Marine_29• 02 февраля 2023

А Ви вірите, що зараз активно роздають повістки?

Бо, на роботі є знайома, яка говорить, що дуже багато роздають, саме останні 2 неділі. По квартирам носять, по трц. Київ.
KateFrosty• 02 февраля 2023
Вірю.
dulenok• 02 февраля 2023
вы только сегодня очнулись?
Moon shine• 02 февраля 2023
Бачу.а не тільки вірю
автор Marine_29 • 02 февраля 2023
Ответ дляdulenok
вы только сегодня очнулись?
Ні, раніше такої активності не було наче. Я про Київ говорю. Про другі міста не знаю.
Елена1265• 02 февраля 2023
Конечно. Я даже вижу
кенгуруша• 02 февраля 2023
Да, вижу это.
автор Marine_29 • 02 февраля 2023
Ответ дляMoon shine
Бачу.а не тільки вірю
Ось і вона каже, що бачить. Я один раз бачила біля метро. Але подумала, що показалось мені, з папкою стояли
Manesik.ua• 02 февраля 2023
Я вірю бо бачила своїми очима
По домам - адресно, так носять багатьом
Це законно.
На деяких блокпостах бувають випадки зо виписують, це вже під питанням
Але по Києву кажуть что майже немає випадків щоб людину на вулиці зупинили та виписали 🤷‍♀️
Матильдa• 02 февраля 2023
Сколько езжу по Киеву - ни разу нигде не видела на улице или в ТЦ
Про адресные повестки слышу.
А в каналах «повесточных» прямо противоположная инфа - одни пишут гребут отовсюду, во всех ТЦ, метро и переходах раздают. В других доказывают, что только адресные сейчас носят и на БП могут выписать.
Хз где правда
lisenok_8282• 02 февраля 2023
тю. Черкассы. в пятницу сама лично видела. приехал автобус к супермаркету, вышли военные, к ним подьехал наряд полицеских человек 6 (с автоматами) и перекрыли выход с магазина. писали всем мужчинам. и так каждый день у нас в городе. в ЦНАПе, в магазинах, организациях - везде ходят. про улицы я вообще молчу.
ShalenaBdgilka• 02 февраля 2023
Давно активно раздают. Дяде вручили недавно на работе
Manesik.ua• 02 февраля 2023
Ответ дляMarine_29
Ну вони просто стояли чи прям виписували?
У цьому різниця.
Я підписалась на один тг канал не встигаю сміятись, як там люди фоткають військових , типу двоє з папкою зайшли в мак😅
Наче вони не мають права кави попити чи щось таке))
автор Marine_29 • 02 февраля 2023
Ответ дляManesik.ua
Я вірю бо бачила своїми очима
По домам - адресно, так носять багатьом
Це законно.
Так, на блокпостах наче давно можна було отримати.
автор Marine_29 • 02 февраля 2023
Ответ дляManesik.ua
У цьому різниця.
Стояли і якийсь хлопчина рядом був в цивільному і показував документ. Може так і є. Що то просто так.
Moon shine• 02 февраля 2023
Ответ дляMarine_29
В підїздах ходять.у нас всім у двері повтикали.ходять .дзвонять.але ніхто не відчиняє. Впевнена.що ті повістки повикидають. Наш сусід за неї не розписувався.Подзвонили і пішли.він точно був удома
автор Marine_29 • 02 февраля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ви не шуткуєте?
6755346• 02 февраля 2023
Вірю, бо бачила особисто
Київ
Witty• 02 февраля 2023
Все очень странно. Есть один знакомый с инвалидностью, получил повестку (не взяли в результате, но повестка была).
И есть другой, который с начала войны в военкомат ходил, сказали, что в очередь поставят, и до сих пор тишина
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Верю ?
Я вижу это
Возле метро и трц.
До января этого года , ни разу не видела , чтоб раздавали.
Киев
lisenok_8282• 02 февраля 2023
Ответ дляMarine_29
Ви не шуткуєте?
нет. а что тут шутить? кто живет в Черкассах, подтвердит мои слова. а на блко постах так т вообще - пишут с утра и до вечера повестки.
Juliana R• 02 февраля 2023
Раніше казали що у деяких на роботі типу броні.
Так і було у нас.Чоловіки просилися на роботу в тому році.
Зараз чоловікам тим хто працює вручили,одного вже забрали.
Jul-Ap• 02 февраля 2023
Ответ дляManesik.ua
Я вірю бо бачила своїми очима
По домам - адресно, так носять багатьом
Це законно.
Так на блокпостах всегда это было, ещё весной, самое опасное место .
По вопросу - здесь истерия, от многих тоже слышу, а воюющих на дом 120 квартир и ассоциацию 2500 человек единицы на фронтах.
Левандовская18• 02 февраля 2023
Не видела такого,и знакомым пока не выдавали
Павела• 02 февраля 2023
Я це бачу
Manesik.ua• 02 февраля 2023
Ответ дляWitty
Щодо таких випадків, нажаль система у тцк не синхронізована з медичною чи іншою.
Людина могла у 20 років отримати військовий квиток та все, а потім набути і інвалідність і троє дітей і тд
Тому повістки можуть прийти кожному, а там вже мають уточнювати всі данні..
Manesik.ua• 02 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Верю ?
Я вижу это
Возле метро и трц.
Киев
Біля якого метро роздавали?
виканастя• 02 февраля 2023
Вижу каждый день. Есть постоянные локации. Днепр
Солнечная_• 02 февраля 2023
Ответ длявиканастя
Днепр + вижу постоянно
Witty• 02 февраля 2023
Ответ дляManesik.ua
Так а чому бажаючих не викликають?
fedoroff-93b5• 02 февраля 2023
Житомир.Не видела ни разу.