Инста_Богиня• 24 декабря 2025
Сьогодні помітила новий годинник у чоловіка. Щоб Ви подумали?
Святкували невелике сімейне свято сьогодні, поверталися до дому і тут я помічаю новий годинник на його руці. Питаю: чого не похвалився покупкою, це ж новий гарний такий. Носив він американський Fossil ( купив
як знак того, що виплатили іпотеку) , тепер це Orient. Того ж класу , що Fossil. От думаю: Я що подію якусь пропустила в його чи нашому житті. Чомусь сумно. Не накручую себе, але якось не комфортно.
Недавно я з дому привезла два його годинники, що просив... Привезла, віддала на реставрацію...пояснив, що хоче, мати всі годинники коло себе...тепер накручую себе...що це значить. Просто так він годинник
не купив би, якась подія, що я не знаю... Дивно.
Просто роздуми.
Саджу все зарання• 24 декабря 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Капец , нельзя уже мужику часы себе купить
Моему бывшему любовница подарила, с гравировкой ’помни меня’
И он додумался их домой мне под нос припереть. После этого он и стал очень быстро бывшим.
Саджу все зарання• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Сказав, що купив нові. Якось невнятно так сказав, бур бур.
А фея моего бывшего тоже своему мужу насвистела, что ей новый муз центр ’подруга дала послушать’
Инста_Богиня
• 24 декабря 2025
Ответ дляРомашкинная
ОООО ви вже вигадуєте за нього що сталося....він би нормально сказав, а не мурчав щось незрозуміле.
Та , сказав, що це на честь того, що лишає палити...Така собі віддача, не палить уе факт, але він собі поставив роки два місяці, то кажу: а ще лиш два тижні, а ти вже носив. Потім щось став блеяти що він міняє щоденно , всі носить...кажу і сімейна мій д.нар ти вдів ті, які я навіть не бачила... Квитанц сказав знайде потім.
Я його питала, що за причина покупки: в тебе може дитина родилася, у вас в родині прийнято мовчати, поки не піде в перший клас, аж сніданок попирхнувся.
Спочатку ще мене винною хотів зробити , чого я до таких дрібниць прискіпуюсь
... Кажу стапе, ти мене цим не візьмеш, сам вимагав у відносинах щирості. для тебе це дрібниці, а для мене ні. Пішов на роботу.
Инста_Богиня
• 24 декабря 2025
Ответ дляСаджу все зарання
А чого кажу не в твоєму срібоястой кольорі. Тут взагалі: купував через інтернет на промі, і замовив з сріблястим корпусом, а їх купили раніше і запропонували альтернативу з золотим корпусом. Кажу ти себе хоч чуєш... Знаючи тебе ти легко категорично відмовляєшся, якщо хоч на грам не по твоєму, це орієнти в УкраІні розкуповуються як пиріжки на базарі... Останні були, ага.
Акукарача• 24 декабря 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну написала же автор что у мужа покупка ассоциируется только с важным событием
кто то родил ему сына на стороне, как пить дать)
Подвійна веселка• 24 декабря 2025
Ответ дляАкукарача
И за сына покупать себе Ориент? Что-то уж больно дешево. Тем более не мальчик совсем.
Саджу все зарання• 24 декабря 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Та понятно, что подарили, и понятно что баба, отмазки прям на ходу лепит
Детские_Будут?• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Такі буде. Але хочу побачити чек і гарантійку
Тобто у вас все рівно є думки що це подарунок, якщо вам принципово побачити чек, вірно?
Инста_Богиня
• 24 декабря 2025
Ответ дляСаджу все зарання
А...договорився, що як він помре, то мені ж квартира лишиться, чого це я так обурююсь на дрібниці. Такий тонкий натяк на товсті обставини.
осень харашо• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Він на роботу, а ви на Совєтчіцю, троль нічний, всю ніч якусь дурницю про ці вигадані годинники чесали... І ще каже ´нормальний в мене шлюб´, та його у вас взагалі нема. Аніматор якийсь черговий на форумі
Саджу все зарання• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Понятно. Уже не знает, что напи... ть, несет всякий бред.
Инста_Богиня
• 24 декабря 2025
Ответ дляАкукарача
Каже, що палити лишив, але він лиш почав...От в цей привід найбільше не віриться. Є в нього син і є в нього донька.
Инста_Богиня
• 24 декабря 2025
Ответ дляосень харашо
Я вже на роботі, до роботи 7 хвилин. Робота з 8 ранку.
Инста_Богиня
• 24 декабря 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Десь так. Ладно побачу, що ще цікавого розкаже в кінці дня.
Саджу все зарання• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Думаю, дальше он будет избегать любых разговоров на эту тему. Если Вы попытаетесь напомнить и потребовать чек, он скажет: ты опять начинаешь? я же сказал.... бла-бла-бла...
осень харашо• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Пиши, пиши, писати - не мішки носити.
Всю ніч писали, не спали, і на роботі пишете, зовсім вже там з головою біда? Якусь нову тему вже давайте, що там ще про ті срані годинники можна мусолити
осень харашо• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Инста_Богиня
• 24 декабря 2025
Ответ дляосень харашо
Пиши, пиши, писати - не мішки носити.
Закрию кабінет і спатиму в обід.
Вічний двигун• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
От я завтра попрошу чек, коробку і т.д
И к новому году - развод
, потому что чек и коробку он выбросил
осень харашо• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Закрию кабінет і спатиму в обід.
Закривайте вже і йдіть слідкуйте за чоловіком, все одно там даром штани протираєте, а так щось цікаве побачите, може ще якісь годинники знайдете, може він і коханці іпотеку закрив, і дітей без вас наробив... Ще й ввечері збирається чухню нікому непотрібну строчити
БершкомангоЗар• 24 декабря 2025
Американський чоловік автора теми, якщо ти існуєш! Почуй мою пораду через океан!
Зйобуйся!!!!!
Аноним НаВсеГда• 24 декабря 2025
Щось мені здається, що то або дитина/ онук десь у нього народився чи то таки фея на стороні.
На подарунок від колег або купив не тягне ото приховування.
Ви уважно придивитись до його гардеробу, раптом ще нові сорочки/ краватки/ запонки тощо помітите.
Просто класична поведінка людини, яка звикла, що ви поважаєте особисті кордони і не перевіряєте нічого. Типу довіряйте. З роками інстинкт ’ приховування’ знижується. Ну і вік як раз : селищна в бороду, бес в ребро.
БершкомангоЗар• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Тобто? мені 47, сюди я переїхала рік назад. Переїхала через роботу чоловіка. Все життя прожила на Київщині.
І вже є своя невеличка квартирка в іншому місті і спадщина?
Оце дива!
ЖаннаНеАгузарова• 24 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Он их не покупал. Ему их подарили. Если бы купил - уже бы хвастался и тыкал их вам под нос.
І я так думаю. Подарував хтось такий, ппо кого дружині знати не потрібно
ЖаннаНеАгузарова• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Думаю що якась подія відбулася . Він проти подарунків годинників, каже погана прикмета. Колись він мені дарував в молодості, ми тоді розсталися на 10 років до нової зустрічі.
А подарувала йому людина не забобонна.
ЖаннаНеАгузарова• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
В мне сьогодні д.нар...і в ресторані я помічає цей пробний годинник. Він був недавно у відрядженні, моде привіз з Еміратів його...то чого не похвастався... Дивно. Те, що зраджує малоймовірно, не той вік
7 років йому, що вік не той?
ЖаннаНеАгузарова• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Такий гарний день був, вечір і тут прокручую події і цей пробний годинник не дає мені заснути...
Чому ви називаєте його пробним?
ЖаннаНеАгузарова• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Тобто? Чого трол? Ви проходили поліграф? Ні. А він проходив, я до цих пір пам´ятаю його враження. Не піде він на поліграф, через якийсь оріент
Ви думаєте, через годинник, а не через те, що ви йому не довіряєте?
осень харашо• 24 декабря 2025
Ответ дляГірчинка
а я вам про те, що в реальному житті, а не в країні тролей чоловіків на поліграф в контексті зради в принципі не водять...
доречи це типовий прийом троля відповідати так, наче не зрозуміло за що мова... я не про поліграф, я про те зо ваша історія починалася правдоподібно, потім ви написали що йому 56років, потім виправили на 58, потім з´явився поліграфі і секретна посада на котрій поліграф потрібний - ви псуєте потенційну класну тему!
Не прискіпуйтеся до людини, вона вже стомилася, така затуркана, така затуркана, день народження у ресторані святкувала, за годинничок переживала, чи то натівський генерал подарував у відрядженні в Еміратах, чи то знову коханка, і знову буде чергове розлучення на 10 років, ніч людина не спала, думала, і на форумі строчила, чоловіка на роботу відправила, сама кабанчиком метнулася і теж вже на роботі, і знову на форумі, ну, ніколи і відпочити, так виматує авторку її троляче життя, до сліз просто, тут треба поспівчувати
Не цілуюсь з бодуна• 24 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Ролекс не по наших доходах. Правда сьогодні фраза була, що якби він не займався своїм напрямком роботи / техніка, інженерія/, а пішов у бізнес, в умовах війни мав би не лише ролекс і картьє
Питання...чого про покупку я дізналася, аж коли на запясті заблестіло. Він завжди казав, що між людьми має бути щирість.
Хм) то ролекс не по ваших доходах , то взятки квартирами можуть давати, ви ж визначиеся)
Може й правда продав щось із старого купив нове трошки крутіше. Блін, із за бюджетних годинників срач розводити, ну такоє