає якості, немає аудиторії = немає грошей які ви так хочете заробити.
Реклама це ваша аудиторія, сам по собі блогер не цікавий рекламодавцям, чим більша аудиорія тим більше реклами = більше грошей які ви так хочете заробити.
Я і так достатньо сказала, ви отримали від мене знання і поради безкоштовно)))
Смячиком• 01 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Дякую Вам!
Успіху! Зайшла на Ваш канал - Ви щира та безпосередня і харизматична.
Плаття-терапія• 01 февраля 2023
Ответ дляСмячиком
Дякую Вам!
Дякую!
Ніколи не брешіть своїм глядачам, вам вони цього не пробачать
Беріть телефон і знімайте - створюйте канали, наповнюйте ютюб українським контентом.
Ms. Iphone• 01 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Дякую!
А ви ще шиєте плаття на замовлення?
Плаття-терапія• 02 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
А ви ще шиєте плаття на замовлення?
ніколи не шила на замовлення, в мене не ательє. Я дизайнер - продаю готові авторські вироби